PDA

Zobacz pełną wersję : Trening barków



Weiderowski
19-04-07, 22:48
Prosze was o rozpiske cwiczenia na braki. biceps i triceps mam juz nawet nawet ale moje dotychczasowe cwiczenia na barki byly tragiczne . aby wyrazic bardziej zarysy chcę miec bardziej odstajace barki. nie chodzi mi o cwiczenia na tylne i przednie aktony barkow tytlko cwiczenia takie zeby zrobily mi je wystajace.prosze podac liczbe serii, powtorzen, i cwiczenia. barki robie raz w tygodniu ze szrugsami.

Vegeto86
19-04-07, 22:52
unoszenie hantli do gory siedzac 4serie 8x
podnoszenie sztangi do brody---,,---
unoszenie hantli na boki w opadzie---,,---
to jest moj plan na mnie dziala ale kazdy jest inny(;

lovelas69
19-04-07, 22:52
efekt powinien byc jesli wykonywales wszytskie znane cwiczenia na barki- nie ma na to zlotego srodka ktore cwiczenie najbardziej rozbuduje Ci bary... moze nie wykonywales(ujesz) ich technicznie i dlatego slabo idzie
P.S Ja na treningu robie zawsze przednie boczne i tylne aktony obojetnie jakimi cwiczeniami i nie jest zle...
POZDRO! :twisted:

Robalo
19-04-07, 23:01
Nie ważne czy zrobisz 5 ćwiczeń czy 2 ważne żebyś robił dobrze technicznie małe ciężary na początek jak załapiesz technikę to możesz zwiększyć ja pamiętam że przez 2 miechy leciałem jak największym ciężarem na klate oczywiście technika zawalona była żadnych efektów nawet maluteńkich tylko wszystko bardzo obolałe potem zmniejszyłem obciążenie poprawiłem technikę i już efekty są nie duże ale są pamiętaj powoli spokojnie ale technicznie :P

bocion
20-04-07, 16:28
Vegeto86 napisał:
"unoszenie hantli do gory siedzac 4serie 8x"
Co to jest za cwiczenie??? Mozna to odczytac jako wyciskanie hantli siedzac a mozna tez to traktowac jak unoszenie hantli w przód?? Wez nazywaj rzeczy po imieniu.

Jesli chcesz miec szerokie barki to zawsze na poczatku cwicz unoszenie hantli bokiem, poniewaz to wlasnie srodkowy akton powoduje ze robisz sie szerszy. Mysle ze "wystajace" znaczy szersze wg ciebie??

Weiderowski
20-04-07, 16:48
tak, wlasnie o to mi chodzi