PDA

Zobacz pełną wersję : Odżywki



bless8
22-04-07, 13:07
Witam. Chce zacząć ćwiczyć i po jakimś czasie zacząć brać odżywki ale mam co do tego kilka pytań i szukam porad fachowca w tych sprawach. Mam nadwagę (chodzi mi o brzuch). Czy mogę brać odżywki na masę czy nie ma to sensu, a może muszę najpierw zrzucić kilka kilogramów i dopiero coś brać czy brzuch nie ma nic do tego? Czy podczas brania odżywek będę tył czy będę przybierał masę mięśniową bez tłuszczu? A może jakiś reduktor tłuszczu na początek czy coś takiego?
Mam jeszcze kilka pytań ale na razie nie pisze wszystkiego bo będzie tego za dużo jak na pierwszy raz.
Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
POZDRAWIAM

duszek244
22-04-07, 13:21
Uzupełnij profil jeśli chcesz żeby ktos ci pomógł

nowin
22-04-07, 13:27
najprostszy spalacz tłuszczu to L-karnityna. na dzień dzisiajeszy spotkasz ją w prawe każdym dietetycznym soku czy jogurcie więc jest na 100% bezpieczna. jeśli chodzi o mase to może faktycznie najpierw zrzuć trochę tłuszczu a później weź np. białko lub aminokwasy. jeżli bedziesz miał odpoweidnią diete i trening to podczas robienia masy przyrost tłuszczu bedzie minimalny. tylko pamiętaj wszystko zalezy od diety
pozdrawiam

Punisher
22-04-07, 15:48
Na początku ogólnorozwójówka na siłowni. Biegaj dużo, spal ten fat.
Na początku nie bierze się żadnych suplementów, bo nie ma to celu.
Spal tłuszczyk, a o jakiś suplementach pomyśl najwcześniej za 5 miesięcy.

[ Dodano: 22-04-2007, 15:49 ]
aha i dieta

monowodzian
22-04-07, 15:50
najprostszy spalacz tłuszczu to L-karnityna
karnityna jest dobra w połączeniu z jakimś mocnym spalaczem, sama nie daje rady.

jonasz7
22-04-07, 16:18
bless8, jak masz dużą nadwagę to się najpierw odtłuszcz i zacznij masować.
Jak nie masz takiej dużej nadwagi to ACT i potem masa.
Nie da się robić masy bez nabierania tłuszczu!!
pzdr.

lovelas69
22-04-07, 17:58
rosnie brzuszek przy gainerach wiec odradzam ;-) no chyba ze nie masz takiego duzego tego brzucha
P.S Ile masz cm w pasie ???

Waldi_21
25-04-07, 19:48
powiem ci tak thermo speed extreme aeroby (bieganie rowerek i duzo brzuszkow )

jonasz7
25-04-07, 20:20
i duzo brzuszkow )

Zamiast dużo brzuszków to prędzej jakiś dobry trening na ten brzuch np A6W.
pzdr.

duszek244
25-04-07, 22:30
lepiej rób aeroby i po nich brzuszki seriami to wiecej da niż A6W :) a pozatym A6W nie wytrwasz jeśli nie ćwiczyłes wcześniej brzuszków, większość tych którzy wytrwali i nie widzieli efektu to dlatego że nie wykonywali ćwiczeń dokładnie :P

Prezydent_1c
25-04-07, 22:50
Moim zdaniem nie pisał by ten gość gdyby tak łatwo mu było zrzucić ten zbędny fat.. Więc aby to zrobić polecam ci ćwiczenia areobowe i do tego trening ACT. Nie spalaj całego tłuszcyku bo pózniej fajne mięcho będzie i będzie co rzeżbić za rok na wakacje ;)

duszek244
25-04-07, 23:37
Prezydent dobrze mówi ale przy ćwiczeniach aerobowych pamietaj żeby ćwiczyć brzuch bo wtedy też spali ci sie tłuszczyk na brzuchu priorytetowo a chyba tego chcesz bo sie przecierz wakacje zbliżają :)

jonasz7
26-04-07, 14:39
Prezydent dobrze mówi ale przy ćwiczeniach aerobowych pamietaj żeby ćwiczyć brzuch

Aeroby spalają wszędzie brzuch, nie tylko na danym mięśniu.
pzdr.