PDA

Zobacz pełną wersję : Czy dobry Trening ?



Urban17
14-04-07, 21:46
Witam mam 17 lat i trenuje juz od 3 miesiecy:
Waga: 65kg
Wzrost: 177cm
biceps: 34cm
klatka: 94cm
Karka: 40cm
Udo:52cm
Łydka:35cm
Triceps:31cm

Cwicze 3x razy w tygodniu i moj lplan wyglada nastepujaco

Wtorek: Nogi+plecy
Czwartek: Barki + triceps
Sobota: Klatka + biceps

Co o tym sadzicie cos zmienic aby byly wieksze osiagniecia, cwicze tym cyklem juz 3 miesiace, a chce nabrac wiecej masy.

kuurna
14-04-07, 22:00
proponuje, zebys dodal sobie jeszcze przedramie, np we wtorek. dlaczego mialbys je ignorowac?

Urban17
14-04-07, 22:01
przedramie robie sobie w domu takim czyms nie wiem jak to sie nazywa co sie w rece sciska :P

kuurna
14-04-07, 22:35
wiem o co sie rozchodzi. jesli chcesz jeszcze cos na przedramie to mozesz sprobowac unoszenie hantelka wykonujac ruch samym nadgarstkiem grzbietem dloni do dolu , i to samo grzbietem do gory

Raskus
14-04-07, 23:07
Do dupy połączenia.

Masz sile plecy po nogach?

Nie lepiej
barki bic
klata tric

Ikar
14-04-07, 23:16
Wtorek: Nogi+plecy
Czwartek: Barki + triceps
Sobota: Klatka + biceps

mam tak samo polaczone i jak dla mnie jest dobrze

[ Dodano: 14-04-2007, 23:19 ]

Do dupy połączenia.

Masz sile plecy po nogach?

Nie lepiej
barki bic
klata tric

jak robilem klata tric to mialem, po klacie juz na tyle zmeczonego trica ze nie moglem juz go tak dobrze zrobic.

rybek89
15-04-07, 08:51
dokladnie bo przy robieniu klatki za mocno pracuje rowniez triceps, lepiej go odizolowac

Raskus
15-04-07, 09:57
Wrzuć tutaj plan na klatke.

Po prostu przy wyciskaniu nie dokańczaj ruchu bo koncowy ruch wykonuje triceps, stad to zmeczenie. Cwiczyc poprawnie do treningu.

sławo
15-04-07, 10:07
plecy nogi połączenie chyba najgorsze z możliwych


Po prostu przy wyciskaniu nie dokańczaj ruchu bo koncowy ruch wykonuje triceps, stad to zmeczenie. Cwiczyc poprawnie do treningu.

a jak nie będzie prostował to triceps wtedy nie pracuje ?

bajki opowiadasz dopiero szybciej się mu łapa zmęczy
bo nie będzie blokował w łokciach

klata triceps to dobre połączenie ale trzeba dopasować ćwiczenia

i i okres takiego połączenia z 5-6 tygodni


poza tym czegoś tu nie rozumiem
jak zmierzyłeś osobno biceps i triceps ??

lukemaster
15-04-07, 11:11
biceps+triceps a do klaty połącz barki i kaptury a osobno nogi i plecy

[ Dodano: 15-04-2007, 11:12 ]
tzn nogi+plecy w jakis tam inny dzien

Kakashi
15-04-07, 11:49
lukemaster, lepiej by było jakbys siedział cicho...ja radze
barki nogi
klatka biceps
plecy triceps:D pozdro:D

Urban17
15-04-07, 12:42
A czemu nie dobre polaczenie plecy+nogi. ?

Raskus
15-04-07, 13:00
w mniejszym stopniu, a klata non stop pracuje.

LUKI
15-04-07, 13:15
Wykonywanie niepelnego ruchu nie ma sensu. Jest zakres ruchu i trzeba to wykonac prawidlowo.Jak ma sie juz ta klatke rozwinieta to mozna kombinowac, inaczej w przypadku innych miesni np- bicepsu, biceps pracuje juz od momentu unoszenia i jezeli nie zalezy nam na szczytach to mozna dla odmiany pobawic sie pól-ruch ale w przypadku klatki to bez sensu

Prezydent_1c
15-04-07, 13:21
Ja obecnie testuje połączenie
Bic + Tric
Klatka + Barki
Plecy + Przedramie
(brzuch i nogi ćwicze osobno na treningach SW)
I musze powiedzieć ze niechętnie podchodziłem do takiego połączenia ale łapka fajnie rośnie wraz z plecami.

grzesiek k
15-04-07, 18:36
Prezydent_1c, Na przedramię jakie ćwiczenia wykonujesz ??
pzdr.

lukemaster
15-04-07, 22:25
lukemaster, lepiej by było jakbys siedział cicho...
radar o co ci chodzi...??jakies problemy do mojej osoby???ja nie komentuje twoich postów a to jest forum więc kazdy ma prawo do wypowiadania sie
!!!!!!!!

rybek89
16-04-07, 11:24
ja robie tak jak napisal radar i polecam!

michal2602
16-04-07, 16:03
biceps: 34cm
klatka: 94cm

Widać ze musisz bardziej popracować nad klatką,bo w porównaniu do bica jest sporo za mało.Ja mam odwrotny problem :razz:

duszek244
16-04-07, 16:42
ja mam np taki trening
Poniedziałek: Klatka
Wtorek: Biceps
Czwartek: Triceps i barki
Piątek: Plecy
A w dni wolne biegam :)
Staram sie wyrzeźbić :)

Chesterxxxxx
16-04-07, 17:40
Tu na forum polowa ma racje a polowa w/g mnie to sie prawie nie zna, ale jesli im to daje efekty to sie nie wtracam...a moze ja sie nie znam;D

Ja robie tak:

Poniedzialek: Klatka + triceps, robiac klatke meczysz troche triceps, a czasami nawet bardzo i potem robiac triceps katujesz go do konca ale robiac systemem przeciwstawnych cwiczen czyli bic i tric tez jest dobrze

Sroda: Biceps, Unoszenie sztangi normalnie stojac, Unoszenie sztangi mlotkowo stojac, Unoszenie hantli stojac i na koniec Unoszenie hantli w podporze o kolano-sprobujcie-MASAKRA, jak robilem w podporze to juz w 1serii przy 6 powt. pomagalem druga reka...ostro

Piatek: Barki, i mi sie tak dobrze cwiczy, dopiero 7treningow tym cyklem i widze efekty;D

Aha co do przedramion to one same sie robia przy wiekszosco cwiczen chyba, ze ktos ma duza dysproporcje w stosunku do bicepsu...

rocky_balboa
16-04-07, 18:28
Tu na forum polowa ma racje a polowa w/g mnie to sie prawie nie zna, ale jesli im to daje efekty to sie nie wtracam...a moze ja sie nie znam;D

Za to ty sie znasz...


Aha co do przedramion to one same sie robia przy wiekszosco cwiczen chyba, ze ktos ma duza dysproporcje w stosunku do bicepsu... tak, np. robiac klate przedramie rosnie jak cholera.

przedramienia rosna przy cwiczeniu bica.

Chesterxxxxx
16-04-07, 19:49
No przy robieniu klaty to nie za bardzo ale przy robieniu bica i barkow na bank a i przy cwczeniu trica przedramie tez pracuje niezle tylko, ze nie sa to takie przyrosty jak przy oddzielnym treningu na przedramiona...zreszta po co wogole to napisales, Ci co cwicza wiedza o co chodzi, wiadomo, ze przedramie przy robieniu klatki nie rosnie...