PDA

Zobacz pełną wersję : Sutki Sutki Sutki :P



byQ
18-04-07, 15:07
Witam.
Otuz zaczełem ćwiczyć na siłowni jakies 2 lata temu, ale dopeiro od roku podszedłem do tematu berdziej profesjonalnie. W ciagu ostatnich miesiecy znacznie przytyłem (ok 10 kg) i zauwazylem ze moje sutki stały sie tak jakby wypukłe, miekkie, jakby byly wypchane / napoppowane wodą/powietrzem... lecz gdy przyłoże lod lub gdy jest chłodniej sutki staja sie normalne, malutkie, twarde, estetyczne.
Zgłaszam sie z zaptytaniem do obeznanych w temacie czy po redukcji tkanki tłuszczowej (jaka mam zamiar wykonac przed wakacjami) moja sutki niezaleznie od pogody beda mialy zadowalajacy/estetyczny wygglad i zmniejszona objetosc niz teraz ? a moze to poczatki ginekomastii o ktorej ostatnio powiedzial mi kolega i poczytalem troche ale z ogladania zdjec stwierdzilem ze nie mam tzw obwisłej klatki...
Prosze o odpowiedzi z gory dziekuj. Dodam ze wiek to 19,5 latek :)

rybek89
18-04-07, 15:47
ginekomastia sama z siebie sie nie bierze! moze po prostu twoja budowa jest taka ze kilogramy ktore ci przybyly ida w dolna partie piersi!

Punisher
18-04-07, 16:07
pod wpływem podniecenia sutki twardnieją :mrgreen:

lovelas69
18-04-07, 16:09
a moze brales sterydy bo od tego robi sie ginekomastia... badz masz za duza mase i srednio wytrenowana klate i takie zwisy Ci sie porobily no chyba ze dojrzewasz :-) jak sie dojrzewa to tez sie robia takie powiekszone suty ale o zwisach jeszcze nie slyszalem :twisted:

rybek89
18-04-07, 16:10
no to mowie, albo efekt sterydow, albo taka budowa ze ci kilogramy ida w najnizsze partie klatki i tak to wyglada albo po prostu hormony :D choc 19,5 roku to sie raczej nie zdaza !

lovelas69
18-04-07, 16:15
sorry nie zauwazylem Twojego wieku to juz takie rzeczy na pewno sie nie zdarzaja z tym dojrzewaniem :-) wydaje mi sie za najbardziej prawdopodobne tylko te dwie opcje o ktorych pisalismy wczesniej... a jesli tak bardzo sie tym niepokoisz i wydaje Ci sie to bardzo nienaturalne to idz do najblizszej przychodni i wypisza Ci skierowanie do odpowiedniego lekarza nic Cie to nie bedzie ksoztowac... co najwyzej troche czasu :twisted: POZDRO!

rybek89
18-04-07, 16:17
dokladnie, pewnie powiedza ze to normalne u chlopcow w takim wieku :P hehe albo ze po prostu masz taka budowe i tam ci sie wlasnie odklada pechowo uwydatniajac i wypulchniajac sutki!

byQ
18-04-07, 16:29
Sterydów nie biore lecz ostatnim czasy zjadłem 4 gainery bialkowo-węglowodanowe...
Zreszta nie pytalem od czego to jest tylko czy mi to zejdzie po redukcji tkanki tluszczowej ? :)
Może ktos mial podobna sytuacje a potem zrobił redukcje i zna odpowiedz... ?

rybek89
18-04-07, 16:30
no skoro to roslo razem z toba to moze przy redukcji bedzie spadac razem z twoja masa

lovelas69
18-04-07, 16:47
pewnie tak :twisted: tyle ze bedzie musial zejsc do takiej wagi jak przed braniem gainerow :razz: a tak serio zrob sobie porzadny trening na rzezbe mysle ze beda efekty i nie wpier*alaj juz tych gainerow :lol:

rybek89
18-04-07, 16:53
hehe wlasnie:D zrob sobie rzezbe :D HMB jakowes czy cus i jazda :D

MILAN
21-04-07, 01:08
Przy ćwiczeniu nieraz umięśniają sie tak, że są większe cyce niż przed ( jak u młodej dziewczyny) :D a potem jak jedziesz rzeźbe to sie robią odpowiednie kształty i zarysy. pzdr

pw
24-07-07, 23:25
lipomastia

Ariellka
24-07-07, 23:33
" Jak u młodej dziewczyny" -
wymiękłam.
Trza bedzie zaobserwowac u siebie .

Nie no mnie sie wydaje ze troszke za duzo sterydów w połaczeniu własnie z konczeniem dojrzewania..

Hmm, a przeszkadzaja Ci takie sutki?;> Gorsze rzeczy ludzi spotykają ;)

ubermas
25-07-07, 13:09
Do lovelasa: Nie odzywaj sie chlopie jak nie masz zielonego pojecia!! Wiesz synku co to jest ginekomastia?? Nie masz zadnej gino, ale zwykla lipomastie, czyli tluszcz zebral ci sie w okolicy klatki piersiowej. Po redukcji zniknie napewno. Pozdro