PDA

Zobacz pe³n± wersjê : jaka kreatyna tania i bard¼o dobra.



street
26-04-07, 20:29
Krutkie pytanie-jaka kreatyna??-i c¼y mia³bym leps¼e efekty dodajac do niej bia³ko mass xxl (jak jest inne leps¼e lub dobre i tanie to walic)
moje dane na wypadek potr¼eby.
50kg. 170w¼rostu :D :lol:
chod¼i mi o pr¼ybranie masy miêsniowej ale nie po kilku dniach.Cwic¼e od styc¼nia tego r. na sucho i chcem to ¼mienic co polecicie.
Pis¼cie s¼ybko bo wiem xe ka¼dy kto to c¼yta wie cokolwiek i mysle ¼e pomoxe.Str¼a³a

Gures1
26-04-07, 20:32
bez diety ani rusz.samimi suplementami i odzywkami cudow nie zrobisz.to jest podstawa.do tego mozesz sobie dokupic jakies bialko do uzupelnienia diety i jazda.z kretka sie wstrzymaj narazie.w pozniejszym czasie mozesz sie zaopatrzyc w monohydrat.polecam multipowera.

duszek244
26-04-07, 20:34
Czyli æwiczysz 4 miesi±ce ? i raczej nic nie przybra³e¶ na wadze.... ;/ najpierw u³ó¿ sobie diete bo kretyna musi mieæ jaki¶ budulec zeby mog³a dzia³aæ ale poæwicz jeszcze troche z diêt±...a je¶li Ci siê ¶pieszy bo pewnie tak bo sie wakacje zbli¿aj± to tak jak mówi³em dieta i kup kreatyne zielon± z vitalmaxu 300g powinno wystarczyc na pierwszy cykl mo¿esz te¿ kupic jakis transporter do tego.
Mass xxl bêdzie Ci potrzebny je¶li bêdziesz miec braki w diecie je¶li nie to nie musisz go kupowac.
Ps. uzupe³nij profil

street
26-04-07, 20:35
oc¼ywiscie wiem ¼e dieta to podstawa

Gures1
26-04-07, 20:37
wedlug mnie jesdnak jeszcze za wczesnie dla niego na kretke.wedlug mnie nic mu ona teraz nie da.pewnie to bardzo mlody chlopak ktory cwiczy sobie tylko dlatego zeby cwiczyc.zajrzyj do dzialu dietetyka i poczytaj tematy podwieszone.

LUKI
26-04-07, 23:43
Tak jest, suple poczekaja, teraz dieta

u.waw.pl
27-04-07, 00:58
Odno¶nie tematu, dobry i tani monohydrat to Creatine monohydrate z Vitalmax'a.

jonasz7
27-04-07, 10:09
u.waw.pl, ma absolutn± racjê!!!
Ale jeszzce za wcze¶nie jak dla ciebie!!
pzdr.

lovelas69
27-04-07, 12:45
na pewno za wczesnie !!! a kreatynka mono z Vitalmaxa jest naprawde dobra tez polecam !!!