PDA

Zobacz pełną wersję : Gainer+carbo+bialko



rybek89
21-04-07, 22:00
Ello mam dylemat czy dobrze rozlozylem WPC, GAINERA, CARBO mysle zeby zrobic tak:
Dzien treningowy :
po sniadaniu CARBO, 1h-30min przed treningiem GAINER, odrazu po treningu WPC, 1h po treningu GAINER, po kolacji (od biedy;) WPC rowniez

Dzien nietreningowy:
po sniadaniu GAINER+CARBO, po obiedzie WPC, po kolacji WPC

monowodzian
21-04-07, 22:11
po treningu odrazu carbo,gajner jako zastępca posiłku , bialko do uzupełnienia posiłków, ewentualnie miedzy posiłkami.

bigsmith18
21-04-07, 22:53
carbo jest bardzo dobre po treningu i przed treningiem :!: bialko tak samo po treningu tak z 20 min po carbo a gainer kiedy chce, tylko nie wieczorem! jak pomoglem SOG :razz:

Ikar
21-04-07, 23:42
jak masz carbo i bialko to nie widze potrzeby abys tracil jeszcze kase na gainera

u.waw.pl
22-04-07, 00:12
Dokładnie. Poza tym gainer to mieszanka węglowodanów i białka.

rybek89
22-04-07, 09:15
nie pytam sie koledzy co to jest :) po prostu gainerka zakupilem w celach zeby miec 2 w jednym kiedy org. potrzebuje obu skladnikow na raz, pytam sie tylko czy dobrze to ulozylem a jesli nie to mozecie mi wprowadzic korekty:)

u.waw.pl
22-04-07, 09:48
Nie rozumiesz... Carbo przed i po treningu. Białko na pewno przed snem, a reszta to już zależy od posiłków, generalnie gainer ma zastąpić posiłek, czyli bierzesz go wtedy, gdy nie możesz zjeść.

rybek89
22-04-07, 09:58
a jesli bialko wezme tez po treningu nic sie nie stanie? albo po treningu wezme gainera?! czy ro dobre rozwiazanie

u.waw.pl
22-04-07, 10:08
Od razu po treningu to myślę, że zły pomysł. Pewien odstęp musi być. Po treningu musisz uzupełnić glikogen w mięśniach, dlatego potrzebne Ci Carbo.

LUKI
22-04-07, 10:55
Jezeli masZ juz tego gainera to proponuje tak:

Po sniadaniu 40min -50g gainera
30min przed treningiem 40g carbo+wpc
po treningu 100g gainera
Wpc na noc sie nie nadaje

Lub:

50g gainera po sniadaniu
miedzy posilkami kolejne 50g gainera
przed treningiem troche carbo z wpc i po treningu carbo z wpc

Osobiscie jestem za 1 opcja

u.waw.pl
22-04-07, 11:02
Faktycznie WPC nie nadaje się na noc, nie doczytałem, że to białko to WPC. Natomiast nie rozumiem po co po śniadaniu gainera ? Przecież śniadanie z założenia powinno być obfite, a co za tym idzie daje dużo kalorii, dodatkowe kalorie w postaci gainera są zbędne, śmiem twierdzić, że ten nadmiar odłoży się w postaci tłuszczu.

LUKI
22-04-07, 11:12
Zawsze sie cos odlozy przy dodatnim bilansie, to normalne. Po nocnym katabolizmie bez obawy, sniadanie jak napisales musi byc obfite, taka porcja to srednio 10-15g bialka i 35g wegli czyli ok 180-200kcal, oczywiscie wszystko zgodnie z zapotrzebowaniem, bo jak ma uzupelnic zapotrzebowanie skoro dni sa takie krotkie.. a jezeli bedzie mial troche wieksza nadwyzke kcal to tez nie ma problemu bo z czasem bedzie robil redukcje

u.waw.pl
22-04-07, 11:51
Przybrać tłuszczu łatwo, gorzej zrzucić.

LUKI
22-04-07, 12:28
Fakt, ale to jest nieuniknione, chyba ze ma sie dobra genetyke..

tomala999
01-05-07, 12:04
Nie chce zakladac nowego tematu a mam takie pytanie do was, co ogolnie myslicie o polaczeniu gainer + carbo ? Cwicze ogolnie ponad rok, a tak na powaznie pare miesiecy, biore gainer od 4 miesiecy aa teraz chcialbym jeszcze dodac do tego carbo 1h przed treningiem i odrazu po. Gainer jest dla mnie bardzo przydatny bo nie mam czasu na posilki o stalych porach.. Diety nie mam konkretnie ulozonej bo w moim wieku ciezko jej przestrzegac jezeli chodzi o pory, ale odzywiam sie zdrowo ii wiem czego unikac :) Napiszcie co o tym sadzicie ??

Punisher
01-05-07, 21:50
Wg mnie lepiej Dokupić więcej gainera niż dodatkowo carbo.
Białko Ci się przyda, a gainera możesz brać przed treningiem również(w takim przypadku tak godzine przed treningiem gainera). Chyba, że razem za dużo byś szamał tego gainera dziennie. Pamiętaj, że to uzupełnienie :wink: Więc to zależy od Ciebie i twojej diety.