PDA

Zobacz pełną wersję : Wyraźna dysproporcja klatki



hoodlum_02
26-04-07, 08:48
Witam !!
Wlasnie skonczylem trening masowy na klatke piersiowa, robilem tylko lawke prosta 5serii i rozpietki 2 serie.
Efekty zadowolajace, tylko ze wycwiczylem jedynie jedna partie klatki (tylko lawka prosta). Mowiac krotko: mam duze, odstajace, wyrozniajace sie piersi. Chce wyrzezbic ja jakos, zeby mi sie ladnie rozciagnela i podciela od dolu. Chodzi o to zeby byl wyrazny zarys klatki, a nie dwa duze worki.
Nie jestem gruby, diete ciagle przestrzegam, wiec chodzi mi tylko o wskazowki co do zróżnicowania ćwiczeń.

Jak mam ulozyc plan ??
Lawke zastapic czyms ??
Z gory dzieki za pomoc !! :wink:

bocion
26-04-07, 12:05
Zje.bales to troche cwiczac tylko na plaskiej.
Proponuje zaczac cwiczyc po prostu na skosie w gore. wyrobisz sobie dzieki ttemu gore klaty i powinno ladnie wygladac
Przykladowy trening:
-wyciskanie sztangi skos gora 3-4 serie
-wyciskanie hantli skos gora 3-4 serie
-wyciskanie sztangi lub hantli na plaskiej(mozesz to lightowo potraktowac, np 2-3 serie tylko)
-rozpietki na skosie gora 3 serie

maxxx1984
26-04-07, 13:18
na to trzeba czasu ćwicz a z czasem samo się wyrzeźbi.

Bocian ja ćwiczę tylko na płaskiej i jakoś jest ok.

bocion
26-04-07, 13:24
Bocian ja ćwiczę tylko na płaskiej i jakoś jest ok.
Wlasnie patrze na twoj avatar i widze ze slabo masz wycwiczone gorne rejony klaty.
Bardzo mocno dolne czesci, a gorne niestety zaniedbane. Nic nie mam oczywiscie do twojej sylwetki bo zajebiscie wygladasz(co prawda na koxie ale jest)

maxxx1984
26-04-07, 13:27
człowieku popatrz na moje pierwsze zdjęcie i się zastanów czy tam brakuje góry chyba nie wiesz co mówisz

hoodlum_02
26-04-07, 18:14
Zje.bales to troche cwiczac tylko na plaskiej.
Proponuje zaczac cwiczyc po prostu na skosie w gore. wyrobisz sobie dzieki ttemu gore klaty i powinno ladnie wygladac
Przykladowy trening:
-wyciskanie sztangi skos gora 3-4 serie
-wyciskanie hantli skos gora 3-4 serie
-wyciskanie sztangi lub hantli na plaskiej(mozesz to lightowo potraktowac, np 2-3 serie tylko)
-rozpietki na skosie gora 3 serie

A zadnego skosu w dól ?? Chyba własnie od tego bierze sie fajne podciecie od dolu.
a co do skosu, to musi byc koniecznie na skosie w gore ?? nie moze byc np, na wyciagu ?

bocion
26-04-07, 18:24
Sory, zwracam honor, faktycznie na fotkach w gallery foto inaczej to wyglada. Ale serio na avatarku jakos gorzej

maxxx1984
07-05-07, 09:47
ok bocian czaję o co chodzi

a co do skosu to uważam że to po prostu kosmetyka ale to tyko moje zdanie.