PDA

Zobacz pełną wersję : Krępująca sprawa



Mułas
23-04-07, 19:37
Od dwóch tygodni mam problemy z załatwianiem się i coś dziwnego wystaje mi z odbytu :oops: Pewnie was to mocno rozbawi ale mi nie jest do śmiechu, w dodatku jest to bardzo krępujące! Czy powinienem zgłosić się z tym do lekarza?

danio_2006
23-04-07, 19:43
może to kawałek twojego jelita?
paskudna sprawa...
słyszałem ze przydażyło się to kilku silaczom ćwiczącym siłkę zbyt intensywnie...

monowodzian
23-04-07, 19:49
idz do lekarza! co ci wystaje? obejrzyj to w lusterku jakoś i napisz na forum!

lovelas69
23-04-07, 20:42
moze to zylaki odbytu ???
P.S Nie obraz sie ale czy uprawiasz seks analny ??? oczywiscie bez zadnych podtekstow !!!

rocky_balboa
23-04-07, 20:44
dawaj fotke! albo lepiej nie! ale co ci moze z dupy wystawać to ja nie wiem.
gó.wno? jelito :D? członek męski :D ?

lovelas69
23-04-07, 20:56
balboa spierd*laj to nie jest smieszne dziecko jeb*ne

Prezydent_1c
23-04-07, 20:59
Mułas, co bierzesz ?? Jaką masz diete ? I dokłądniej opisz problem twojego załatwiania się ... Np. czy jest to często i mało czy wogóle. Ma to charakter zatwardzenia czy bardziej biegunki ?
Nieprzyjemna sprawa...

Mułas
23-04-07, 21:26
Nie chce mi się tego opisywać, chyba po prostu pójde do lekarza- tak bedzie najlepiej.

oSiŁeK_sNd
23-04-07, 21:36
czytalem o tym...to moze byc wlasnie tak jak lovelas mowi od zylakow odbytu czyli tak zwanych chemoroidow...tyle ze wypadanie tego czegos co wypada juz nie pamietam jak to sie nazywa to dzieje sie dopiero w zaawansowanym stadium choroby czyli po kilku latach...jak nie leci krew to dobrze ale zapier*alaj do lekarza bo jak to peknie to duze prawdopodobienstwo jest ze sie wykrwawisz bo to dzieje sie bardzo szybko

bocion
23-04-07, 21:39
O cholera zatkalo mnie... . Ja znowu czytalem ze to sie nazywa wypadajacy odbyt(nie smiac sie serio mowie) i ze to sie najczesciej starym ludziom przydaza, ale nie mam pojecia czym to grozi, tak mi sie tylko o uszy obilo.

lovelas69
23-04-07, 22:03
jesli wypadnie odbyt to trzeba bedzie stomie zalozyc a to juz jest prze*ebane bo sie z workiem chodzi i sra brzuchem

oSiŁeK_sNd
23-04-07, 22:25
hemoroidy sa jak najbardziej od wysilku, sam mam to wiem :mrgreen: jedynym skutecznym sposobem na wyleczenie jest operacja laserowa...bo leki tylko likwiduja objawy a nie lecza choroby.Kilku - kilkunastoletnie nie leczenie powoduje raka odbytu, wiec bede tez musial zadbac o to zeby sie pozbyc tego scierwa

Prezydent_1c
23-04-07, 22:34
Heheh śmieszny się temat zrobił :lol: :lol:

oSiŁeK_sNd
23-04-07, 22:39
smiechowy :mrgreen: ale mysle ze sie przyda bo z tego co wiem do duzo pakerow ma z tym problem, szczegolnie Ci intensywnie trenujacy

lovelas69
24-04-07, 00:16
hmm ja intensnywnie trenuje (choc nie jestem pakerem) ale odpukac jeszcze nic takiego u siebie nie zauwazylem... osilek to co majtki miales zakrwawione czy jak ??? jak to zauwazyles ze masz hemoroidy ??? boli Cie ???

CreativePL
24-04-07, 00:18
to moze byc jelito albo nawet nerka!! do lekarza migiem

rocky_balboa
24-04-07, 10:51
balboa spierd*laj to nie jest smieszne dziecko jeb*ne
wypier.dalaj ci.pko dziecko to cie robiło.
nie mowie ze to smieszne.

CreativePL
24-04-07, 12:02
Jezu rocky_balboa, jestes juz zalosny


wypier.dalaj ci.pko dziecko to cie robiło.

Za to powinein byc warn, obrazanie rodzicow np faktycznie poziom piaskownicy,
załosne a nei smieszne zalosne...

Mułas, nie wsydz sie isc z tym do lekarza, a moze juz byles mow!!

lovelas69
24-04-07, 13:12
dawaj fotke! albo lepiej nie! ale co ci moze z dupy wystawać to ja nie wiem.
gó.wno? jelito :D ? członek męski :D ?
widziales gow*iarzu co napisales ??? dla niego jest to krepujaca sprawa a Ty sie smiejesz z tego jakbys byl uposledzony (choc sie wypierasz teraz ze Cie to nie smieszy... ale Twoj post sam mowi za siebie)!!! dlatego tak do Ciebie napisalem... podrosnij troche to pogadamy bo narazie zal

Punisher
24-04-07, 15:50
Ośmieszasz mój wiek, wyluzuj stary. Offtop robisz tylko. Jak nie masz nic do powiedzenia to po prostu nie pisz.

bocion
24-04-07, 15:54
nawet nerka

Nerka z dupy??? Teraz to chyba ty se jaja robisz. Moze serce od razu???

Smug
24-04-07, 17:52
Panowie jak się taK czyta te wasze wypowiedzi to aż się siedzi jakoś tak dziwnie...

oSiŁeK_sNd
24-04-07, 20:17
hahahaha lovelas hemoroidy to nie to ze krwawisz hahaha :mrgreen: to moze wystapic po kilkunastu latach jak cos tam peknie lub wypadnie tak jak on to mial.Poza tym sa rozne odmiany tej przypadlosci bo mozesz miec hemoroidy wewnetrze bardziej grozne i zewnetrzne...a zauwazylem bo mnie dupsko swedzi to trudno nie zauwazyc a wlasciwie nie poczuc i to mam w sumie od niedawna jakies pare miesiecy i to nie jest po prostu od cwiczenia intensywnego bo w sumie zle to napisalem ale od przesilania sie czego intensywny trening moze byc skutkiem

[ Dodano: 24-04-2007, 20:19 ]
a taka ciekawostka z tym zwiazana to to ze np wiele kobiet po porodach dostaje hemoroidow...wlasnie od przesilenia sie w czasie porodu

CreativePL
24-04-07, 20:43
mozna wydalic nerke..
moj tata mial przeszczep nerki wiec troche o tym czytałem

lovelas69
24-04-07, 22:03
wiem ze moze to smieszne ale hemoroidy robia sie od czestego spinania na kiblu... wiec Ci co maja zatwardzenia sa bardziej narazeni chyba ;-P

oSiŁeK_sNd
24-04-07, 23:22
Ci co maja zatwardzenia zazwyczaj wlasnie maja hemoroidy ale nawet o tym w wiekszosci nie wiedza...w pierwszym poscie on wlasnie napisal ze ma problemy z wydalaniem tyle ze jemu moglo przeszkadzac to cos wystajace...chociaz w sumie to nie ma roznicy czy juz mu wypadlo czy nie bo i tak pewnie przeszkadzalo...no ale jak to sie mowi...co ma wisiec nie utonie

Robalo
25-04-07, 12:09
Musisz isc do lekarza mój kumpel miał coś podobnego lekarz mówił że dobrze że poszedł dla nie których to może być śmieszne ale nie rozumiem co jest ważniejsze wiadomo że zdrowie a niech sobie ludzie myślą co chcą.

lovelas69
25-04-07, 15:59
jak pojdziesz do tego lekarza to nie przeraz sie pozycja kolankowo - lokciowa (na pieska) bo bedzie Ci robic bandanie palpacyjne...

kuurna
28-04-07, 20:31
juz kolega strone wczesniej napisal ze idzie do tego lekarza

Gures1
28-04-07, 20:37
wedlug mnie powinienes przejs na lekkostrawna diete dotego cos na przeczyszczenie.sa w aptekach roznego rodzaju herbatki przeczyszczajace.na pewno ci to nie zaszkodzi a moze duzo pomoc.a co do lekarzy to sa oni od leczenia wiec udaj sie do nich jak chcesz:P

lovelas69
28-04-07, 23:59
herbatki to juz przezytek :-D

Gures1
29-04-07, 07:50
ale skoro ci cos z tylka wystaje wyglada to na gozki kwawnicze czyli chlopie zapraszam do lekarza.niestety hemoroidy to czesta chorba w sportach silowych np.i o tym jestem przekonany,ale w kulturystyce myslelm ze takiego zagrozenia nie ma poniewaz ciezary sa mniejsze.no ale jednak...

Miluss
29-04-07, 10:11
ta choroba nazywa sie uwaga .. wypadaniem odbytu.

Jest to wypadanie tkanek odbytu lub odbytnicy na zewnątrz ciała. Wypadanie częściowe, tak zwane wypadanie odbytu – to choroba, w której wypadnięciu ulega jedynie błona śluzowa odbytu. Wypadanie całkowite, czyli wypadanie odbytnicy, to stan, w którym na zewnątrz wypada (wynicowuje się) ściana odbytnicy w swej pełnej grubości, podczas gdy rozciągnięty kanał odbytu pozostaje na swoim miejscu. Wypadanie odbytnicy i odbytu stanowi najbardziej zaawansowane stadium choroby, w którym na zewnątrz ciała wydostaje się ściana odbytnicy wraz z błoną śluzową kanału odbytu

powiklania

Owrzodzenie (ubytek, pęknięcie) błony śluzowej i krwawienie w przypadkch stałego wypadnięcia odbytu lub odbytnicy
Nieodwracalne rozciągnięcie zwieraczy odbytu prowadzące do uciążliwego nietrzymania gazów i stolca

przyczyny

Wypadanie odbytu i odbytnicy jest zwykle wynikiem wrodzonego lub nabytego osłabienia mięśni, na których podwieszona jest odbytnica oraz mięśni krocza. Choroba może rozwijać się także w związku ze znacznego stopnia osłabieniem i zwiotczeniem zwieraczy odbytu. Przyczyna wrodzonej postaci choroby występującej u małych dzieci nie jest jak dotąd jednoznacznie wyjaśniona.

źródło : emedica.pl

Gures1
29-04-07, 11:53
milusc kurcze teraz to hardcoorem mi to podjechalo.moze poprostu ma hemoroidy albo pekl mu zwierscz a moze poprostu mu sie to wydaje i tyle

oSiŁeK_sNd
29-04-07, 14:41
miluss w du.pe mu zagladales ze wiesz co to i sie tak rozpisujesz...my tylko pisalismy o przypuszczeniach a ty jakbys to napisal na poczatku to chlopak by juz nie mial problemu z wyproznianiem bo by sie ze strachu zesral...ehh malolaty

LUKI
29-04-07, 15:57
Masz hemoroida, idz do apteki po masc i po 3 dniach zniknie, bez paniki

Gures1
29-04-07, 17:33
nie koniecznie!!!!lepiej idz do lekarza jak choroba bedzie bardziej zaawansowana moga byc nie przyjemnosci(operacja itp),ale totylko hipoteza te hemoroidy

oSiŁeK_sNd
29-04-07, 19:47
ja juz pisalem wyzej ze masci i leki ktore mozesz kupic w aptece tylko likwiduja obiawy a nie sama chorobe...to ze nie bedziesz czul nie oznacza ze choroba sie dalej nie rozwija

CreativePL
30-04-07, 20:50
To co piszecie to jesty pier*** kotka z apomoca mlotka, tak naprawde nikt nie wie co mu jest opisal to jedynie, a tylko lekarz moze stwierdzic co to jest wiec idz do lekarza i juz a nei bedziesz sie faszerowal lekami zeby poznej lekarz ci powiedzial ze zjebales sprawe

oSiŁeK_sNd
30-04-07, 22:01
nie wiem do kogo to kierowales...ze niby to co piszemy to bzdury...jesli chodzi o mnie to w ani jednym poscie nie pisalem ze on ma cos o czym ja akurat pisze tylko przypuszczenia i porady co w przypadkach ktore opisywalem mozna zrobic, sam nawet napisalem jednemu skad wie ze on ma taka akurat chorobe skoro mu w du.pe nie zagladal i nie jest lekarzem.druga kwestia to to ze on juz na 1 chyba stronie napisal ze idzie do lekarza wiec ok ale rozmowa toczyla sie dalej na temat,bo ktos moze znajdzie tu porade co zrobic w takiej sytuacji albo bedzie wiedzial przynajmniej co mu jest zanim pojdzie do lekarza bo isc ze swiadomoscia wlasnej choroby jest czesto latwiej...wiec moze nastepnym razem kieruj takie posty do konkretnych osob

duszek244
30-04-07, 22:54
Nie no kredka jest mądrzejszy :) ja nie pisze postów w żadnym temacie jeśli nie jestem pewny swojego więc kredka OUT!

01-05-07, 21:10
Miluss, jakbys kiedys widzial wypadniety odbyt albo macice to bys sie w leb puknal p o tym co napisales :) Moge powiedziec na bank ze nie masz wypadania odbytnicy. Kolega prawdopodobnie hemoroidy a najprawdopodobniej tylko jednego. Posmaruj to jakas mascia (Procto - Glyvenol). W przyszlosci pradwopodobnie bedziesz mial nawroty ale lekarz zalecilby ci to samo, bo w takich przypadkach zawsze zaczyna sie od jakis smarowidel a jak nie pomaga to wtedy dopiero zabieg. Jest jeszcze mozliwosc ze to szczelina odbytu. Mimo to i tak bym to posmarowal a jak nie pomoze w ciagu jakis 5 dni to wtedy do lekarza. Pozdro

oSiŁeK_sNd
02-05-07, 00:14
on juz poszedl dawno do lekarza...a procto glyvenol to jest cos jakby na znieczulenie i powroty sa zawsze a nie prawdopodobnie bo juz chyba z 3 razy napisalem ze leki w aptece nie likwiduja zylakow odbytu tylko likwiduja dolegliwosci z tym zwiazane takie jak szczypanie, swedzenie, bol...mozna usunac tylko laserowo, a jak mu cos wypadlo to chyba leb se predzej powinien posmarowac bo i tak to nic juz nie pomoze :???: glupota grasuje

02-05-07, 00:52
mialem kiedys hemoroida wiec wiem co i jak. Bylo to jakies 6 lat temu i nawrotow jeszcze nie mam co nie znaczy ze ich nie bedzie. I cofnal mi ie jak zaczalem smarowac procto glyvenolem. Jezeli nie znasz tematu to nie wypowiadaj sie

oSiŁeK_sNd
02-05-07, 11:37
hehe jakbys umial czytac to bys wyczytal co napisalem gdzies wczesniej a nie wpiep.rzasz sie w temat nie przeczytajac wszystkiego...tez mam i tez wiem co i jak, zebys sie nie zdziwil co do tych nawrotow, poza tym tez gdzies wyzej napisalem ze sa dwa rozne typy wewnetrzene i zewnetrzne, jakby on mial np zewnetrzne chociaz nie wiemy co mu sie stalo tak naprawde to nie mialby takiej akcji ze mu cos wypadlo, wiec najpierw przeczytaj wszystko a potem sie zajaraj ze ktos sie nie zna w temacie

lovelas69
02-05-07, 16:03
zgadza sie... qń widocznie nie przeczytales kazdej wypowiedzi... bo wczesniej byla mowa na ten temat

pey
02-05-07, 21:14
To napewno hemoroidy! Powstają od częstego obżerania się ( na siłe) czyli jedzenia często i dużo. Do tego dochodzi wysiłek fizyczny. Powinno to wszystko ustąpić po zachowaniu ostrożności w jedzeniu na jakiś czas, czyli często a mało a także regeneracja i odpoczynek od siłowni lub duże zejście z ciężaru w dół. Ten stan możesz pogorszyć robieniem tego co robiłeś nadal a zaprzestanie i ograniczenie tego na jakis czas (sam zauważysz zmiany) napewno Ci pomoże. Jesli krępuje Cie wizyta u lekarza to odczekaj 2- 3 dni i sprawdź bo z reguły to ustepuje. Powodzenia:)

lovelas69
03-05-07, 11:20
hehe te 2 czy 3 dni to juz dawno minely temat juz jakis czas temu byl poruszany ;-)