PDA

Zobacz pełną wersję : Pomóżcie mi wygrać latopa!!!



Raskus
23-04-07, 18:06
Witam.

Jeżeli adminie narusza regulamin, proszę usunąć :)
Sam chętnie tez jakoś pomogę w miarę możliwości ;-)

O co chodzi?? ;-D

Proszę zarejestrować się na www.mojageneracja.pl i w okono osoby polecającej wpisać
nr 6076471.

Potem

Koniecznym do spełnienia warunkiem jest posiadanie wypełnionego profilu osobowego w serwisie MojaGeneracja.pl. Składa się na to posiadanie aktywnego awatara oraz wpis w blogu. Warunek ten dotyczy zarówno osoby zaproszonej do serwisu ( tj. osoba, która wpisała w pole "Numer GG osoby polecającej" numer Gadu-Gadu osoby, która ją zaprosiła) jak i osoby zapraszającej (tj. osoba, która zaprosiła do serwisu Moja Generacja i jej numer Gadu-Gadu został wpisany w pole "Numer GG osoby polecającej").


No, chyba wiecie już o co chodzi :-D

Ten konkurs trwa co tydzień i 1 nagroda to właśnie laptop, na którego się zachęcam tak.



Thx z góry!

Kakashi
23-04-07, 18:09
hmmm...tak mi sie wydaje ze to troche hamskie załozyc taki skoro juz taki istnieje i został załozony przez inna osobe..no ale cóz...wielkie dzieki!!

Raskus
23-04-07, 19:09
Usuń mój temat :smile:

CreativePL
23-04-07, 23:28
a nie mozna glosowac tutaj i tutaj?

Raskus
24-04-07, 06:56
Jak masz drugi nr gg założony przed roczpoczęciem konkursu(18 kwietnia) to możesz i tu pomóc :)

I dziękuje za chęci, sog :)

Radar miałeś usunąć, w Twój ni mialem czasu zajrzec i pierwsze co zaignorowałem już od początku.