PDA

Zobacz pełną wersję : dysproporcje prosze o pomoc



Kogut
25-04-07, 15:19
Prosiłbym was o jakis dobry trening w celu nabrania odpowiednich proporcji ciała.Chodzi mi o zmniejszenie talii i obwodu bioder(pośladków) przy zwiekszeniu obwodu klatki,barków.
Moze jakas dieta albo cos redukcyjnego bo mam masywne nogi i chciałbym je troche zrzeźbic aby całosc sylwetki nabrała ,,V" moja dziewczyna mnie juz zaczyna powoli gnębic ze wygladam jak dupowalus :oops: hehe i mam za duży tyłek prosze o profesjonalna pomoc[/b]

Punisher
25-04-07, 15:27
Jeżdzij intensywnie na rowerze. Nogi Ci nabiorą kształtu i będziesz bardziej elastyczny :wink:
Trening na rzeźbę.
Priorytet na barki i klate i szczególnie motyle.
Coś na brzuch, szczególnie dolne akonty, ale w sumie cały jak już się robi.

Kogut
25-04-07, 15:41
rowerek dobra sprawa a cos moze antykatabolicznego zakupic? zeby mi siła nie spadła tylko zbędna masa i zeby miesien nabrał czystej odtłuszczonej formy,myslisz ze sama 6 weidera powinna starczyc w spaleniu oponki a moze jakis jogging?

lovelas69
25-04-07, 15:50
ja bardziej martwilbym sie tym czy wytrzymasz do konca 6 Weidera ten joging czy rower... bo te rzeczy efekt dadza ale trzeba miec silna wole i duza motywacje... wiec powodzenia !!! :twisted:

PuaPAj
25-04-07, 15:59
Jeśli chcesz lepiej wyglądać na lato, to trochę za późno się zabrałeś. Ale jakieś tam efekty na pewno będą.
Oprócz ćwiczeń aerobowych to ułóż też sobie dietkę :P Redukcja węglowodanów, więcej białka, owoce , warzywka... Zajrzyj do działu dieta!

duszek244
25-04-07, 16:18
czy ja wiem czy za póżno :) kup sobie tussipect w aptece i bierz 3 tabletki popijaj mocną kawą jakieś 30-15 min przed treningiem :) to schudniesz łatwiej :PP

Punisher
25-04-07, 17:35
Glutamina byłaby wporzo :-)
Albo tak chwalone HMB Revolution. Oby dwa na miesiąc conajmniej.

Kogut
25-04-07, 20:39
ja cwicze regulkarnie 3 razy w tyg. od 3lat
chodzi mi tylko o zrzezbienie tyłka ud miałem dwie masówki i przybrałem na nich max ale głownie wszystko mi poszło w nogi na przysiad wezme 150 a na klatke tylko jakies 115 i to mnie boli...a pozatym jak sie ogladam po treningu samych nóg to wuygladam cholrernie smiesznie dwa głazy a tors amatorszczyzna i pozatym w pasie mam 94 a w klatce tylko 114 nie wiem wiara mi wkreca ze nie zrzezbie nóg przy masowaniu najszerszego barków i całej góry dieta jak najbardziej wysokobiałkowa areoby musza być pobiegam troche i zakupie antykatabolika jakiegos ale coi z treningiem?

duszek244
25-04-07, 23:58
trening masowy ale rób też aeroby no i jeśli chcesz łatwiej(duzo łatwiej) spalić tłuszcz i duzo taniej jak spalacze kup tussipect kosztuje 6 zł za 20 tabletek do tego kawa i dajesz :)