PDA

Zobacz pełną wersję : Odżywki do 140 złoty, co kupić by najlepiej na tym wyjść?



qazpo
26-04-07, 18:13
Poszukuję człowieka który się na tym zna, który powie i doradzi. Chodzi mi o odżywki do 140 złoty, chce przytyć i ładnie wyrzeźbić ciałko, pomocy!!!:/

Cielu7
26-04-07, 19:03
Odrazu z gory mowie nie da sie robic masy i jednocześnie sie wyrzeźbić. i nasówa mi sie pyanie to tym co napisałes o twoj staz jaka waga ile la uzupełnij profil potem zadawaj pytania i napewno ci pomozemy :)

qazpo
26-04-07, 19:08
lat mam 17, wzrost 190, a masa 73:P

Cielu7
26-04-07, 20:26
a staz ??? ahh niech bedzie za 124 zl kupisz mas xxl swietny gainer na mase za tyle kup 4,8 kg i bedzie swietnie ale pamietaj ze to tylko ma uzupelnic braki w twojej diecie !!!

Prezydent_1c
26-04-07, 22:20
qazpo, jaki masz staż ?? Bez stażu nie da ci się pomóc

qazpo
26-04-07, 22:26
staż...hmm raz już brałem kreatynę, ale bardzo mało dała, a tak to wiadomo:/ chcę zacząć znów ćwiczyć i przybrać na masie, a do tego fajnie wyglądać:/ kumpel mi doradza mete, ale nie dość że przez cały cykl pała jak dzida:D to do tego niewiadomo czy będzie potem wszystko ok:/ także dupnie:/ poradźcie mi coś;(

Prezydent_1c
26-04-07, 22:29
qazpo, mety nei bierz !! Poćwicz na sucho narazie troche ... Za 2 miechy kup sobie jak któs ci już wyżej radził Mass XXL lub Hard Mass (obydwa przetestowane i warte polecenia)

qazpo
26-04-07, 22:33
a ile tego mam kupić?:D z 5 kg:D czy worek cementu?:) Ale teraz tak serio;) I czemu dopiero po 2 miechach?

duszek244
27-04-07, 00:23
możesz kupić odrazu jeśli nie zdołasz prowadzić dokładnej diety...Hard mass jest dobry ale drogi bo starcza tylko na 20 dni suplementacji... dobre jest też Size Factor ze sports one 5 kg za 164 zł :)

u.waw.pl
27-04-07, 00:59
Najpierw popracuj nad odżywianiem, a dopiero później myśl o suplach.

lovelas69
27-04-07, 12:37
Hard mass jest dobry ale drogi bo starcza tylko na 20 dni suplementacji... dobre jest też Size Factor ze sports one 5 kg za 164 zł a powiedz mi skad Ty to wiesz duszku244 ??? nie widzialem zebys mial taka mase zeby komus radzic ktora odzywka dziala i jest dobra... no bo jak Ty ja brales to osobiscie nie kupilbym tej odzywki... bo po Tobie zadnego efektu jeszcze nie widac chyba ze tamte zdjecia sa z przed roku :twisted:

gazpo a powracajac do tematu pocwicz narazie na sucho przez te 2 miechy zebys organizm przyzwyczail do wysilku i moze Ci wpadnie z 1.5 -2.5 kg a potem wez sie za suple pamietaj !!! najpierw trening !!! potem odzywianie domowe !!! a na samym koncu suplementy !!! a pomiedzy tym wszystkim jeszcze regeneracja :-P

qazpo
27-04-07, 13:16
a gdybym np wziął coś takiego jak:

http://www.allegro.pl/item189637589_magnum_kreatyna_dextroza_trec_nowy_k atalog.html

http://www.allegro.pl/item189304357_nitrobolon_ii_35ogram_hmb_44okaps_ex tremum_masy.html

http://www.allegro.pl/item190020088_megamasa_8kg_gainer_magnum_kreatyna_ dextroza.html

co o tym sądzicie?

duszek244
27-04-07, 14:24
no wpadło mi po tym size factor 10 kg na klate i 1 cm w bicu wiec działa a pozatym rozpuszczalnośc jest idealna i smak dobry. A ty sie lovelas nie wymądrzaj tak bo to że jesteś starszy nie znaczy że masz większą wiedze!! mój brat ma 19 lat i tez troche już jadł więc jak czegoś nie wiem to jego sie pytam wieć nie wymądrzaj sie tak bo to może niektórych denerwować

u.waw.pl
27-04-07, 19:09
qazpo, strasznie uparty jesteś, dlaczego chcesz, żeby ktoś Ci napisał to co Ci pasuje ?

Ikar
27-04-07, 19:23
qazpo, kup sobie z 5kg ,,gain bolic 6000 - Olimp " albo MASS XXL z Trec'a i po sprawie. Tylko gainery wchodza w gre, ewentualnie bialko+carbo, ale moze ciebie drozej wyniesc. Napisales ze znow zaczynasz swiczyc wiec stazu nie masz wielkiego to te suple co linko podales narazie o nich zapomnij
pozdro

duszek244
27-04-07, 20:12
Mimo wszystko polecam Ci Size factor na pierwszy raz.
Zawiera w sobie Glutamine i olej MCT i nieznaczne ilości Kretyny i kosztuje 164 zł za 5kg myśle że to dobry wybór albo Hard Mass. Uważam że węglowodany jest łatwo uzupełnić gorzej z białkami więc najlepiej kup coś co będzie miało dużo białka :)

bigsmith18
28-04-07, 14:24
niebierz sie narazie zza zadna kreatyne! za WCZESNIE niemowie nawet o nitro to na koncu! narazie jedz na sucho przez jakies 2miechy na samej diecie i potem jakies odzywki! pamietaj ze odzywki bialkowe wegle gainery itp to sa tylko uzupelniacze diety, sa poto y uproscic Ci dietke , wypijesz gainera 100gram i juz nie musisz wciskac ryzu choc ja jestem ze zdania ze zadna odzywka nie zastapi normalnego posilku,makaronu , platek owsianych czy ryzu! nie mysl ze zjesz jakiegos gainera puche i bedziesz mial 5cm wiecej w lapie bo sie rozczarujesz :!: Pozdro! jezeli pomoglem SOG :wink: