PDA

Zobacz pełną wersję : kontuzja



misiek12345
23-04-07, 09:07
OD NIEDAWNA MAM LEKKĄ KONTUZJE PRZEDRAMIENIA CZY NADAL CWICZYĆ BO MAM TERAZ CYKL KREATYNY I NIE CHCE GO PRZERYWAĆ.Z GÓRY DZIĘKI ZA ODP :sad:

lovelas69
23-04-07, 11:07
hmm jesli dajesz rade to cwicz... ale raczej nie ma sensu obciazac tego przedramienia... zrobilbym miesieczna przerwe na regeneracje moze by Ci to na lepsze wyszlo... :twisted:

CreativePL
23-04-07, 13:05
robilbym miesieczna przerwe na regeneracje moze by Ci to na lepsze wyszlo..

miesieczna :roll:

Musisz dobrze rozgrzac stawy przed kazdym treningiem i je rozciagnac, minimum 15min strechingu i rozgrzewania stawow :!:

lovelas69
23-04-07, 16:41
hehe mialem kontuzje uda kiedys i za kazdym razem kiedy cwiczylem odczuwalem bol nawet po rozgrzewce... jak przestalem cwiczyc przez miesiac to wszystko wrocilo do normy... ale zrobi jak bedzie uwazal... moze tak na prawde to jest delikatne pobolewanie gdzie rzeczyczwiscie lepsza rozgrzewka pomoze... nie wiem musialbym byc obok niego zeby stwierdzic ;-)

misiek12345
23-04-07, 17:55
byłem u lekarza , bo mi to jeszcze opuchło 7 dni przerwy od ćwiczeń maść i opaska uciskowa:)

[ Dodano: 24-04-2007, 16:56 ]
a teraz jak mam przerwe w treningu to warto mi brać kreatyne?? czy jak zaczne od poniedziałku cwiczyć to znowu ją przyjmować.