PDA

Zobacz pełną wersję : trening w domu



iknow
17-04-06, 12:18
witam
moglby ktos mi poradzic i powiedziec jaki plan treningowy moglbym miec w domu. mam hantle . Cwiczylem kiedys kilka miechow na silowni ale musialem przerwac bo nauka byla wazniejszaa i wogole daleko na silke mialem . 75 kg waze 185 mcm jakby

MADOX
17-04-06, 12:31
opracuj soebie mala dietke !podaj jakie masz te chantle?jaki massz cel ?masa?sila? rzezba

fishe
17-04-06, 13:41
iknow, z samymi hantlami daleko nie zajdziesz ;/ musisz miec conajmniej sztange lawke pozioma i hantle :wink:

MADOX
17-04-06, 13:56
na poczatek cos tam sie wynajdzie ale to na dluzsza mete nie bedzie mozliwe

krzychuool
17-04-06, 14:28
no napewno brzuch sobie mozesz bez problemu zrobic a6w proponuje
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=87
a co do reszty to laweczka by sie przydala czy chociaz sztanga :razz:

MADOX
17-04-06, 15:21
sztanga jak najbardziej hantle najlepiej rozkrecana z dyzym obciazeniem dobre jest takze drazek do podciagania oraz porecze do pompek cos tam da sie zmajstrowac w domowym zaciszu ale magicznych przyrostow to napewno nie mozna oczekiwac

zizu
17-04-06, 15:30
polecam trening domatora,naprawde swietna sprawa.bo z takim asortymentem sprzetu nic nie zrobisz.
do tego basen i pozniej bedizesz miec swietny material do rozwoju duzej muskulatury
pozdr

MADOX
17-04-06, 16:39
jesli bedzie mial to co napisalem to dlaczego nie rzezbe mozna zrobic jak najbardziej jesli zaczynasz potrwa to troche dluzej poprosty ale sie da dla chcacego nic trudnego

iknow
18-04-06, 18:05
mam 3 pary hantli 5kg 8kg i chyba kolo 11-12 kg(moge odkrecac te ciezarki i dokladac) .. lawke mam;D sztangi nie mam jakbym sie uparl drazek bym sobie zalatwil ... to znaczy kupil:D ...
a jakim mam cel hmm w wiekszosci sile, rzezba w mniejszym stopniu ;] nie cwiczylem kupe czasu i z lekka czuje sie slaby;d
domyslam sie ze nie majac sztangi duzo nie zdzialam, to znaczy cos zdzialam;d ale nie tak duzo jakbym mial sztange;] chyba;] ... ale mam zamiar w wakacje chodzic ale to jeszcze dlugo...

MADOX
18-04-06, 19:11
no tym co masz to niestety nic nie zrobisz ciekawego choc na upartego mozna wymyslec pare cwiczen

fishe
18-04-06, 21:47
nawet klaty tym nie zrobisz za lekkie hantelki bys musial jeszcze dokupic sztange i obciazenie do tego

MADOX
18-04-06, 22:10
sztanga by sie przydala i drazek pomyslnad tym a narazie to mozesz pompki robic

fishe
19-04-06, 16:38
MADOX, nie tylko pompki zrobisz tym bica trica ze 2 cwiczenia na klate i tez kilka na barki ale duzo ci to nie pomoze :wink:

Sterydek
19-04-06, 16:40
No mozesz porobic pompki, pompki w podporze tylem, pompki na poreczach i pare jeszcze takich cwiczen... Nie beda to takie efekty jak na ciezarach wolnych, ale zawsze cos :wink:

MADOX
19-04-06, 19:36
faktycznie parec cwiczen zrobi tym ale i tak to bedzie za malo