PDA

Zobacz pełną wersję : Pomocy



polo
19-04-07, 23:12
mam pewien problem , wycieczka szkolna wypada w trakcie mojego odbloku clomidem, wycieczka jak to wycieczka ,,trzeba pochlać'' czy będe mógł pić na wycieczce, wiem że to na pewno nie wskazane, czy może coś mi sie stać??? brałem propiant , mete i winko

lovelas69
19-04-07, 23:48
ehh zal mi sterydziarzy :evil: myslalem ze kulturystyka jest dla ludzi ktorzy chca poprzez ciezka prace cos osiagnac... na kazdym kroku mnie zalamujecie
P.S Walnij sobie baranka o slupek na tej wycieczce

(...)
20-04-07, 09:30
ja pier dole, wycieczka szkolna? znaczy, że masz mak 19lat i już taki cyklik, twój wybór. Z tego co słyszałem na dopingu nie wolno pić, będziesz miał spadki ,(a po za tym któs mądry kiedyś zabronił łączyć steródow z alkoholem, więc coś w tym jest

rybek89
20-04-07, 09:54
lepiej nie pic! chyba wazniejszy jest dobry odblok!?

Smug
20-04-07, 12:00
A moze nie jedź na tę wycieczkę?? Bo znając zycie to i tak się tam napier****lisz i będzie du*a blada z tego Twojego odbloku.

lovelas69
20-04-07, 13:30
znieksztalcisz sie po cyklu tak jak wiekszosc niedoswiadczonych w tych sprawach :-D nabawisz sie pieknych obwislych sutow i wlosow na pleckach... ach i te syfy miejmy nadzieje ze Cie to spotka gow*iarzu !!! :twisted:

polo
20-04-07, 15:48
lovelas nie pyskuj pipko i uważaj co gadasz stary h*ju, tak sie składa że jak z głową bieżesz koks to nic sie nie ma prawa stać, narazie jestem na 3 tyg cyklu a jest ich 6 tyg i przytyłem 10 kg nie mam żednej krosty ani nic z tym wspólnego i żadnych problemów zezdrowiem, ani roztępów i 0 tłuszczu,

MILAN
21-04-07, 01:13
tylko pogratulować, więc teraz nie zmarnuj tego!

lovelas69
21-04-07, 01:39
poczekasz 15 latku teraz nie masz nic a zobaczysz za jakis czas :-) tak szybko Ci to wszystko odejdzie jak szybko przyszlo... a pozniej zostanie tylko rozciagnieta skora... ginekomastia nie powstaje po 3 tygodniach... ujawni Ci sie pozniej przy dobrych lotach :-D
A ch*ju to mozesz sobie mowic jak staniesz przed lustrem a nie do mnie sypac takimi tekstami... :evil:

oSiŁeK_sNd
21-04-07, 01:58
no co ty...chlopaku, dopiero 10kg w tyle czasu...3 tygodnie...mysle ze za malo wziales...jak do konca cyklu nie bedzie 30 kg wiecej na wadze to koniecznie rob po tym od razu dwa nastepne...i uwazaj na slowa bo jak narazie to ty sie zachowujesz jak pipka

polo
21-04-07, 10:41
dobra spokuj nie klućmy sie, każdy ma swoje zdanie na temat koksu i już je wyraziliście, nie odbiegajmy od tematu, Co by sie stało jak bym sie nachlał w czasie odbloku clomidem??

CreativePL
21-04-07, 16:48
nic, bylbys dzieckim i jaka tu odpowiedzialnosc ? pij chlej cpaj co dusza zapragnie a poznej cierp

oSiŁeK_sNd
21-04-07, 22:58
no ja sie klucic nie zamierzam ale no sam sie chlopaku zastanow...nie powiem Ci dokladnie co w twoim organizmie zajdzie, jakie przemiany...ale odpowiedz jest prosta i niezaprzeczalna ze nic dobrego z tego nie wyjdzie wiec musisz wybrac albo pijesz albo sie koksisz.pozdro

areneusz
22-04-07, 00:09
Co za ludzie piją koksują i chcą być wielcy, jak by ci zalezalo to bys wogule nie koksowal a alkoholu unikal

oSiŁeK_sNd
22-04-07, 01:55
no widzisz...areneusz od Ciebie pewnie mlodszy a ma wiecej w baniaku

lovelas69
22-04-07, 02:31
no on jest chory na glowe ten nasz polo

Dzuma
19-05-07, 19:07
jak dla mnie to jest dziwne bo kazdy zaklada tutaj bardzo duzo tematow typu"pic czy nie pic" a przypuszczam ze kazdy ma swoj rozum i zanim bral odzywkli czy jakis koks wie ze nie mozna pica alkoholu i brac jakies odzywki czy koksy i byc wielkim i jak sie juz nawali to nie bedzie zadnych ubytkow :cool:

oSiŁeK_sNd
20-05-07, 02:12
ubytki to w zebach, a poza tym to stary temat staraj sie pisac w swiezych hehe miesiac temu ostatni post

Dzuma
20-05-07, 16:30
no tak rzeczywiscie sorki :oops:

oSiŁeK_sNd
20-05-07, 16:49
luzik...kazdemu sie zdarza...tez tak samo mialem na poczatku