PDA

Zobacz pełną wersję : Zestaw Ćwiczeń oraz jakie białko ?



kometa1910
19-04-07, 21:01
Mam 15 lat waże 80 kg mam wzrostu 187 cm jakie polecacie ćwiczenia na siłowni i czy jest potrzebne mi białko na przyrost masy aby zrobić odpowiednią rzeźbe ciała ? słabo się na tym znam więc prosze o wyrozumiałość

grzesiek k
19-04-07, 21:23
Ćwiczenia tego masz od zajebania w tym dziale tylko poszukaj
Białko no może by i się przydało jak chcesz robić rzeźbę ja ci polecam Ostrowi jest nie droga a daje dobre efekty a jak nie to coś z Olimpu
pzdr.

lukemaster
19-04-07, 21:42
a ja w dalszym ciągu reklamuje firme isopure;)bardzo dobrze przyswajalne białka:)ja mam zaro carb i jestem zadowolony niezłe efekty są :) bo z 71 skoczyłem na 75kg a BIłka z 2kg jeszce jest sporo ale to tez a wsumie głównie zasługa diety

kometa1910
19-04-07, 22:07
Czyli białko na sam początek wystarczy ? Trenuje Piłke Nożną i byłem ostrzegany ze chodzenie na siłownie i ćwiczenie jest bardzo złe i można dostać szybko kontuzji czy to prawda ?

lukemaster
19-04-07, 23:17
hehe no włąsnie na boisku szybciej mozesz dostac kontuzji niz na siłce....tam jestes narazony na skręcenie nogi itd...przynakmniej w mim przypadku tak jest ja gram w kosza i własnie większosc kontuzji to jest z gry w kosza a jak sie robi umiejetny trning to cięzko o kontuzje..pozdro!

(...)
20-04-07, 08:08
grasz w kosza fajnie, ja też w klasie sportowej i klubie więc problem jest z masą. na siłce kontuzja ciężary z głową dobieraj i będzie ok