PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka, a może więcej pytań co do rzeźby :)



Thao
16-04-07, 22:46
Witam, jestem tutaj nowy, i zaznacze, że używalem opcji szukaj, lecz nie znalazlem wszystkiego. No więc mam 17 lat, staż ~pol roku, moze wiecej, ale mialem przerwy (choroba, wyjazd itp.). Opisze siebie: moja waga 85-86kg wzrost ok. 180 (nie mierzylem sie ostatnio:]), chodze do szkoly, wiec dokladne trzymanie sie diety bedzie ciezkie, moge nawet napisac od ktorej godziny do ktorej ^^. Na silownie chodze 4x w tygodniu, a moj plan wyglada: pon: biceps, triceps, przedramie. wt: klatka i brzuchy (jak zaczne cwiczyc na rzezbe, to brzuch mam zamiar robic codziennie, albo prawie codziennie, bo troche na nim siedzi ^,^). Sr: wolne. Czw: barki, plecy, kaptury. Pt: martwy, nogi. No wiec:
#1 czy taki zestaw cwiczen moze byc? czy pozmieniac jakies partie? Bo rozumiem, ze liczba serii na duze partie 10-12 serii, a na male 7-10 i liczba pow 10-15?
2# czy rzezbienie u mnie wogole ma sens? Bo roznie to bywa, nie znam sie wiec wole zapytac :)
3# dieta, no wlasnie, nie mam zadnej diety, moze ktos cos polecic? Przynajmniej w ogole, co kiedy jesc, czego nie jesc.
4# jakies suple? chociaz mysle ze w moim wieku chyba jeszcze nie beda potrzebne?
5# jak zaczne trening mam zamiar jezdzic na rowerze i plywac na basenie, ile razy w tygodniu na basen chodzic i ile na rowerku? Kondycja tez sie przyda ;)
6# moze malo wazny pkt. ale napisze. znajomi kusili mnie na koxy, ale koxem to ja moge w piecu napalic. Przynajmniej narazie :)

Kurcze, aktualnie nic wiecej mi nie przychodzi do glowy, lecz jesli tylko sobie cos przypomne to napisze, licze na konkretne odpowiedzi :) btw. sorki za kolejny post typu: 'pomocy' :P

za pomoc SOGi ofc :)

michal2602
17-04-07, 08:30
Widze ze masz troche masy(tylko nic nie wiadomo jakiej jakości jest ta masa?).Powinieneś zamiast 4 dni w tygodniu ćwiczyć nawet 6(każdą partie trenujemy nawet 2x)Aha i co to za partia martwy??
1.Plan nie jest najlepszy.Poszukaj i wklej nowy z ROZPISANYMI ĆWICZENIAMI a wtedy ocenimy.Na większe grupy mięśniowe wykonujemy 12-9 serii, na mniejsze10-7 serii-ilość powtórzeń nie mniejsza niż 10-12
2.Włanie nie wiem musiałbyś wkleić foto :wink: .Być może będzie potrzebna redukcja.
3.Bez diety dużo nie zdziałasz.A jeśli chodzi o szkołe to wkładasz w pojemnik i już jest.Poszukaj i wklej to poprawimy :wink:
4.Nie są konieczne.Jak już to polecam l-kreatine
5.Najlepiej codziennie 30-45min aeroby(po treningu).Chociaż basenik też może byc.
6.Dobrze im odpowiedziałes :wink:

[ Dodano: 17-04-2007, 08:31 ]
Aha,ćwiczenia masz rozpisane tutaj
www.kulturystyka.pl/atlas

[ Dodano: 17-04-2007, 08:32 ]
Aha,ćwiczenia masz rozpisane tutaj
www.kulturystyka.pl/atlas

bocion
17-04-07, 13:05
polecam l-kreatine
Wtf??? Chyba l-karnityne. Ja nie polecam tego, słyszalem ze gówno straszne.

W ogóle nie za wczesnie po pół roku cwiczen na redukcje???

Najlepiej codziennie 30-45min aeroby(po treningu).
Nie da rady codziennie przez powiedzmy 2 miechy. 3 razy w tygodniu wystarczy

[ Dodano: 17-04-2007, 13:06 ]
Thao, ja tez jestem z chorzowa, ciekawe czy sie znamy.

michal2602
17-04-07, 16:34
Wtf??? Chyba l-karnityne. Ja nie polecam tego, słyszalem ze gówno straszne.
Rzeczywiście l-karnityne.Mój kolega to brał i miał znakomite efekty!!!Wspaniale go wyrzeźbiło.

Thao
17-04-07, 17:01
Rzeczywiście l-karnityne.Mój kolega to brał i miał znakomite efekty!!!Wspaniale go wyrzeźbiło.
on napisal, ze nie poleca


Nie da rady codziennie przez powiedzmy 2 miechy. 3 razy w tygodniu wystarczy
Poniedzialek, czwartek i piatek, moze byc basen? Bo we wtorek i srdoe pozno lekcje koncze.


Thao, ja tez jestem z chorzowa, ciekawe czy sie znamy.
A nie wiem, moze sie znamy :)


1.Plan nie jest najlepszy
Chodzi ci i moj aktualny trening, czy o ilosc serii i powtorzen? jezeli to drugie to to jest pytanie.

Wracajac do tematu, moge porobic fotki jezeli potrzeba.
Ktos jeszcze sie wypowie? :)

michal2602
17-04-07, 17:09
wogóle rozpiska partii jakbyś ćwiczył mase

Thao
17-04-07, 17:33
No bo napisalem, ze tak cwicze, a nie, ze chce tak cwiczyc na rzezbie, nie wiem czy ma to jakies znaczenie, a jezeli ma to napisalem czy moze tak byc.