PDA

Zobacz pełną wersję : czy ciężar,któty podnoszę jest duży jak na mój wiek?



fliperxd
19-04-07, 21:29
halo czy ciężar ,który podnoszę jest to 65kg ,mam 15lat za 2 miesiące,6 miesięcy stażu treningowego oraz wiedzy,ponieważ co dzień trochę czytam,wzrost około164 cm,31cm w bicepsie obwód,hantelkami podnoszę 24 kg ciężar czy to dobrze na mój wiek i staż.czekam na wasze oceny>

Kakashi
19-04-07, 21:36
jonasz weź mu wdup jeszcze jednego osta bo ten koles chyba juz nigy nie skonczy zasmiecac tego forum...

lovelas69
19-04-07, 21:36
odpisalem Ci juz na ten Twoj post w innym temacie czemu spamujesz to forum ???

Tacy jak Ty sobie pisza i nie dostaja ostrzezen ja za wypowiedz dostaje ostrzeznie bo niby robie spam ehhh :/ zal

fliperxd
19-04-07, 21:39
dobra już niebęde pisał glupot żadnych,przepraszam,ale wy wiecie przecież najlepiej co nie?.pozdro!

Kakashi
19-04-07, 21:41
alez lovelas69, jak to nie dostał?? własnie ze juz 2 dostał...i z nastepnym czekamy bo wtedy juz go skreslimy... a ty serio pisz normalne tematy i nie smiec forum!! bo to co pisałes nie ma nic wspólnego z odzywkami!!

duszek244
19-04-07, 23:05
Radar sory za off top ale ostrzeżenie można jakoś usunąć?? Myśle że pomagam i jestem aktywny i te ostrzeżenie troche brzydko wygląda :)

jonasz7
20-04-07, 10:15
fliperxd, tobie by się przydało ost, ale ja mam miękkie serce i ci JESZCZE nie dam, ale jak dalej będziesz pisał to.....
duszek244, jak przestaniesz sę kłucić to może ktoś ściągnie, jak na razie według mnie jest już dobrze.
fliperxd, napisz co to za ćwiczenie, a poza tym to powinno być w treningu!!
I ile ważysz!! bo jesteś bardzo niski! rzuć palenie!
pzdr.