PDA

Zobacz pełną wersję : trening na mase --- sogi



ziom
21-04-07, 10:38
witam wszystkich oto mój plan co sadzicie co byście zmienili??
Pon - klata tric.
Wt - plecy bic.
Cz -barki kaptury przedramie.
Pt - klata bic.
Co byście zmienili, nóg nie ćwiczę, piorytet to bic i klata

zo odp. soga daje :mrgreen:
posdro :cool:

rybek89
21-04-07, 10:40
dobrze jesli tak ma byc, ale ja bym zrobil wiekszy odstep miedzy bicepsem, miedzy klatka ten odstep jest ok, ale miedzy bicem chyba za krotki, wbij bica i klatke tak by miedzy nimi byly jak najwieksze odstepy czasowe

[ Dodano: 21-04-2007, 09:43 ]
PS
Moj trening ma takie same priorytety i kaltke lacze z bicepsem (gdy laczylem z tricem za bardzo sie meczyl bo duzo pracuje tez przy robieniu klatki) i te cwiczenia wypadaja mi we wtorek i sobote

[ Dodano: 21-04-2007, 09:44 ]
(wiec tak jak tobie :) ale mozesz pokombinowac by je rozsunac

[ Dodano: 21-04-2007, 09:44 ]
nie chodzi o tem same dni ze tak jak tobie ale o odstep czasowy

michal2602
21-04-07, 12:06
Mógłbyś podać rozkład ćwiczeń??i staż bo może byc za krótki na trening jakieś partii 2x w tygodniu

ziom
21-04-07, 13:55
staż około 8 miechów :mrgreen:

bocion
21-04-07, 14:19
Rybek89 napisal:
"miedzy klatka ten odstep jest ok, ale miedzy bicem chyba za krotki"

Wlasnie ze miedzy klata nie jest ok. masz tylko 2 dni odpoczynku(sobota i niedziela) a to za malo jak na duza martia. Klate cwicz z przerwa 3 dni, a biceps jak tak bardzo kvrwa koniecznie chcesz na niego priorytet to wystarcza 2 dni odstepu. Zreszta sam zobaczysz czy przyrosty po takim pojebanym treningu bedziesz mial. Nadgorliwosc w tym sporcie nie poplaca.

Kakashi
21-04-07, 14:54
ziom, 8 miechów i ty masz pryjorytet na 2 partie;o smiechu warte...cwicz dalej wszystko raz w tygodniu bo sie tylko kontuzji nabawisz...dobrze radze!!

rybek89, a ty chyba mozgu nie masz:| nic nie wiesz o gosciu a mu radzisz jak ma cwiczyc...<lol> tak i te 2 dni pomiedzy klata jest ok ale 2 dni pomiedzy bicem nie:| daj se siana!!

m@bi
21-04-07, 14:58
osobiscie polecam klatke robic z bicem :) bo 2/3 łapy to tric i ja zawsze osobno katuje trica :) i nie 2xrazy tej samej parti w tygodniu ;]