PDA

Zobacz pełną wersję : Trening 2 razy w tygodniu - czy to ma sens ?



arnonim
21-04-07, 10:07
Witam,
sluchajcie ze wzgledu na brak czasu, cwicze tylko 2 razy w tygodniu :oops: . Mam ustalony zestaw cwiczen, zaczalem wlasnie drugi miesiac treningu. Biore TREC HMB codziennie 6 kapsułek. Czy trening 2 razy w tygodniu ma w ogole sens, czy lepiej isc z kolegami na piwko ?:):)

rybek89
21-04-07, 10:24
a na czym ci zalezy ... przy trenigu 2 razy w tyg to raczej nie warto nawet tego HMB brac, 3 razy minimum :) i zamiast z kolegami isc na piwko to powiekszyc plan o 1 dzien:D

arnonim
21-04-07, 10:35
Zalezy mi zeby jako tako wygladac :)
1 dodatkowy dzien treningu niestety nie wchodzi w gre

rybek89
21-04-07, 10:36
zgubic zbedne kg? to w takim razie lepiej krocej a czesciej jesli bys mogl niz 2 razy w tyg. siebei zuzyc to lepiej czesciej a mniej:)

arnonim
21-04-07, 10:44
Mam 182 cm wzrostu, waga 75 kg - nie chodzi tyle o zgubienie kg (moze troche brzuszek) co uzyskanie jako tako wygladajacej rzezby ciala. Wiem, ze te 2 dni to wielkie nic, ale nawet gdybym stanal na glowie to nie jestem w stanie wrzucic jeszcze 1 dnia treningu.
Pozdrawiam.

rybek89
21-04-07, 10:46
no to musisz cwiczyc czesciej po prostu, nie chodzi o dlugosc, jakby sie udalo to lepiej 2 razy wiecej ale 2 razy krocej!

Matamasa
21-04-07, 10:54
Ja tam bym ćwiczył i te dwa dni w tygodniu, chociaż to trochę mało ale zawsze coś a co HMB ta jak kupiłeś to łykaj szkoda że by tak leżało, napewno coś Ci pomoże i trochę sapali Twój tłuszczy na brzuchu :wink:

rybek89
21-04-07, 11:04
no na pewno lespze 2 razy niz nic, ale lepiej np. 2 razy czesciej ale 2 razy krocej

Gnidek
21-04-07, 11:28
Jesli nie masz czasu na to by Chodzic na silownie wiecej niz dwa razy w tygodniu to moze pmysl nad zakupem hantli gryfu i jakiegos nakladu Lape i barki zawsze mozna robic w domu Pomysl nad Tym
bys Spedzal 2 dni na silowni i robil 2 treningi w domu
Np.na Silce jednego dnia Klatke i uda a nastepnego plecy i lydki a w domu jednego lape a drugiego barki

PuaPAj
21-04-07, 13:07
W sumie jak nie będziesz ćwiczył wszystkich partii, to 2 dni wystarczą.
Tylko pamiętaj, że nierównomierne rozwinięcie przeciwstawnych mięśni może się skończyć wadami postawy.

arnonim
21-04-07, 13:49
PuaPAj to mnie troche wystraszyles, mozesz mi przyblizyc o co chodzi

Gnidek
21-04-07, 14:01
Moze sie skonczyc ale nie w tym wieku :)

AdRiAn
21-04-07, 21:51
odpowiadajac na pierwotne pytanie - nie ma sensu taki trening. I nie licz na to ze po takim czyms bedziesz fajnie wygladac

PuaPAj
22-04-07, 13:28
Jeśli jedna z przeciwstawnych grup jest silniejsza, to ściąga twoje ciało w swoją stronę.
Na przykład jeśli ćwiczysz mocno klatę, a zaniedbujesz plecy, to barki się przesuną do przodu i będziesz wyglądał jakbyś się garbił (trochę jak Quasimodo :razz: ).

lukemaster
22-04-07, 13:36
no z pewnoscią lepiej cwiczyc 2 razy w tyg niz isc na browara cwicz 2 razy nie rezygnuj z tego bo moze za pół roku cyz kiedys tam będziesz miał czas zeby 3 razy isc a potem będziesz załował ze przestałęs

arnonim
22-04-07, 14:07
Widze ze zdania sa podzielone :) Dzieki za wszelkie komentarze zachecajace do cwiczen. Narazie nie bede sie poddawal i nadal uczeszczal 2 razy w tygodniu. Pomysle cos o dodatkowych cwiczeniach w domu.

sławo
22-04-07, 18:40
jasne że można ćwiczyć dwa razy w tygodniu

przy odpowiedniej diecie i treningu na pewno zrzucisz trochę fatu i poprawisz sylwetkę

sam kiedyś z braku czasu jechałem dwa razy w tygodniu

zresztą dla każdego hardgajnera jak najmniej dni treningowych w tygodniu wychodzi najlepiej

a na piwko i tak można chodzić :razz: :wink: