PDA

Zobacz pełną wersję : Jak Schudnac, tyle ze sprawa nie dotyczy mnie



Thao
16-04-07, 23:01
No wiec sprawa tyczy sie mojej mamuski ^,^ Otoz chodzi od 2 tygodni (mniej lub wiecej) 2x w tygodniu na basen i 2x albo 1x w tygodniu na kalanetiks, i problem w tym, ze ona nie widzi efektow (no bo niby jak, po 2 tygodniach :)), jakos staram sie ja zmotywowac do dalszej pracy, bo sam trenuje na silowni i wiem, ze efektow nie widac zaraz po 2 tygodniach. Ale czy mozecie cos doradzic? Po jakim okresie czasu moga byc widoczne rezultaty? Moze jakies suple do tego na odchudzanie?

za pomoc SOGi ofc :)

Punisher
16-04-07, 23:56
A dieta? To podstawa...

Thao
17-04-07, 20:07
A dieta? To podstawa...
no wlzasnie ze chyba nie ma

Punisher
17-04-07, 22:14
powinna się ograniczać w taki razie. Ale to ja nei pomogę, możesz popytać w dziale dieta jesli chcesz, chyba, że ktoś z tamtych speców zagląda tu.

pw
18-04-07, 18:22
Dieta podstawa :-)
Ale co do tych basenów etc.
2x w tygodniu na basen i 2x albo 1x w tygodniu na kalanetiks
Jeśli chce mieć jakieś efekty na basenie to niech pływa non stop a przerwy między pływaniami niech nie będą dłuższe niż 30 sekund. Niech utrzymuje stałe tętno i nie macha za bardzo łapkami by spowodować spalanie tłuszczu a nie glikogenu. Najlepiej jakby chodziła na pływalnie rankiem gdyż poziom glikogenu w mięśniach jest niski i organizm szybciej przystępuje do spalania drugiego źródła energii.
Co to kalanetiks ?

Co do diety - daje jakieś 60% (-/+) efektu. Dieta oczywiście redukcyjna lub wysoko tłuszczowa ale to mamusia musiałaby poczytać zdecydować, poobliczać etc.
Najlepiej niech właśnei spróbuje jakąś dietkę ułożyć i tu wrzuci a my poprawimy. Niech również przyśpieszy swój metabolizm przez np. przez picie zimnej wody, zwiększenie ilości białka w diecie, spożywanie przypraw korzennych.

Punisher
19-04-07, 18:10
Dieta oczywiście redukcyjna lub wysoko tłuszczowa
yyy ??

pw
19-04-07, 19:22
www.google.pl > Dieta wysoko tłuszczowa

Arnik
22-04-07, 16:30
No słyszałem o tej diecie, jakiś koles napisał o tym książke :wink: a co do ograniczania sie w jedzeniu to -> BŁONNIK w sklepach zielarskich ( w aptece nie wiem ) łyka sie tabletke i nie chce sie jeść podobno.

johny
04-05-07, 20:32
najlapsze na redukcje z aerobow jest bieganie niema co,dieta znajdz sobie w dziale dieta post DIETA na rzezbe,niewiem czy w tym wypadku jest mozliwe stosowanie thermo speed niewiem jak wplynac moze na organizm,ale bieganie to podstawa jw najlepeij z rana+basen+(moze byc tez sauna teraz tak sobie mysle)