PDA

Zobacz pełną wersję : Dłuuuuugi weekend :D



adrian5810
27-04-07, 22:14
Jak cwiczycie podczas dlugiego weekendu... ?

Ja mam plan 4dniowy wiec mam maly problem ale jakos postaram sie go strescic do 3 :D

a u was jak wyglada sprawa ?

pzdr.

Gures1
27-04-07, 22:26
trenuje tak jak trenowalem.nie odpuszczam nawet na moment.szczerze to nawet w swieta trenowalem wiec dlugi weekend to zadna wymowka jak dla mnie by nie trenowac:P:P

pkmh
27-04-07, 22:29
Ja też trenuje w każde wolne dni i ten długi weekend bedzie bardzo pracowity :mrgreen: Tak sobie myśle że bede robil treningi po sniadaniu, nigdy tak nie cwiczylem ale teraz sprobuje ..pzdr

Punisher
27-04-07, 23:31
Ja to wolne wykorzystam na siłownie.
Chodzę do szkoły, to trudno mieć bardzo dobrą dietę (np od 8-16 w szkole).
W przerwę będę miał dużo czasu i mógł przestrzegać diety, więc wrócę po tym długim weekendzie do szkoły i chcę wzbudzić zaskoczenie wśród kolegów hehe :cool:

Gures1
27-04-07, 23:36
jak nie mozna diety przestrzegac w szkole???pojemniczki na zywnosc i jedziesz z dieta!!!

michal2602
28-04-07, 09:23
jak nie mozna diety przestrzegac w szkole???pojemniczki na zywnosc i jedziesz z dieta!!!
przypałowo tak strasznie :razz:

Sobian
28-04-07, 10:19
Stary, nie ma przypałowo czy nie... ludzie sie przyzwyczają. U mnie na poczatku sie dziwili jak widzieli ze wcinalem ryz z pojemnika w szkole ale teraz to tylko sie usmiechaja i nic nie mowia :) Ja mam shakera, to sobie wsypuje płatki, mleko, kakao, wkrajam banana i daje ser biały. Mixuje i wypijam w szkole :)

Ja długi weekend mam przerwe regeneracyjna bo przed nim cwiczylem sile. Ale bedzie czas by dobrze skupic sie na diecie :)