PDA

Zobacz pełną wersję : Gdzie Trenujesz ??



Calmer
16-04-06, 10:36
Pokażcie gdzie trenujecie [strony www, opisy waszych siłowni, opisy piwnic, albo jakies zdjecia jak posiadacie]:

Ja obecnie tutaj ćwicze:
http://www.cool-gym.com.pl/silownia/index.html
50 zł karnet na miesiąc ile razy sie chce w tygodniu ale do godziny 16 tylko, ciężarów jak dla mnie wystarczy, teraz lato się zrobiło to coraz wiecej osób przychodzi co mnie denerwuje bo tylko miejsce zajmuja a nic nie robią [stronka chyba dawno była nieaktualizowana bo zmienili sie instruktorzy itp..]

fishe
16-04-06, 11:53
Ten sam temat jest zalozony przez RoQi i wyladowal w koszu wiec nie wiem po co 2 taki sam zakladasz to juz jest jakas paranoja wszyscy wala posty obojetnie gdzie zeby tylko napisac :roll:

sławo
16-04-06, 15:48
nie długo w koszu będą zakładać :twisted:

Calmer
16-04-06, 21:14
a sorry bo ja chcialem sie w jego temacie tam wypowiedziec.. i tak odpowiadam a tam ze zamkniete wiec mysalem ze on tam zalozyl i sie poprostu nee da dlatego tutaj zalozylem.. a w sumie przeciez nie taki zly temat.. fishe nee bede kto nagle kilka tematow pozakladal np.. o jednej sztuce walki :[ wiec sorry jak cos to do kosza dajcie bo nee wiedzialem ze ktos jus go usunał..

MADOX
17-04-06, 01:16
ja cwicze na silce w Młodziezowym Domu Kultury mamy zajebisty sprzet nie placmy nic brakuje nam tylko bramki mamy czas na treningi w poniedzialki srody piatki po 4 godzinki od 15 jest zajebscie

zizu
17-04-06, 01:49
w domu ;)

vold
17-04-06, 12:17
Ja też w domu , jak jest odpowiedni sprzęt to najlepsze rozwiązanie. :wink: