PDA

Zobacz pełną wersję : maślanka



polo
27-04-07, 18:01
co sądzice o maślance w diecie na mase?. codziennie przed snem pije litr maślanki

CreativePL
27-04-07, 18:59
Super temat...co mamy myslec o maslance? (nie no super z ostrowi jhest zamocna maslanka wideliscie te pudewłko :o)

Maslanka w diecie na mase jest jak najbardziej wskazana...


ale i tak Temat <lol>

Gures1
27-04-07, 19:16
maslanka odpada.przed snem najlepszy twarog albo odzywka bialkowa.maslanka w brew mysleniom ma malo bialka i sporo nie zdrowych tluszczy!!!a jezeli pijesz owocowa dochodza do tego duza ilosc wegli wiec odrazdzam!!!

CreativePL
27-04-07, 20:06
Ej Gures1, jezeli ktos jest mega chudy i nie moze nabrac na masie to WW sajak najbardziej wskazane (nie mow ze zaleje sie tluszczem bo cie wysmieje) sam mam mega problemy z nabraniem wagi

MłodyPudzian
27-04-07, 20:39
Witam , a więc zapewne nie polecacie tez Kefiru 0% o smaku jakiś owoców ten kafir zawiera w 100g 4,3g białka, 9g węglowodanów i 0,05g tluszczu (firma kefiru "Obory") kefir jest w białek buteleczce 450g moze ktos kiedys z was pił :) czy można go pić po treningu , zawiera maaaaaało tłuszczu wydaje mi się,że jest dobry i ma białeczka troche...

Gures1
27-04-07, 21:46
ale chodzi mi o to ze nie mozna przeadzac z weglami.kazdemu nawet chudemu zalezy na suchej masie miesniowej a nie na facie.a ty sie creativ nie smiej.produkty mleczno wogole powinno sie ograniczyc.co jednynie jako posilek przed snem mozna zjesc chudy twarog.ogolnie uwarzam ze mleko same w sobie jest nie zdrowe.wiele ludzi nie jest w stanie strawic kazeiny i maja problemy zoladkowe.po drugie jest zle przyswajalne dla organizmu.jest tez takie powiedzonke ze po mleku ginie zylka na bicepsie:P a co do mlodego pudziana jezeli przed snem chcesz pic ten kefir to zycze powodzenia.posilek przed snem powinien zawierac same bialko.a kefirek towj nie ma go za duzo ale za to wegli ma sporo.

MłodyPudzian
27-04-07, 23:23
Widać ,że nie czytasz uważnie postów innych , napisałem ze po treningu :) i chciałbym wiedzieć czy może kefir także zawiera coś złego jak maślanka?? Pozdrawiam

Gures1
27-04-07, 23:32
bezposrednio po treningu powienes zjesc jakies ww proste najlepiej carbo.potem po jakis 40 minutach posilek weglowodanowobialkowy(np piers z kuraka+ryz).wiec maslana wedlug mnie odpada.

MłodyPudzian
28-04-07, 00:06
kefir nie maślanka.... a to carbo to sa jakies tabletki tak kupuje sie je gdzies w aptece?

Gures1
28-04-07, 00:08
kefir nie maślanka.... a to carbo to sa jakies tabletki tak kupuje sie je gdzies w aptece?

no rozwaliles mnie chlopie no ale nie kazdy musi wiedziec.jest to poprostu odzywka weglowodanowa.w kazdym sklepie z suplami to znajdziesz

duszek244
28-04-07, 00:14
i nie jest w tabletach tylko to jest proszek i rozpuszczasz w wodzie lub mleku. A ja sie pytałem pani doktor przy okazji bo byłem chory no i poszedłem na wizyte i powiedziała że moge brać nawet kreatyne :P

MłodyPudzian
28-04-07, 00:14
No rzeczywiście dziwne ze nie każdy wie wszystko :O widze ze nie odpowiesz mi na pytanie ok zakonczy rozmowe .... pozdrawiam

Gures1
28-04-07, 00:19
kefir ma identyczny sklad jak maslanka tylko wiecej tluszczy wiec....

MłodyPudzian
28-04-07, 00:47
ten kefir ma 0.05g tluszczu a maslanka wiecej widac ze ty nie czytasz co ja pisalem wyzej....

CreativePL
28-04-07, 02:50
Ja tłuszcz jest takze potrzebny do dobrego funkcjonowania organizmu, troszke tluszczu ci nei zaszkodzi

Gures1
28-04-07, 07:49
Ja tłuszcz jest takze potrzebny do dobrego funkcjonowania organizmu, troszke tluszczu ci nei zaszkodzi

ale przeciez jeszcze zaleyzy jaki tluszcz przeciez.czy nasycony czy nienasycony(ktory powinno sie jesc poniewaz jest zdrowy).a źródłami zdrowych tluszczy sa m.in. Oliwa z oliwek(najlepiej z pierwszego tloczenia),orzechy,pestki slonecznika itp,itd

duszek244
28-04-07, 10:29
ja w lato zawsze skubie słonecznik kilogramami :D

Gures1
28-04-07, 11:15
jak juz skubiesz slonecznik to radze sobie naskubac wiecej(nie jesc!!!)i potem dodsc np do porannego posilku np do omletu z bialek.

duszek244
28-04-07, 13:10
ok :) ale to lepiej kupić gotowy oskubany :P bo ja skubie jak np idze gdzieś do kolegi i to mi zabija czas :D

Gures1
28-04-07, 13:18
hhe to sie lepiej wody napij.i nie bedzie zadnych problemow:P.pewnie ze oskubany.komu by sie chcialo skubac tak do omletu??