PDA

Zobacz pełną wersję : Brzuch



iro
24-04-07, 19:35
cześć. Mam pytanie jak zrzucić tłuszcz z brzucha?? nie chce biegać bo mi poleci masa w dół. Robie 6 weidera, mam 29 dzień. Mięśnie sie wyraźnie wzmocniły, brzuch stał sie twardy ale w pasie nie ubyło ani centymetra, więc planuje robić jakieś inne ćwiczenia. POMÓŻCIE MI

[ Dodano: 24-04-2007, 21:47 ]
Może mi ktoś pomoże?? Może kupić jakiś spalacz??

bergson
01-05-07, 10:40
ja zakupilem dyma burn xtreme i do tego 3 razy w tyg troche jezdze na rowerku efekt zadawalajacy.pozdrawiam

iro
01-05-07, 12:01
ja zakupilem dyma burn xtreme i do tego 3 razy w tyg troche jezdze na rowerku efekt zadawalajacy.pozdrawiam

Zleciał sam tłuszczyk czy mięśnie też?? Ile ubyło w pasie??

PuaPAj
01-05-07, 12:56
Praktycznie nie da sie tak zrobić, żeby Ci fat zszedł tylko z brzucha. Chyba, że masz taką genetykę, że odkłada Ci się tylko na nim.

Gures1
01-05-07, 13:06
nie dardy bez diety i aero!!!kup sobie dobry antykatabolik na palenie miesni!!i tak ci troche spadno ale nie w takim stopniu.duzo osb mysli ze pozbyc sie fatu jest tak prosto,ale moge ogolnie wszemi wobec powiedziec GOW... prawda!!!ciezako i to bardzo.

iro
01-05-07, 15:23
Praktycznie nie da sie tak zrobić, żeby Ci fat zszedł tylko z brzucha. Chyba, że masz taką genetykę, że odkłada Ci się tylko na nim.

No właśnie tylko na brzuchu jest dużo tłuszczu, na innych partiach jest w normie

Gures1
01-05-07, 15:52
geny i tyle to powoduja ze ci sie odklada to na brzuchu.ale na pewno mi nie powiesz ze jestes caly żylasty i wogole gdzieindziej jestes super suchy.dieta czyni cuda i mowi ci to z pelo odpowiedzialnoscia.

bergson
01-05-07, 19:56
ja zakupilem dyma burn xtreme i do tego 3 razy w tyg troche jezdze na rowerku efekt zadawalajacy.pozdrawiam

Zleciał sam tłuszczyk czy mięśnie też?? Ile ubyło w pasie??jak moze Ci ubyc miesni?poprostu tluszcz ktory je oblewal znika a sucha masa rosnie-stracilem w pasie 2 cm przez 2 tyg brania dymy.polecili mi ten spalacz inni i jak na swoja niska cene jest rewelacyjny.

Lord_Daniels
01-05-07, 20:21
a jeżeli moge skorzystać z tego tematu to spytam się jhak skutecznie spalić tłuszcz na bokach brzucha... strasznie deformuje mi to talie... a brzuszek mam nawet nawet... tylko boki mnie wkurzają...

bergson
01-05-07, 20:28
a jeżeli moge skorzystać z tego tematu to spytam się jhak skutecznie spalić tłuszcz na bokach brzucha... strasznie deformuje mi to talie... a brzuszek mam nawet nawet... tylko boki mnie wkurzają...bez odpowiedniej diety nic nie wskurasz jesli masz juz jakis staz treningowy to mozesz zakupic jakis spalacz,ale bez diety i aeroby nic Ci to nie da.pozdro

Lord_Daniels
01-05-07, 20:30
Łykam codziennie prze śniadaniem i obiadem po tabletce thermo speed extreme ...
Jak myślisz ??? A ćwiczonko jaieś może znasz na boczki ?

bergson
01-05-07, 21:07
Łykam codziennie prze śniadaniem i obiadem po tabletce thermo speed extreme ...
Jak myślisz ??? A ćwiczonko jaieś może znasz na boczki ?nie stosowalem tego nigdy wiec nie moge sie wypowiadac.ćwiczenie hmmm to poprostu odlozony tluszcz samo cwiczenie brzucha nie pomoze stosujesz wogole jakas diete?czy jesz ten spalacz i wpieprzasz co popadnie.juz pisalem dieta z ujemnym bilansem kalorycznym.no i aeroby zeby przyspieszyc metabolizm

Lord_Daniels
01-05-07, 21:09
hmm... a możesz mi podac linka:)

bergson
01-05-07, 21:11
hmm... a możesz mi podac linka:)jakiego linka potrzebujesz?chodzi Ci o spalacz dyma czy co?

Lord_Daniels
01-05-07, 21:14
juz pisalem dieta z ujemnym bilansem kalorycznym

I myślałem że jeżeli ją pisałeś to podasz mi linka gdzie to napisałes:)) ja sobie lunke:P

bergson
01-05-07, 21:19
juz pisalem dieta z ujemnym bilansemhttp://www.testosterone.pl/forum/viewtopic.php?t=634kalorycznym

I myślałem że jeżeli ją pisałeś to podasz mi linka gdzie to napisałes:)) ja sobie lunke:P

[ Dodano: 01-05-2007, 21:20 ]


juz pisalem dieta z ujemnym bilansem kalorycznym

I myślałem że jeżeli ją pisałeś to podasz mi linka gdzie to napisałes:)) ja sobie lunke:Phttp://www.testosterone.pl/forum/viewtopic.php?t=634

Lord_Daniels
01-05-07, 21:34
może jestem ślepy albo coś ale nic tam nie widze...

bergson
01-05-07, 22:19
może jestem ślepy albo coś ale nic tam nie widze...http://www.testosterone.pl/forum/viewtopic.php?t=634

Lord_Daniels
01-05-07, 22:32
wiem .... byłem na tej stronie ale tam jest tylko wspomniane o tej diecie... ale nie ma napisane co tzreba jeść... a mi chodzi o to co trzeba jeśc i w jakich ilościach...

bergson
02-05-07, 00:22
wiem .... byłem na tej stronie ale tam jest tylko wspomniane o tej diecie... ale nie ma napisane co tzreba jeść... a mi chodzi o to co trzeba jeśc i w jakich ilościach...znajdz na google nie mam linka tez tam szukalem

Lord_Daniels
02-05-07, 08:24
właśnie na moje nieszczeście wszędzie na stronach jest co to powoduje , czyli dieta redukcyjna ... ale nie ma co jeść... po prostu będe zjadał więcej białka niż dotychcas a ograniczne tłuszcz... weglowodany zostawnie jak było...

Gures1
02-05-07, 08:27
nie ograniczaj stanowczo tluszcxy!!!juz ci o tym pisalem przeciez.obcinaj krok po kroku co tydzien wegle a zwiekszaj bialka.i nie rob tego na raz tylko malymi krokami(chodzimi o obcinke wegli)

Lord_Daniels
02-05-07, 09:41
spoko luzzz... węglowodany obciąć to ie problem... po prostu nie będe juz jadł makaronu i ryżu codzienie tylko raz sam ryż a na drugi dzień sam makaronik... i już bedzie 150g weglowodanów dziennie mniej... a dużuce piersi z kurczaka i rybki, najlepiej chyba gotowane, a tuńczyk raz na dwa dni bo słyszałem że jedzenie z puchy to syf...

Gures1
02-05-07, 11:52
pucha nie pucha liczy sie zawoartosc a co do makaronu i ryzu.makaron najlepiej razowy.dobrze jak bys sobie wszystko wyliczym a nie robil tego na oko.

Rurek009
02-05-07, 12:45
dzięki za te wiejskie pozdrowienia ! trzeba było piwska tyle nie pić nie było by problemów z brzuchem ! nie siedź w domu tylko pobiegaj troche , popływaj , popracuj nad brzuchem! wątpie żeby Ci tak masa spadła od biegania! ja nie narzekam na brzuch wykonując ćwiczenia na mięśnie brzucha nawet nie biegając tylko ćwiczenia na siłowni, możesz na krześle poćwiczyć z czasem spalisz tłuszcz i wyrzeźbisz mięśnie, niestety nie jest to kwestia miesiące! więcej wysiłku !