PDA

Zobacz pełn± wersję : sĽukam specjalisty od kreatyny i odĽywek (podcĽas diety)



street
26-04-07, 17:30
siema dĽis jest cĽwartek a od jutra mam ĽacĽać scisła diete.(prosĽe nie pisac Ľe mi sie nie uda bo mnie nie Ľnacie)widĽ tak sĽukam fachowca w tej dĽiedĽinie który powie mi co najlepiej jesc w sensie odĽywek i kreatyny.(co powiecie o tym)?? http://www.allegro.pl/item187436940_gain_bolic_6000_1_kg_kreatyna_bialko _wegle_masa.html ???????? bo wiecie chodĽi mi o cos tansĽego jak macie cos na oku np na allegro to prosĽe podawac niĽej na forum lub gg. poxdrawivm. i prosĽe oby jakis specjal sie do mnie odexwał na gg.strĽała :cool:

CreativePL
26-04-07, 18:43
<lol> nie kupuj odrzywek z allegro, jedynie jak sklep z odrzywkami sie oferuje to tak ale jak ktos prywatny to unikaj

jonasz7
27-04-07, 10:06
street, odżywka dobra dla ekto.
Możesz se kupić, ale nie 1kg.
pzdr.

Gures1
27-04-07, 10:54
olimpa nie kupuj.to dziadostwo i oszukuja zwlaszcza na odzywkach bialkowych.jak juz to kup sobie np WPC ostrowi.tanie i dobre.ale jednak to odzywka serwatkowa wiec polecam ja raczej przed snem.

LUKI
28-04-07, 19:39
Gures co do ostrowii to tylko wq jednym masz racje: ze jest tanie!

Dobre to raczej nie jest i nie porownuj olimpa do strowii...!!
Kolejna sprawa: napisales ze polecasz na noc, to napisz dlaczego wlasnie na noc? bop ciekawy jestem

Gures1
28-04-07, 19:42
bo jak juz nazwa wskazuje to bialko serwatkowe:P:P:P jak nie wiesz o co chodzi to lepiej poczytaj:P:Pa jak nie takj bronisz tak OLIMPU to moge ci podac taki fakt.moj znajomy sprawdzal kiedys w mleczarni ile zawartosci mialo bialko z olimpu.na opakowaniu pisalo jak dobre pamietam 80%a co sie okazalo??bylo 60 kilka.o czym my wogole mowimy??

LUKI
28-04-07, 19:52
Hehe Ty mi mowisz zebym poczytal... Lubie takich znawcow, kolego usiadz i Ty poczytaj

Ostrowia nie nadaje ani troche na noc, jedynie po treningu

Gures1
28-04-07, 19:54
no kur..jak nie jak tak???udowodni jj swoja teze

marcinczwa
28-04-07, 20:09
Gures1, co ty pierdolisz o tym zawarto¶ci białka w produktach Olimpu?
sk±d znasz t± bajkę, że kolega dał mleczarni na przetestowanie ile tam jest białka?

LUKI ma racje, WPC nie nadaję się na noc, może tylko od bidy jak nie ma czego¶ innego :twisted:

Gures1
28-04-07, 20:20
ja bed jednak stal przy swoim stanowisku.a ta bajeczke nie wymyslilem.u mnie na hali trenuje kolo z ostrowi wlasnie i sie pytali go o te bialko ostrowi.czy jest dobre.no mial akorta znajomego w mleczarni i poszedli sparawdzil dla porownania olimpa iostrowi.i ostrowi mialo 86% co mnie zdziwilo a olima 60 kilka(nie pamietam jzu dokladnie)!!(zaden farmazon tylko prawda).niby czemu mialbym sciemniac??nie rozumiem??

marcinczwa
28-04-07, 20:23
już czytałem tę bajkę o cudownej ostrowi, która ma więcej białka niż producent deklaruje, a inne białka s± złe i maj± mniej...

i wytłumacz nam jeszcze dlaczego ostrowia jest dobra na noc

Gures1
28-04-07, 20:33
ostrowia jest oczywiscie alternatywa dla osob bez kwitu.ale na noc moze byc dlatego poniewaz jako bialko serwatkowe zawiera kazeine.
a historia is real!!!:P:P

Punisher
29-04-07, 11:06
jak ten kolo był z ostrowii to wiadomo, że poleci swoje, a je¶li jest nieuczciwy to jeszcze zrobi co¶ na niekorzy¶ć innej firmy (tu olimp)

Gures1
29-04-07, 11:48
on tam ma to w nosie.ale kurcze mierzyl to a on raczej nie klamie a wrecz na pewno nie klamie.a on i tak sprzedaje wszystkie odzywki wiec mu to bez roznicy czy poleca swoje bo i tak ma zysk

u.waw.pl
29-04-07, 13:21
Ostrowia niestety nie nadaje się na noc. Za dużo ma tłuszczu, a białko słabej jako¶ci. Na noc polecam Trec Night Protein.

LUKI
29-04-07, 13:26
serwatka na noc? od kiedy? To jest bialko szybkowchlanialne, po treningu, miedzy posilkami ale nie na noc!! To napisz mi ile jest tam kazeiny?


Na noc bardziej juz nadaje sie prolongatum, albo sp 80 i nie mowiac o bialkach z przeznaczeniem na noc.
A tak marginesie taniej wychodzi kostka twarogu i to bedzie tez dobre rozwiazanie.

grzesiek k
29-04-07, 13:31
Trec Night Protein.To samo miałem napisać sorki za spamik hehe
pzdr.

u.waw.pl
29-04-07, 13:34
LUKI, do kogo były skierowane Twoje uwagi ?

LUKI
29-04-07, 13:35
a jak myslisz?

jonasz7
06-05-07, 11:35
Tak jest Ostrowia szybko wchłanialne białko, ale jak nic innego się nie ma to może być i na noc.
pzdr.

tom
06-05-07, 12:33
serwatka na noc? od kiedy?
zapytaj polskich czołowych kulturystów...
uklad trawienny tez musi odpoczywac kiedys...