PDA

Zobacz pełną wersję : Wlasnie skonczylem szkole i mam banie a gdzie tam wieczor:D



bartek145
27-04-07, 18:53
Tak jak w temacie chcialem poprostu sie podzielic moja radoscia:D
Pozdro

CreativePL
27-04-07, 19:39
bartek145, SOG 4u Włąsnie odebralem swoje swiadectwo i dumny podpis ze


Swiadecto Jest Dokumentem Potwierdzajacym Posiadanie Wyksztalecenia Wyzszego

dzis ide imprezowac :D :D, naprawde wzniosła chwila :D

Zapraszam wszytkich Maturzystów do wypowiadania sie w tym temacie nei badzmy osamotnieni z bartek145,

BTW. Ja jestem juz po 2 Bosmanach red i jednym duzym Heknekenie 0,650l a jeszcze czeka Temat (dla wtajemniczonych wiadomo o co chodzi) i duuuuuzo picia :D

Dzis al;l maturzysci wypisujacy sie tutaj łapia soga odemnie :]

marcinczwa
27-04-07, 19:47
Swiadecto Jest Dokumentem Potwierdzajacym Posiadanie Wyksztalecenia Wyzszego

nie wyższego tylko średniego :mrgreen:

CreativePL
27-04-07, 19:48
dobra poniosło mnie marcinczwa, :lol:

bartek145
28-04-07, 02:35
Podwiesic ten temat:D:D
Pozdro

CreativePL
28-04-07, 03:08
Własnie wruciłem bylo grubo i mocno :D kocham zakonczenia

sylwka
28-04-07, 13:49
A ja nie kocham, bo się musiałam rozstać z niektórymi :( najlepsza klasa, jaką miałam :D)
my mielismy huczny początek, bo jak robili nam klasowe zdjęcia, to mój kumpel miał zderzenie z nauczycielką :| ona nie zatrzymała się, wjechała mu w bok, kolegi autko aż się obróciło i zatrzymało na barierkach, metr od fotografa :| ale nic się nikomu nie stało, tylko wszyscy byli przestraszeni ;/ laska, co jechała z nimi, to aż się trzęsła;/ bo od jej strony walnęła nauczycielka..
a potem poszliśmy świętować zakończenie..
było się z czego pośmiać xD

pozdro dla maturzystów :P

bartek145
28-04-07, 14:12
Dalej dalej wpisywac sie:D
Pozdro

sylwka
29-04-07, 14:32
a co po maturze? :P

CreativePL
29-04-07, 15:00
jak to co dluuuuuuuugie wakacje :D

sylwka
29-04-07, 16:25
ale w tym rzecz.. gdzie te wakacje ?:P

CreativePL
29-04-07, 16:32
oj Slwka wiadomo wbijamy do ciebie :cool:

sylwka
29-04-07, 16:52
Śmieszne :P
Jedziemy do kogoś w góry ;]]
kto mieszka w górach? :D

CreativePL
30-04-07, 00:55
ja pwoeim tak

"gor nie ma ale tez jest zajebiscie"

:D

bartek145
30-04-07, 14:28
Dokladnie chlopaki nie placza:D a uczycie sie gdzies potem czy koniec edukacji??
Pozdro

CreativePL
30-04-07, 15:10
Ja zamierzam isc na Politologie badz socjologie

sylwka
30-04-07, 15:56
Ja zamierzam isc na Politologie badz socjologie
o kurde :shock:
ja zamierzam iśc na zupełnie odmienny kierunek niz kolega Kredka:
na cos związane z komputerami nA Polibudę [;
z robieniem stron internetowych lub grafika lub cos w podobie :P

CreativePL
30-04-07, 16:15
Ja tam matematyce podziekuje : :lol: wiec zadna poliobuda :shock:

bartek145
30-04-07, 16:31
Ambitnie oby sie udalo zycze powodzenia;] ja na wychowanie fizyczne bede startowal..
Pozdro

CreativePL
30-04-07, 16:52
AWF czy IKF?

bartek145
30-04-07, 17:26
AWF :) ale zaocznie wiec mam nadzieje ze sie dostane:P
Pozdro

sylwka
30-04-07, 19:25
zaocznie to się na pewno dostaniesz :P
ja też raczej zaocznie, bo nie zdaję rozszerzonej matmy ;/
zraziłam się w listopadzie :-P
ale jakbym się dostała na dzienne (w co wątpię xD), to może nie pogardzę :D

kerlon
30-04-07, 20:21
sylwka to chyba aż tak źle z tą polibudą nie będzie, nie wiem w jakim Ty mieści mieszkasz i gdzie chcesz studiować, ale w Rzeszowie pamiętam w tamtym roku na polibudzie był drugi termin rekrutacji, a w pierwszym terminie brali wszyskich co złożyli papiery, nawet bez matmy na maturze, ale to może tylko tak w Rzeszowie jest, że mało ludzi na polibude chce iść :D

CreativePL
30-04-07, 20:34
To fakt malo ludzi idzie teraz na Polibude

kerlon
30-04-07, 20:41
No właśnie mało, ja zrobiłem duży błąd że nie zdecydowałem się ostatecznie na polibude (matma mnie odstraszyła), teraz tego załuję, ale już nie będe zmieniał kierunku studiów, szkoda mi roku w plecy, ale jak bym miał jeszcze raz szanse na wybór po maturze kierunku to teraz napewno bym na polibude poszedł!!

sylwka
30-04-07, 21:18
ja chciałam w Łodzi studiować..
tam też brali wszystkich, nawet bez matmy, ale duzo osób poleciało po pierwszych egzaminach..
przeraża mnie fizyka;/

CreativePL
30-04-07, 21:22
sylwka, na kazdych studiach jest porzesiew nie tylko w lodzi na polibudzie

sylwka
30-04-07, 21:39
dzieki za wsparcie xD

CreativePL
30-04-07, 21:40
EJ kazdy z nas idzie na studia wiec kazdy z nas wie ze bedzie przesiew :]

BTW posty sylwki
Posty: 666 :twisted:

sylwka
30-04-07, 21:46
EJ kazdy z nas idzie na studia wiec kazdy z nas wie ze bedzie przesiew :]

teraz to sobie ze mnie kpisz ...
bana? :D
wiem, że będzie, ale żebym ja nie wyleciała po semestrze :P


BTW posty sylwki
Posty: 666 :twisted:

:|
aż mi ciary przeszły :shock:

CreativePL
30-04-07, 21:48
sylwka, jak kazdy z nas bedzie kul na kolokwium to nie wyleci :]

kerlon
30-04-07, 22:02
jak kazdy z nas bedzie kul na kolokwium to nie wyleci :]

no wiadome, ale zaliczenie przedmiotu to jest pryszczy, jak przychodzi sejsa to wtedy się zaczyna "zabawa", a najgorsze jest go zaliczenie zależy w wiekszej mierze od "widzi mi się" egzaminatora :D

chociaz trzeba na sesje zasuwać to jednak życie studenta to wspaniała sprawa :)

sylwka
30-04-07, 22:03
kerlon, a możesz tak ogólnie napisac, na czym ta sesja polega? :P

Sorry, w rodzinie będę (mam nadzieję :)) pierwszy student, więc .. :P

kerlon
30-04-07, 22:10
sylwka jasne, że moge

to zależy dużo od uczelnie, podam tu przyklad z Rzeszowa, no więc na Uniwerku większość zaliczeń przedmiotów na sesji jest w formie pisemnej, u mnie zaliczenie są w formie ustnej i to wygląda tak: egzaminator zaczyna pytać od 9.00 ale jemu sie nie spieszy i przychodzi o 11.00 a ty już sobie siedzisz od 8.00 bo kolejke sobie trzeba zająć (pachnie komuna <lol>) no ja juz sie dopchasz i wejdziesz, losujesz zestaw i go "pykasz".

wcześnie pisałem, że zależy też od "widzi mi się" egzaminator, znam pare takich sytuacji: kiedys egzaminator powiedzial do panienki, że jest brzydka jak noc i napewno nie da jej zaliczenia w 1-szym terminie albo inny egzaminator laskow 4.0 czy 4.5 daje za nic a obryci faceci wchodza i max 4.0 wyciagaja :D

jak sobie cosik jeszcze przypomne to napisze bo niektóre zabawne były :P

CreativePL
30-04-07, 22:40
ja slyszlaem jeszcze o paru sposobach :]

1.Egzaminator gdy sprawdza prace zwala je z biurka i te co zostana na biurka zaliczaja te co sa najblizej biurka maja 3 a te co daleko nie zdaja

2. Egazminator wyrzuca przez okno indeksy kto pierwsyz przyniesie ten zdaje



http://img442.imageshack.us/img442/857/kickasskaczacyed5.gif

kerlon
30-04-07, 22:51
2. Egazminator wyrzuca przez okno indeksy kto pierwsyz przyniesie ten zdaje

hehe dobre, ciekawe by to było :)

jakoś sobie teraz nie moge przypomnieć tych sytuacji, ale już niedługo mam sesje :( to pewnie cosik nowego bedzie :D

ale jednak studia to zupelnie inna bajka, w ogólniaku jak szedłem do szkoły na rano to wracałem popołudniu, teraz ide sobie na 2 góra 3 godzinki na uczelnie i reszte looooz ;]

sylwka
01-05-07, 20:27
LOL :D

to może coś ode mnie :D
mamy nowego księdza, takiego świeżo po święceniach. I na ostatniej lekcji z nami opowiadał nam o swoim egzaminatorze :P
Ów egzaminator miał ich pytać z jakiegoś kodu (nie pamiętam juz nazwy, ale ksiadz nam rysowal na tablicy xD), którego nikt nie rozumiał. I sie normalnie tak bali, że postanowili zrobić mu wyzerke :D Naznosili mu owocow, cukierkow, itd. Ksiadz mu wyszedl na "dzien dobry", wzial mu teczke.. a ten, jak zobaczyl, co ma na biurku, tak sie wsciekl, wyzwal ich od snobow, itd. Wyprosil za drzwi, kazal odpowiadac z tego kodu.. i wszystkich z ksiedza grupy usadzil :P
ale na poprawkach wszyscy zaliczyli ;)

albo mieli jednego takiego goscia na studiach, że przychodzil do nich na wyklady i sie wital: "witajcie, ekhem, debile" xD i ze go wyrzucili kiedys z uczelni za jeden wykladzik :D i podobno to tez jakis wyksztalcony ksiadz xD
a tak odchodzac troszke od tematu, to nasz ksiadz to niezle nam historyjki ze swojego szkolnego zycia poopowiadal :D az milo sie go sluchalo :D


ps.
mam przecieki, nasz temat na Maturę 2oo7:

"Nam strzelać nie kazano"- rozwiń Cytat W oparciu O występ Polaków NaMŚ w 2002r. xD