PDA

Zobacz pełną wersję : Czy chcesz nowy dział na forum?



marcinczwa
24-04-07, 07:33
Witam, mamy propozycję od CreativePL popartą głosem lukemaster aby utworzyć nowy dział na forum. Dział: Extreme + Auto moto

Proszę głosować w ankiecie

CreativePL
24-04-07, 11:56
naturalnei ze Yes :]
na innych forach byle modem albo pomocnikiem w dziale extrene wiec mam doswiadczenie

jonasz7
24-04-07, 12:19
A co będzie w tym dziale?
pzdr.

CreativePL
24-04-07, 12:33
Nowinki ze swiata sportow extremalnych artykuly, opisy poszczegolnych sportow, Konkursy, nowinki ze swiata motoryzacji konkursy motoryzacyjne,

Czyli wszytko to co kochaja faceci :]

lovelas69
24-04-07, 12:55
jak dla mnie lipa... moze jeszcze stworzmy dzial kolko rozancowe- nowinki ze swiata dewotek koscielnych
Sa fora Creative gdzie mozesz sobie o tym z ludzmi pogadac !!! uwazam ze na tym forum juz jest wystarczajaco duzo dzialow :twisted:

CreativePL
24-04-07, 13:10
Wezmy 2 chyba najwieksze fora kulturystyczne w polsce
***.pl
http://cyber-sport.us vel imperium sportu

jest tam multum działow nie zwiazanych z silownia i trwaja i sa popularne :!: nie nalezy sie ograniczac do samej silowni wg. mnie

Własnie uporzadkowalem swoje art. o sp[ortach extreme ale widac ze na marne :(

lovelas69
24-04-07, 13:55
hmm zaglosowalem na "nie" ale to sa tylko moje odczucia... w zasadzie jesli ma byc ciekawiej to wrzucie nowy dzial... zobaczymy co z tego wyjdzie POZDRO! CREATIV

CreativePL
24-04-07, 14:01
hm widze ze forum zaczynajace sie na S jest tutaj ocenzurowanye :D
mozecie dac na probe na 2-3tyg

xiy79
24-04-07, 14:51
DAŁEM NA TAK. Zawsze jakieś nowinki o autach można przejrzeć. :cool:

+ CREATIVE :)

pw
24-04-07, 15:14
Dałem na nie ;-)

lukemaster
24-04-07, 15:29
dałem na tak;)bo jestem tu bardzo często..i czsamibrakuje nowych postów do czytania:)jak mi sie nudzi:) a czym więcej działów tym więcej posów i forum sie rozwija :grin:

bocion
24-04-07, 15:58
jak dla mnie lipa... moze jeszcze stworzmy dzial kolko rozancowe- nowinki ze swiata dewotek koscielnych
Co ty pier...??? Zajebisty pomysl jak dla mnie. Ale z ciebie lowelas lovelas69, zeby w tym wieku sie autami nie interesowac? :grin:

jonasz7
24-04-07, 15:59
Nie
pzdr.

Ikar
24-04-07, 16:51
dalem na tak, chodz nie jestem pewny mam nadzieje ze mod tego dzialu dobrze to rozkreci

tomek.
24-04-07, 18:01
oddałem głos

mam nadzieje że ktoś sie tym działem bedzie opiekował :razz:

CreativePL
24-04-07, 18:30
Bedzie bedzie o to to ty sie nie martw:]

wolak
24-04-07, 21:07
Dalem na tak poniewaz jestesmy taka mala spolecznoscia,wymieniamy poglady uwagi itp to czemu niepowymieniac triche innych niz kulturystyka ze "znajomymi" z forum.TAK ze wzgledu na mozliwosc poznania zainteresowaniai opinii w innych dziedzinach "kolegow" z forum.Tylko mod niech nieda d*** w prowadzeniu i bedzie OK.POZDRO


Zreszta ktorego prawdziwego faceta niekreca auta i extreme??sam w swoim troche grzebie wiec sie uciesze...:)

lovelas69
24-04-07, 22:20
bocion dlatego tak zaglosowalem bo sa fora o samochdach i jesli Cie to bardzo interesuje mozesz je zwiedzac... ja juz sie wypowiedzialem nizej ze jak dla mnie na probe moze byc... ale zaglosowalem na NIE

lukemaster
24-04-07, 22:35
lovelas w czym ci taki dział przeszkadza..jak nie chcesz to nikt cie nie zmusza zeby tam wchodzic a jak będzie to nikomu krzywda sie nie stanie

jonasz7
25-04-07, 08:16
Pewnie że nie stanie, ale poco bardziej rozbudowywać forum.
To jest forum kulturystycne i niech takim zostanie.
pzdr.

lovelas69
25-04-07, 10:14
lukemaster nie zmuszjacie mnie zebym sie powtarzal... :twisted: przeciez jasno i wyraznie napisalem jak dla mnie na probe moze byc !!! ale zaglosowalem na "NIE"

xzibit15pl
25-04-07, 14:09
jestem na NIE, wkoncu to forum kulturystyczne a nie ogolne :0
pozdr

pw
25-04-07, 14:19
Jak w/w jest dużo for o tematyce samochodowej że wątpię żeby ktoś tam zaglądał

CreativePL
25-04-07, 21:59
Zapraszam kolejnych do głosowania zebyscie pozniej nei zalowali ze nei zaglosowaliscie i nie braliscie czynnego udzialu :]

duszek244
26-04-07, 00:36
Ja czytam tylko posty z działu kulturystyka i zajmuje mi to dużo czasu i jeszcze zeby coś napisać a co dopiero czytac inne działy...i tak juz jest ich dużo i tak jak wyżej to jest forum kulturystyczne...te samochody mozna by wyrzucic a samo extreme mogło by zostac bo to tez sport...więc jakoś sie wiąże z kulturystyką :P

gangster
26-04-07, 03:51
Pewnie że nie stanie, ale poco bardziej rozbudowywać forum.
To jest forum kulturystycne i niech takim zostanie.
pzdr.

Dokladnie,glosowalem na NIE.

Gures1
26-04-07, 20:19
no oddalem tez glos.mam nadzieje ze wypali ten dzial.

CreativePL
27-04-07, 18:35
nie tylko ty Gures1, masz taka nadzieje :}

rocky_balboa
28-04-07, 08:23
to forum kulturystyczne czy ogólno tematowe? bo motoryzacja nie ma nic do kulturystyki. jak chcesz pogadac o motoryzacji idziesz na forum motoryzacyjne, jak o komputerach to na komputerowe chyba logiczne.

marcinczwa
29-04-07, 07:33
we wtorek zakończenie głosowania

CreativePL
29-04-07, 09:41
Nie wiem dlaczego ale zaczynam watpic w to kazdy wypowiada sie negatywnie :/

marcinczwa, gdy np bedzie 24 do 23 na korzysc powstania wtedy dzial powstaje normalnie czy bedziesz mial jesdzcze jakies watpliwosci czy cos? ??

marcinczwa
29-04-07, 10:24
wątpliwości mam cały czas
zobaczymy jak wypadnie głosowanie i wtedy podejmiemy decyzje czy będzie nowy dział czy nie

CreativePL
29-04-07, 10:26
marcinczwa, dobze wiem ze masz wglad w glosy i wiesz jakie jest juz rozstawienie (admin moze ;)) jezeli jest duza roznica dobrze by bylo juz zakonczyc bo i tak duuuzo osob sie wypowiedzialo w tej sprawie

marcinczwa
29-04-07, 10:40
CreativePL, wyniki zobaczą wszyscy jak się ankieta skończy(czyli we wtorek)
Rożnica nie jest spora, kilka głosów

HuGsoN
29-04-07, 18:43
Według mnie tak. Niby nic wspólnego ale zawsze jakaś reklama i przyciągnięcie osób na forum będzie. Jeżeli chcecie mogę pomóc w moderowaniu. Znam się praktycznie na wszystkim co z moto związane. Pozdrawiam

+ Creative

lukemaster
29-04-07, 21:02
mysle ze nie ma takich osób co zakłądają po kilka kot i głosują na nie;)

CreativePL
29-04-07, 21:03
mysle ze nie ma takich osób co zakłądają po kilka kot i głosują na nie;)

<ysla eidentycznie ;))

lukemaster
29-04-07, 21:24
moto2004 :)mod w dziale tuning jest juz zaklepany przeze mnie;) jak chcesz mozesz byc pomocnikiem;) jak ten dział wypali wogóle pozdro

bocion
29-04-07, 22:19
Trzymam kciuki aby powstal ten dzial

marcinczwa
01-05-07, 07:39
Czy chcesz nowy dział na forum?
TAK 64% [ 52 ]
NIE 35% [ 29 ]

Czyli nowy dział powstanie.

Moderatorami w tym dziale będą: CreativePL i lukemaster (z tym, że to może się zmienić, ale chwilowo nie mam czasu aby to bardziej przemyśleć i wybrać inne osoby. Mam nadzieje, że się sprawdzicie i nie będę muisał wybierać innych:) )

CreativePL
01-05-07, 09:37
Juz bierzemy sie za robote :cool:

Punisher
02-05-07, 01:31
Dla mnie to głupota, że za takie głupoty zgadywanki są Sogi
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?p=53337&sid=ced1e66c8b11fc1a572f8af1551999ac#53337

Zróbcie coś z tym....

[ Dodano: 02-05-2007, 01:33 ]
I w ogóle wszystkie poddziały/tematy z tego działu.

bartek145
02-05-07, 10:30
Dokladnie, sogi maja jakos odznaczac wiedze forumowicza i jego renome a tu za free mozna sobie nabic sogow i kazdy potem bedzie wierzyc jakiemus leszczowi.. Pierwsze pytanie i juz jestem o 1 sog dalej i co to za sens?
Pozdro

CreativePL
02-05-07, 14:06
Sweojego czasu b edzie zmieniona na forum odnosnie sogow a tym czasem spokojnie bo pytalem sie wladzy wyzszej


jeżeli chodzi o konkurs to juz ty decyduj ile tych sogów i za co chcesz przyznawać
w końcu twój dział ty rządzisz

mozecie sobei zadarmo grac ale watpie zebny ktos gral zadarmo jak teraz sa juz problemy :roll:


bartek moge wam dojeb** tak trudne ze nikt nie rozkmini ale co to za konkurs? spokojnie w miare czasu poziom bedzie trudniejszy, zreszta mozesz dostac tylko 2sogi na 24h bo tak jest w regulaminie konkursu

Punisher
02-05-07, 14:18
Bieda z tymi SOGami
zreszta mozesz dostac tylko 2sogi na 24h bo tak jest w regulaminie konkursu

Wg Ciebie za odgadnięcie jakiegoś osranego obrazka nadaje się SOG?


SOGa można przyznać użytkownikowi którego wypowiedź pomogła Tobie uzyskać informacje lub przyznać osobie, które wg Ciebie zasługuje na to.

CreativePL
02-05-07, 14:24
kurfa ludzi tomek. admin forumj powiedzil mi ze moge przyznawac sogi za ten konkurs, wiec sie nie kluccie ze mna tylko z nim boze :!:


sofok666, zaprasam do odgadniecia obsranego obrazka jak dasz rade,


Zreszta czego wy sie tak tych sogow uczepiliscie swiadcza o waszym statusie spolecznym czy co to tylko glupie liczby

a tak apropo czytanie ze zrozumieniem...


lub przyznać osobie, które wg Ciebie zasługuje na to.

Odgadlwiec zasluguje

xiy79
02-05-07, 22:11
sofok666 JAK TAKI GOSU JESTEŚ TO ODGANIJ CO TO ZA AUTO I ZŁAPIESZ SOGA ZA SWOJĄ WIEDZE ZABŁYŚNIJ :)

CreativePL
02-05-07, 22:30
nie chce sie klucic z pomocnikami ani z modami bo to my )modzi) trzymamy te forum w porzadku ate sofok666 nie powineines komentowac cos czego nei wiesz

Punisher
03-05-07, 14:10
sofok666 JAK TAKI GOSU JESTEŚ TO ODGANIJ CO TO ZA AUTO I ZŁAPIESZ SOGA ZA SWOJĄ WIEDZE ZABŁYŚNIJ :)
Ale to forum kulturystyczne, a nie motoryzacyjne.
Nie będę usatysfakcjonowany "złapaniem" SOGa w tym temacie.

sofok666 nie powineines komentowac cos czego nei wiesz
tzn?

CreativePL
03-05-07, 14:17
Ale to forum kulturystyczne, a nie motoryzacyjne.
Nie będę usatysfakcjonowany "złapaniem" SOGa w tym temacie.

Tak to forum kulturystyczne ale 52 osoby byly za tym zeby powstal ten dzial a tylko 29vtlo na nie czyli 23os. roznicy (to duzo!!)

A co do komentowania to czego nie wiesz...
Napisałes ze
Wg Ciebie za odgadnięcie jakiegoś osranego obrazka nadaje się SOG?

Czyli sadze ze wszytkie samochody znasz na pamiec i uwazasz ze ten konkurs jest latwy wiec prosze bardzo kolejny konkurs juz jest odgadni samochod po jego tylniej lampie,soga ci za to nie dam bo nie bedziesz usatysfakcjonowany.Wiec jak juz mowilem wczesniej nie komentuj czegos na czym sie nei znasz :!:

Nie mam pojecia po co ta dyskusja prawie 2x wiecej uzytkownikow forum chcialo ten dzial, ja bylem pomyslodawca wiec jestem tam modem, niedlugo beda flugtacje kadr wiec moze strace tego moda nei wiem nie odemnie to zalezy, ja staram si ewykonywac swoja "prace" jak najlepiej" i mam cal amase pomyslow w glowiw na temat tego dzialu tylko potrzebni mi sa ludzie do realizowania tych pomysłow

sofok666, jestes pomocnikiem nie niegowalem cie bo pewnie dostales "pomocnika" zasluzenie wiec ty nie neguj mnie, Wszytko co robie w dziale bylo skonsultowane z "włądza wyzsza" dostalem zielone swiatlo na konkurs wiec je prowadze.


Uff dluga wypowiedz ale jutro matura wiec cwicze...cwicze :D

Punisher
03-05-07, 14:24
jestes pomocnikiem nie niegowalem cie bo pewnie dostales "pomocnika" zasluzenie wiec ty nie neguj mnie,
A robię to? Heh...
Ktoś musi trzymać porządek :)


Tak to forum kulturystyczne ale 52 osoby byly za tym zeby powstal ten dzial a tylko 29vtlo na nie czyli 23os. roznicy (to duzo!!)
Ale patrz ile to jest procent użytkowników :razz:


Czyli sadze ze wszytkie samochody znasz na pamiec i uwazasz ze ten konkurs jest latwy wiec prosze bardzo kolejny konkurs juz jest odgadni samochod po jego tylniej lampie,soga ci za to nie dam bo nie bedziesz usatysfakcjonowany

To źle sądzisz, bo ja nic takiego nie mówiłem.
Ale nie wszyszystkich musi kręcić zgadywanie samochodów itp.

Po prostu mówię, że dla mnie to bez sensu, że SOGi są przyznawane w tamtym dziale (nie mówię, że za jakąś pomoc czy coś, ale po prostu za zgadywanki).

To wszystko na ten temat.

CreativePL
03-05-07, 17:33
Ale patrz ile to jest procent użytkowników

Nie moja wina ze inni nie glosowali ja namawialem wszystkich

End of topic z mojej strony

marcinczwa
03-05-07, 17:48
zamykam