PDA

Zobacz pełną wersję : Polska gora



CreativePL
18-04-07, 12:44
Polska organizatorem EURo 2012!!

rafalkomando
18-04-07, 12:51
taaaaaaaa,, o fuck jestem w szkole nei wiedziałem:d

CreativePL
18-04-07, 13:07
Euro 2012: 40 mld do wydania
Super Express/MS /07:47
Polska pełna autostrad, nowoczesnych hoteli, wspaniałych stadionów, nowych miejsc pracy oraz pieniędzy w kieszeniach szczęśliwych obywateli. Czy to piękny sen? Nie, to Euro 2012!
Wielka bitwa, która dziś zakończy się w Cardiff, toczy się o kolosalne pieniądze i o wielką szansę rozwoju całego kraju. Nikt nie ma co do tego złudzeń, zwłaszcza po wspaniałym sukcesie Portugalczyków, gospodarzy Euro 2004.

Do wydania będzie blisko 40 mld euro pieniędzy unijnych. Ministerstwo Transportu przygotowało już wraz z Ministerstwem Rozwoju Regionalnego plan, w jaki sposób te krocie wykorzystać. Powstać ma m.in. ponad 600 km autostrad. Do tego dochodzi budowa lub modernizacja 2,5 tys. km dróg ekspresowych i 1,5 tys. km linii kolejowych. A przecież, żeby wybudować to wszystko oraz piękne wymarzone stadiony, powstać będzie musiało mnóstwo nowych miejsc pracy. W Portugalii dzięki organizacji Euro 2004 zatrudniono ponad 36 tys. "osobolat" (wskaźnik zatrudnienia jednej osoby przez jeden rok).
Osoby, które znajdą pracę na gigantycznych placach budowy, to oczywiście nie jedyni potencjalni beneficjenci mistrzostw w Polsce. Na takich imprezach najwięcej zarabia branża turystyczna i to nie tylko w czasie EURO, ale również po nich, dzięki tzw. efektowi barcelońskiemu (po igrzyskach w 1992 do Barcelony przyjeżdżało dużo więcej turystów).

rocky_balboa
18-04-07, 19:07
o kurwa nie uwierzyłem jak to 1 raz uslyszalem xD

Ikar
18-04-07, 19:16
dzis podchodze do kiosku kolo mojej szkoly cos chcialek kupic a kobieta z kosku do mnie ,,-Cieszysz sie ??-...... - Cieszysz sie bo ja sie ciesze - (rozkmina o co jej chodzi) tak tak ciesze sie- a z czego sie cieszysz ??- bo zaraz koncze lekcje - a ja cie ciesze bo beda u nas mistrzostwa- (i zonk <wow> odszedlem ,,ucieszony" od kiosku i zaczolem brechtac :P):P kobieta spokojnie po 60 ;)

rafalkomando
18-04-07, 19:57
hehehe spoko,,ja tez sucham w radiu ze u nas beda to nie mogłem wyjsc z podziwu

SkAwwa
18-04-07, 21:03
a ja myślałem że dzisiaj jest prima aprilis :D:D

CreativePL
18-04-07, 23:06
Na poczatku napewno kazdy z was mial wrazenie ze to bedzie juz niedlugo a to dopiero za 5lat i pare mce :/

pkmh
19-04-07, 09:36
No jest jeszcze troche czasu, zobaczymy czy nasze władze uporaja się z przygotowaniami :twisted: :twisted: 4 stadiony i w H*J km. autostrad hehe to raczej do nas nie podobne,ale na szczescie mamy nacisk i trzeba to zrobic...no,no zapowiada sie ciekawie...slyszalem w TV ze do maja 2010 musi byc juz wszystko gotowe...ale ja osobiscie jesstem dobrej mysli :wink: pozdro

CreativePL
19-04-07, 12:51
Ja tez jestem dobrej mysli moze i polski rzad robi wałki ale przed FIFA tego nei zrobia wiedza ze Polska moze rozblysnac w tej czesci Europy, niemcow napewno nie dogonimy bo jest na to za wczesnie na to,

daniels51
20-04-07, 16:42
to wielka szansa zabłysnac na arenie europy

CreativePL
24-04-07, 00:35
jasne ze wielka tylko trzeba to wykorzystac dzis slyszalem ze jednak nie 600 a 1k km autostrad...