PDA

Zobacz pełną wersję : HMB OLIMP HMBOLON NX



luk_no
24-04-07, 15:21
witam!!mam takie pytanie jak brac HMB OLIMP HMBOLON NX w dni treningowe i nietreningowe!!!

rafalkomando
24-04-07, 17:42
wogule nie bierz bo pożałujesz

monowodzian
24-04-07, 19:40
jeśli juz to kupiles to na opakowaniu masz napisane

rafalkomando
24-04-07, 19:47
dokładnie ale wiec ze to scierwo

luk_no
24-04-07, 21:56
koledzy a co polecacie?dlaczego to jest scierwo !!jak czytalem sklad to wydaje sie calkiem niezle hmb!!!braliscie to !!czekam na wasze opinie!!!!

monowodzian
24-04-07, 22:28
luk_no, ludzie są uprzedzeni do HMB.. ja zreszta równiesz.. hmb niejest warte swojej ceny a efekty po nim są mizerne w stosunku do tego jakie pieniadze sie placi za tego typu kuracje..

Lukaszzz
24-04-07, 23:01
Co wy gadacie!!! luk_no nie sluchaj HMB jest dobrym suplementem tylko trzeba go brac przez dlugi okres dziala on wolno ale pomaga w budowie czystego miesnia + lepsza rzezba i spalanie tluszczyku a zarazem jest to dobry antykatabolik. Ja bralem HMB przez prawie 6 miesiecy i powiem ci ze efekty byly dobre. HMB dobrze laczyc z kreatyna + bialko (mozna bialka brac mniej) mozna jeszcze dolorzyc Glutamine albo jak chcesz bardziej schudnac to jakis spalacz. Jesli chcesz brac przez dlugi czas to warto. pozdrawiam

monowodzian
24-04-07, 23:05
Lukaszzz, przelicz ile wydales pieniedzy w takim razie na te 6 miesiecy suplementacji hmb i jakich efektów dokonało.. nie lepiej było ci zainwestować te pieniadze w inny sposób? masz u mnie plus że nie poddajesz sie stereotypom i myślisz swoim rozumem i doświadczeniami a nie powielasz wypowiedzi innych.

Prezydent_1c
25-04-07, 08:57
Lukaszzz, zgadzam się z tobą .. A HMB Revolution działa szybciej niż wszytkie dotychczasowe ... Więc HMb dobra rzecz ...

luk_no
25-04-07, 09:06
koledzy kasa sie nie przejmuje!!narzie mnaie bedzie stac na jakies drozsze odrzywki!!!to wiec ta kwestia odpada !!a to hmb jak rowniz rozmawialem z innymi kolegami to mowili ze tak trzeba brac dlugo bo w pierwszym cyklu nieda takich efektow jak np kreatyna!!ale trzeb abyc wytrwalym!!ja mysle ze zacos cie wkoncu placi sie za ten produkt !!jak tak sadze!!no ale oczywisci biore wasze opinie!!!pozdro

[ Dodano: 25-04-2007, 09:14 ]
a jeszce koledzy wracajac do tematu!!napisane jest na opakowaniu ze 1 dawka to 4 capsulki!!i niewiem czy jedna dawke rozlozyc na caly dzien?
np dni treningowe 1 capsulka rano
1 capsulka przed treningiem
2 capsulki po treningu!!
dni nietrenigowe 2 rano i 2 wieczorem A I JEDEN DZIEN PRZERWY W TYGODNIU OD HMB!!co wy nato? czekam na opinie?pozdro

Lukaszzz
25-04-07, 10:36
monowodzian masz racje kiedys to kosztowalo sporo a teraz miesieczna kuracja HMB Olimpu wynosi 35 zl wiec wydaje mi sie ze nie jest to tak duzo , faktycznie mozna by bylo zastapis HMB innym suplem szybciej dzialajacym ale powiedz mi jakim?? Jaki mozna brac bez przerwy przez tak dlugi okres czasu?? przecierz nie kreatyne :wink: i nie chodzi mi o bialko bo to to podstawa :) Ja podkreslam ze dobrze jest brac HMB przez dlugi okres czasu ale do niego stosowac inne suple np. bialko od czasu do czasu kreatyne no i po treningu l-glutamine ( moim zdaniem wystarczy ja brac tylko po treningu jesli bierzemy HMB) Takie jest moje zdanie cwicze juz jakis czas wiec troche mam doswiadczenia w tych sprawach :)
Prezydent_1c wlasnie konczy mi sie HMB olimpu i chyba dokupie sobie to Revolution ciekawy jestem czy jest lepsze bo narazie na to nowe olimpu mi szkoda kasy a za jakies 3 miechy cena spadnie :) acha i powiedzcie mi jezeli to HMB jest takie zle to dlaczego w suplementacji kulturystow jest zawsze :wink: pozdrawiam

monowodzian
25-04-07, 13:21
faktycznie mozna by bylo zastapis HMB innym suplem szybciej dzialajacym ale powiedz mi jakim??
kreatyna/cyklicznie/,bcaa a nawet dobre białkouważam ze lepiej sie sprawdza niż hmb

na moje oko HMB kosztuje nie mniej niż jakieś 60zł miesiecznie..

powiedzcie mi jezeli to HMB jest takie zle to dlaczego w suplementacji kulturystow jest zawsze
wcale nie zawsze :wink: czy myślisz ze kulturyści nie mają pieniedzy na suple i żałują sobie czegoś co moze im w jakimś stopniu pomoc?! :wink:

Lukaszzz
25-04-07, 14:22
monowodzian kreatyna cyklicznie to wiadomo do HMB bialko powinno sie stosowac ale co do bcaa to ja sie nie wypowiadam bo nie bralem

na moje oko HMB kosztuje nie mniej niż jakieś 60zł miesiecznie..
3 listki HMB Olimpu MegaCaps kosztuja 3x11=33 zl :) 90 kap :)

wcale nie zawsze czy myślisz ze kulturyści nie mają pieniedzy na suple i żałują sobie czegoś co moze im w jakimś stopniu pomoc?!
z tego co widzialem treningi i ich diete + suple to prawie zawsze :) A jakie Ty masz doswiadczenia z bcaa i jakie bys polecal ?? pozdrawiam

monowodzian
25-04-07, 14:57
bcaa z olimpu są ok, pozatym nutrend na fajne amino w płynie.