PDA

Zobacz pełną wersję : Ból barków jak ćwiczę kalate



Matamasa
16-04-07, 23:57
Witam, mam taki mały problem odnośnie bólu barków jak ćwiczę kate :sad: no więć jak robie rozpiętki w skoscie i wyciskanie sztangi również w skoscie to bolą mnie barki :sad: ale jak wyciskam sztangielki na poziomej ławce to jest wszystko OK hmmm nie wiem czego to może byś przyczyna podejżewam że rozgrzewki (za mało rozgrzewam barki - ale pewny nie jestem) Jeśli Macie jakieś porady bym był wdzięczny :wink:

LUKI
17-04-07, 11:43
Zrob dluzsza rozgrzewke.

Jezeli bol nie przejdzie to zrob tydzien regeneracji bo widocznie przetrenowalas troche, bo pozniej mozesz miec takie problemy jak ja przez 7 miesiecy
Boli cie w przednich aktonach? a jak barki robisz np wyciskanie zza kark to tez boli?

Piorro
17-04-07, 12:32
Mnie to wogole jak cwicze barki to bola;/ nie wiem czemu to chyba przez rozgrzewke...a przetrenowny nie jestem na pewno bo cwicze miecha po przerwie;(

lukemaster
17-04-07, 13:37
Ja miałęm pododbnie ale z łokciem nie rozgrzałem sie przed treningiem i mnie łokiec bolał i sie to potem ciągło przez pewien czas az wkoncu samo przeszło więc moze zrób przerwe...w cwiczeniach

pw
18-04-07, 21:03
Heh nie do żeby akurat robić przerwę i przejdzie tylko zrób krótką przerwę (regeneracja) i pozwól organizmowi by mógł odnowić substancję żelną dzięki której możesz barkiem w bez bolesny sposób poruszać. Bolący Cie bark wynika z tego iż starła się właśnie ta substancja i wykonując ruch kości trą się o siebie powodując ból a normalnie powinno byc że kośc ociera się o chrząstkę pokrytą płynną substancją. Uzupełnij dietę w galaretki, siemię lniane. Poszukaj na necie trochę na temat substancji zawierających znaczące ilości żelatyny aby wiedzieć w co bardziej zainwestować w diecie. Możesz też zakupić Tran który równieżbardzo pomaga w bólu stawów.

Raskus
18-04-07, 21:15
Rób:
- rozgrzewkę
- rozciąganie tych mięśni
- regeneracje(ilość snu etc.)


MOzliwe ze to przetrenowanie itd.

Też tak mam, nawet gorzej. Ręke to mi kurwa rwie przy wiekszym ciezarze :| robie rozgrzewke i rozciaganie i jest już lepiej...

rocky_balboa
19-04-07, 16:38
kurde nie ma co sie zastanawiac - przewaznie tydzien przerwy pomaga!