PDA

Zobacz pełną wersję : klata plecy



misiek12345
18-04-07, 09:55
można cwiczyc te partie razem w jednym dniu?? z góry dzięki za odp

michal2602
18-04-07, 13:23
Zdecydowanie odradzam.Niepowinno sie robić 2 dużych grup w jednym dniu.

rybek89
18-04-07, 13:50
dokladnie! duze partie powinny byc separowne, tak samo jak partie ktore pracuja razem podczas wykonywaniu roznych cwiczen

lovelas69
18-04-07, 15:32
stary poczytaj troszke na forum lub polecam strone http://www.kulturystyka.pl/atlas/ tu masz wszystko ladnie napisane co i jak... ale pamietaj ze zawsze cwiczy sie wielka partie miesniowa z mala i zawsze trening zaczynasz od najwiekszej :twisted: POZDRO!

LUKI
18-04-07, 16:26
Ludzie co Wy piszecie!! To Wy poczytajcie.

Chlopak dobrze kombinuje. Pewnie ze mozesz robic taki trening. To jest dobry trening, cwiczysz wtedy 2 przeciwstawne partie miesniowe i maja wtedy troche wiecej czasu na regeneracje. Fakt ze nie jest to lekki trening ale trzeba zmieniac.

lovelas69
18-04-07, 17:42
omg luki prosze Cie poczytaj troche na tej stronce co dalem link i pogadamy... taki trening przeciwstawny jest dla zaawansowanych nie dla niego... a poza tym niezbyt polecany wiec... :twisted:

sławo
18-04-07, 18:08
swego czasu ćwiczyłem takim połączeniem

bardzo męczący trening na pewno nie dla początkujących
i chyba ja też dobrze go nie ćwiczyłem bo efektów jakiś oszałamiających nie miałem

ale arnold tak ćwiczył i bardzo chwalił takie połączenie

lovelas69
18-04-07, 18:13
arnold :twisted: samo mowi przez siebie :twisted:
P.S Cwicz najlepiej duze partie z malymi- w wiekszosci rozpisanych treningow masz wlasnie takie polaczenie
POZDRO! :twisted:

LUKI
19-04-07, 01:20
spoko, nie wiedzialem ze zaczyna dopiero przygode z silownia :wink:

rybek89
19-04-07, 07:31
jak nie wiedziales to trzeba sie bylo spytac a nie od razu radzic, zreszta w profilu nie ma stazu

lovelas69
19-04-07, 10:16
hmm dla mnie to bylo oczywiste ze dopiero zaczyna przygode :-D poniewaz nie zadawalby takich pytan :-D

LUKI
20-04-07, 00:52
Lovelas i Rybek az sie dziwie ze z Was jeszcze modow nie zrobili hehe te Wasze porady...

Ps w profilu nie ma wieku a w poscie nikt nie pisal o wieku tego chlopaka wiec zjazd ze mnie i nawet jesli chlopak zaczyna to dlaczego nie moze robic takiego treningu?

lovelas69
20-04-07, 11:42
sluchaj po co ma tak robic jesli zaczyna przygode z silka ??? z reguly jest tak ze sie robi duze partie miesniowe z malymi... (a pozniej niech sobie kombinuje i zmienia treningi) ale Ty zawsze masz inne zdanie zuwazylem co by nikt nie powiedzial Ty wiesz najlepiej mistrzu :twisted:

LUKI
20-04-07, 12:35
I o to chodzi, mam do tego prawo, tak samo jak i Ty i reszta.

Piszesz ze z reguly robi sie duze z malymi no dobra zgodze sie bo tez tak robie, ale Ty to slyszales i tak robisz ja z kolei wiem ze wiekszosc moich kolegow tylko robi duze z duzymi a male z malymi oprocz nog bo to jest osobny trening.

A chlopak nie napisal jaki ma staz bo z silownia mozna czynac nawet przez pol roku bo np chodzi sie dla rozrywki.. Nawet jesli nigdy nie trenowal i teraz planuje zaczac to i tak nie powinien robic treningu dzielonego tylko przez ok miesiaca trening ogolny.

Nie jestem zadnym mistrzem i nie wywyzszam sie poprostu widze ze co niektorzy tu pozjadali wszystkie rozumy i trzeba towarzystwo wyprostowac.
Slawo bez urazy ale nie jest to skierowane do Ciebie.