PDA

Zobacz pełną wersję : wit.b12-czy się opłaca?-czy efekty są zadowalające?



fliperxd
20-04-07, 13:33
jeżeli ktoś stosował wit.b12 w zastrzykach niech napisze,czy to się opłaca na mase mięsniową i na wzrost siły,a także wzrost ogólny,niektórzy uznają,że ta wit.ma czasami większe efekty niż po kreatynie mono,czy to prawda,proszę o poprawne wypowiedzi.pozdro!

lovelas69
20-04-07, 13:49
polecana jest szczegolnie dla osob bedacych na diecie niskokalorycznej wegetarian oraz osob, ktorym zalezy na utrzymaniu korzystnego stosunku miedzy masa miesniowa i tluszczowa ciala.
P.S Ale nie spodziewaj sie po tym nie wiadomo jakich efektow to nie sterydy... chyba wolabym kapsulki zazywac bo zastrzyki tej witaminy o ile pamietam to jebintie bola :twisted:

popraw sobie profil waga 50kg a ramie 42 ??? nie mierz dlugosci ramienia tylko obwod :twisted:

rafalkomando
20-04-07, 15:10
witamina b12 nie daje siły duzo przyjmowana w kaps, jedynie w zastrzykach cos daje powanie, tak słysząłem a ile w tym prawdy to nie wiem,ale nie przesadzaj z nia

LUKI
20-04-07, 15:15
Osobiscie nie stosowalem ale kolega wrzucil ja do cyklu na krecie i byl zadowolony. Wiecej nie moge napisac na ten temat

rybek89
20-04-07, 15:27
mowisz o czystej wit. B 12 ?
To jej rola:
Witamina B12 bierze udział w przemianie węglowodanowej, białkowej, tłuszczowej i w różnorodnych procesach, zapewnia aktywność, uczestniczy w wytwarzaniu czerwonych ciałek krwi, przeciwdziała niedokrwistości, umożliwia syntezę kwasów nukleinowych w komórkach, przede wszystkim szpiku kostnego; wpływa na funkcjonowanie układu nerwowego, uczestniczy w tworzeniu otoczki mielinowej ochraniającej komórki nerwowe i neuroprzekaźników nerwowych, zapewnia dobry nastrój, równowagę psychiczną, pomaga w uczeniu się, skupieniu uwagi; odgrywa rolę przy odtwarzaniu kodu genetycznego; dzięki niej zmniejsza się poziom lipidów we krwi; wpływa na układ kostny, pobudza apetyt.

Mozesz ja kupic jako Dibencozide (np. firmy Trec) gdzie jest w postaci koeanzymu 5-deoksyanozylokobalaminy :shock:
Opinie na temat tego produktu to :
-w dosc wielu przypadkach pomocna poprawa apetytu,
-w naprawde nieznacznych wspomaganie przyrostu sily i masy miesnia

polo
20-04-07, 16:12
więc co sie zastanawiać bież j ampułke 2ml co drugi dzień, niech ci dje osoba którasie zna bo są to zastszyki bolesne, ale czego sie nie robi dla kultyrystyki :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 20-04-2007, 16:13 ]
w tabletkach b12 to nic nie da najlepiej w zastrzykach

rafalkomando
20-04-07, 16:35
dokładnie tak jak polo na[pisał

jonasz7
20-04-07, 16:52
Taki temat jest w podwieszonym!!
pzdr.

u.waw.pl
20-04-07, 20:06
W tabletkach kompletnie zero efektów, a w zastrzykach niewielkie, dlatego witaminę B12 odradzam !

lovelas69
21-04-07, 00:21
jak chcesz to moge Ci zrobic bo jestem na akademii medycznej... dla mnie to chleb powszedni domiesniowki dawac w dupke :-D
P.S Tylko musisz do mnie przyjechac :-D

jonasz7
21-04-07, 09:16
zamykam!!