PDA

Zobacz pełną wersję : Mozliwe przytycie na serwatce ( białkowej ) ?



Testers
18-04-07, 17:25
Spotkalem sie na allegro z serwatkami białkowymi
Czy mozliwe jest szybsze przytycie na nich ? Nie koniecznie muszą to byc miesnie bo mam sporą niedowage a jest bardzo wysoki 198 cm wzrotu na 15 lat
A chcialbym wazyc co najmniej 85 teraz tylko 76 :(

pzdr

lovelas69
18-04-07, 18:20
nie kupuj tanich shitow na allegro... i na bialku samym raczej nic Ci nie da... dla takich Hard Gainerow jak Ty najlepiej kupic sobie gainera czyli odzywke bialkowo weglowodanowa z przewaga tego drugiego ona jest :twisted: pamietaj najpierw trening potem dieta domowa i regeneracja a na koncu suplementy do diety !!! :twisted:
P.S Najpierw pojedz na sucho chyba ze Ci to nic nie dalo... na prawde poprzez dobry trening i diete tez mozna niezle przytyc... a moze jesz duza ilosc pokarmu na raz i uwazasz ze duzo spozywasz jedzenia i nie wiesz czemu jestes taki szczuply ? ale to jest podstawowy blad najlepiej przyjac w jednym posilku z 800 kcal i czesciej spozywac produkty niz jesc rzadko w duzych ilosciach bo wtedy to jeszcze przyspieszasz przemiane materii...
POZDRO!

Ikar
18-04-07, 18:23
Jezeli dopiero zaczynasz dobra diete wystarczy aby sporo przytyc. w ogole cwiczysz albo masz diete ?? Za jakis czas mozesz kupic sobie gajnera, a jezeli chcesz juz bialka to mozesz kupic ale do tego carbo

Testers
18-04-07, 18:34
Narazie zalatwiam sobie wejsciowke na silownie
Narazie chciałem sie dowiedziec czy cos to by dało
Teraz juz wiem co robic :)
Dzieki za odpowiedzi