PDA

Zobacz pełną wersję : sterydy-jakie skutki naprawdę



fliperxd
19-04-07, 20:01
mój kolega bierze sterydy jest rozjebany ma klate jak młody arnold i nic mu niejest,może dlatego,że jest bardziej rozwinięty?dokładnie bierze strzały.ja też ,ja też tak chcę,[owiedzcie co by mi się stało gdybym zaczął brać,bo ja myśle,że wszyscy przesadzają zrobili pooprostu z igły-widły,jakoś mópj kolega drugi bierze 16 lat też mu nic niejest,powiedzcie jakie by były skutki uboczne,bo lekarze zawsze przesadzają,a wy już braliście to możecie określić skutki mam 15 lat w profilu pisze 14 ,ale za miesiąć 15.6 miesięcy stażu.zrozumcie mnie,proszę was o to wszystko jest dla ludzi! kiedyż mówli,że kreatyna miała skutki ma dalej ,ale nietakie co mówili.pozdro,zrozumcie proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

tomala999
19-04-07, 20:43
Rozumiemy, ale to niedopuszczalne w twoim wieku. Teraz moze jest wszystko ok ale za pare lat beda zalowac tego i to mocno. W twoim przypadku nie ma nawet mowy o sterydach, poprostu nie ma takiej opcji, bo sobie mozesz zycie zjebac. W twoim wypadku to nawet na odzywki jeszcze wczesnie a ty juz o sterydach myslisz. Widze, ze mania duzych miesni cie przerasta.. daj spokoj, bo nie warto. Wszystko przyjdzie w wiekiem jak bedziesz cwiczyl :) Masz dopiero 14-15 lat wiec i tak szybko zaczeles.

czeslawsoltys
19-04-07, 20:57
jw.......poza tym mozesz zachamowac swój wzrost;/ a tego na pewno nie chcesz, masz taki wiek ze twój organizm produkuje masowo testoteron, więc cwicz na sucho i dobrze Cie porobi :wink:


Ps:42 w łapce......50 kg wagi??????? :mrgreen: chyba źle miezysz :wink:

wara
19-04-07, 21:08
fliperxd, co czytam twoje posty dochodze do wniosku ze masz obsesje na tym punkcie zacznij jesc jak 'posrany' to bedziesz mial efekty jak dojedziesz do 100 kilo to mozesz myslec o koksie ale nie w tym wieku i nie z taka masa
p.s kup sobie zgrzewe jajek i je jedz :twisted:

pozdr

polo
19-04-07, 21:20
nikt cie nie przekona do niczego zrobisz jak uważasz ale masz dopiero 15 lat twój organizm sie rozwija produkuje duże ilości testosteronu do rozwoju organizmu, serce twoje jest w trakcie rozwoju, jeśli w tym wieku zażyjes anaboliki to zabużą twój układ hormonalny ( niestety prawie nieodwracalnie w tym wieku) jeśli chodzi o serce to będziesz miał poważne zmiany kardiologiczne przerost lewej komory bo serce jest młode i wykonuje bardzo dużą prace a gdzy sie przykoksujesz to będzie ono za bardzo obciążone i będziesz tego żałował całe życie, jeśli chodzi o wzrost to więcej możesz nie urosnąć, znam kolesia który w twoim wiekusie przykoksował tylko zwykłą metką i już nie urusł i ma lekki problem z sercem, a więc w tym wieku sterydy są wykluczone, a jak chcesz zacząć to najlepiej od 20 roku la jak ci sie spieszy to od 18 bo wtedy organizm jest rozwinięty i nie będzie skutków ubocznych, masz racje lekaże robią z igły widły jeśli umiejętnie stosujesz koks to żadne skutki uboczne nie wystąpią, poczekaj kilka lat bo będziesz żałował tego do końca życia :wink:

brodawid
19-04-07, 21:31
Wiek w ktorym zdecydujesz sie na doping powinien byc jak najpozniejszy ,tak by wykozystac naturalny potecjal na maxa.

Nie sugeruj sie tym ze kolega stosuje doping i nic mu nie jest z cala pewnoscia odczuje negatywne skutki stoswania sterydow predzej czy pozniej.
Pamietaj ze to bardzo wiele zalezy od organizmu jednemu dlugo nic nie bedzie innemu wcale a tobie moze stac sie za pierwszym razem i to przy malych dawkach.
To sa leki dla ludzi chorych nikt nie moze przewidziec jaka bedzie reakcja zdrowego czlowieka,nie wspominajac o badaniach jakie przechodza chorzy by wykryc czy sa nadwrazliwi na lek ,skad wiesz czy ty nie jestes nadwrazliwy na substancje zawarta w sterydzie ktora moze wywolac np, ,bialaczke...!!!??? zastanow sie nad tym

polo
19-04-07, 21:39
mi nic sie nie stało jestem w połowie cyklu i przytyłem 10 kg, i nawet żadnej krosty nie mam, na każdego to inaczej działa , kumpel zjadł troche mety i i ma tyle krost że wygląda jak biedronka i nonstop w czasie snu mu farba z nosa leci jak bierze

vold
19-04-07, 22:59
Zadnych sterydów w tym wieku!

Cielu7
22-04-07, 22:49
sluchajcie to juz sie robi nudne ten dzieciak zasmieca forum wszedzie jak nie stacki to sterydy nie to juz chore