PDA

Zobacz pełną wersję : Zdjęcie



pw
15-04-07, 01:28
No to muszę zrobić zdjęcie związane z kulturystyką bądź odżywkami aby było w miarę zabawne.
Może ma ktoś jakieś pomysły ?:->

Ikar
15-04-07, 02:01
aby bylo zabawnie masz tu dzielo Borisa Vollejo

pw
15-04-07, 11:20
Zdjęcie muszę zrobić sam a na dowó że zostało wykonane przeze mnie musi byc widoczna aktualna gazeta. Więc jakieś pomysły?

grzesiek k
15-04-07, 13:07
Ikar, Fajne
pzdr.

rocky_balboa
15-04-07, 13:20
hmy najlepiej zrob zdjecie jakiemus pierwszemu lepszemu koksowi na ulicy a obok niego ustaw jakiegos chudzielca np.kredke(goscia z tego forum) i niech obaj sie napną bez koszuli mysle ze bedzie w miare zabawne :P

grzesiek k
15-04-07, 13:22
rocky_balboa, Ty pewnie nie jesteś lepszy czytając twój temat ile dychasz na klatę to może zamiast Kredki to Ciebie będzie jeszcze lepsza zabawa
pzdr.

rocky_balboa
15-04-07, 13:32
hehe uwierz mi ze lepiej wygladam :) poza tym zobacz na date tamtego tematu... tera bym juz moze wiecej wzioł :P

kociolcyk
15-04-07, 18:50
nie mowcie o kredkach ołówkach itd bo mi nie dobrze :twisted: wogóle było mineło temat o przyborach do pisania zamknięty :twisted:

pw
15-04-07, 21:36
Moze ktoś by mi zrobił taką fote jak ma pomysł jakiś?? :D

duszek244
26-04-07, 20:59
Grzesiek K ale kredka ma 18 lat a my mamy 15 :P

CreativePL
27-04-07, 00:00
o jaaaa, kocham dzieci z naszego forum :lol:
rocky_balboa, my wiemy ze ty jestes lepszy od nas cisniesz na klate tony a teraz robisz redukcje z czystej masy na zajefana rzezbe na lato ale coz nie kazdy moze byc taki jak ty http://img92.imageshack.us/img92/4554/kickasssn0.gif


hehe uwierz mi ze lepiej wygladam poza tym zobacz na date tamtego tematu... tera bym juz moze wiecej wzioł

to moze sie nam pokażesz wreszcie z czystej ciekawosci jak napiszesz ze nie chcesz szpanowac WYMIEKNE :lol:

moze(morze) jest szerokie i głebokie...pewnie z 15kg skoczylo ci juz jak nic :lol:


Grzesiek K ale kredka ma 18 lat a my mamy 15
i co z tego zazdroscicie ze mam dowod i sprzedaja mi alkochol :lol: ??


P.S kocham was niunki.....

pw
27-04-07, 12:49
Fajny OT ;-)

lukemaster
27-04-07, 22:18
rocky_balboa jak jestes taki kozak to daj swoje zdięcia...z chęcią ocenie jaki to boss jestes załoze sie ze nie masz nic wspólnego z kulturystyką i jestes sucharem..ale moge sie mylic...pokaz foty..

kociolcyk
27-04-07, 22:47
dał juz... nie ma na co patrzeć

lukemaster
27-04-07, 22:54
hehehejak tak móisz to nie zagądam tam nawet;)

bocion
27-04-07, 23:26
Rocky dal foty?? Nie widzialem. Dajcie linka bo nie umie znalezc???

CreativePL
28-04-07, 03:09
kociolcyk, gdzie dał bo ja tez jakos nie widze :roll:

rocky_balboa
28-04-07, 08:46
rocky_balboa jak jestes taki kozak to daj swoje zdięcia...z chęcią ocenie jaki to boss jestes załoze sie ze nie masz nic wspólnego z kulturystyką i jestes sucharem..ale moge sie mylic...pokaz foty..
rzeczywiscie nie ma na co patrzec zwykla figura 15 latka po co mam pokazywac foty?

[ Dodano: 28-04-2007, 06:51 ]

o jaaaa, kocham dzieci z naszego forum :lol:
rocky_balboa, my wiemy ze ty jestes lepszy od nas cisniesz na klate tony a teraz robisz redukcje z czystej masy na zajefana rzezbe na lato ale coz nie kazdy moze byc taki jak ty Obrazek (http://img92.imageshack.us/img92/4554/kickasssn0.gif)

Niczego takiego nie mowilem



hehe uwierz mi ze lepiej wygladam poza tym zobacz na date tamtego tematu... tera bym juz moze wiecej wzioł


to moze sie nam pokażesz wreszcie z czystej ciekawosci jak napiszesz ze nie chcesz szpanowac WYMIEKNE :lol:


moze(morze) jest szerokie i głebokie...pewnie z 15kg skoczylo ci juz jak nic :lol:

nie wiem nie probowalem dawno



Grzesiek K ale kredka ma 18 lat a my mamy 15
i co z tego zazdroscicie ze mam dowod i sprzedaja mi alkochol :lol: ??

mi tez sprzedają i nie mam ci czego zazdrościć[/quote]



P.S kocham was niunki.....
pedale won z tego kraju

CreativePL
28-04-07, 16:11
CreativePL napisał/a:

P.S kocham was niunki.....


pedale won z tego kraju


Kolejna obraza mnie, niuniek to nie jest okreslenie obrazliwe tylko raczej zdrobienie a pedal...hm..rocky_balboa, chyba nie wiesz co to pedal...ja nim nie jestem...


Niczego takiego nie mowilem
teraz to wymieklem a co ja mam w podpisie swoja wytpowiedz czy twoja :lol: ??


eh... zrozum ze ja nie bede szpanowal swoja wielka muskulatura. to ze mam klate wieksza o jakies 5 cm, barki bardziej masywne i plecy bardziej wypukle

gangster
28-04-07, 16:30
Polowa tematow na forum to wasze klotnie.Tym razem Rocky niepotrzebnie zaczal.
CreativePl nie jestes lepszy z tym podpisem na dole - prowokujacym go.

CreativePL
28-04-07, 16:46
gangster, prowokujacym? nie ma nigdze w regulaminie zakazu
"cytowania" innych uzytkownikow forum, jezeli taki ptk sie znajdzie odrazu sie podporzadkuje.