PDA

Zobacz pełną wersję : Moo + TCM



Prezydent_1c
14-04-07, 14:40
Co sądzicie o takim połaczeniu:
TCM + CP + dieta. Co warto było by do tego dodać(nie oszczedzam peniędzy na cykl:P) ? I jak polecalibyście dawkować ? Cykl rozpoczynam dopiero po wakacjach lub jakoś pod ich koniec. Wcześniej brałem juz mono i NB2. Obecnie jaden na HMB. Słyszałem jednak wiele pozytywnych opini na temat takiego połaczenia i jestem ciekawy waszym opini jednak zadna z osób które znam nie robiła takiego cyklu i mam lekki dylemat. Celem jest głównie siła i plan treningowy bede miał rozpisany pod siłe lecz 1-2kg masy jak wpadnie tez nie bedzie żle.
Czekam na wasze propozycje i najlepsze oczywiście nagrodze.

tom
14-04-07, 14:53
dt
rano 4 kaps TCM
przed trenem 10g.CP
po trenie 4 kaps TCM
dnt
rano 10g.CP
w czasie treningu 5 kapsTCM

i powinno isc :wink:

kociolcyk
14-04-07, 15:21
mozesz dodać glute i tauryne i ew cos jak byś chciał diete uzupełniać
ale ile miałes cykli na mono?? bo jak jeden i po nim zaraz nitro to nie za dobrze zrobiłes

duszek244
14-04-07, 16:32
nie za dobrze ale nie ma to różnicy np jeśli zrobisz mono potem NB2 potem odczekasz jakieś 6 miechów od cyklu na krecie to nie ma większej różnicy :P

Punisher
14-04-07, 21:03
Dla mnie bez sensu takie połączenie...
Ja bym poleciał na twoim miejscu bez CP
Może TCM+WPC by starczyło (+ew jakieś dodatki: glutamina)

Prezydent_1c
14-04-07, 22:22
Na mono miałem 2 cykle przed NB i staz odpowiedni. Jak zaczynałem 3 cykl na mono to zachorowałem i musiałem go przerwac i wtedy NB kupiłem.
Mam ogólnie troche sulpi w domu Glutamine , Tauryne , Night Protein (białko z trec'a:P). Tylko jestem ciekawy bo jak juz wyżej pisałem słyszałem wiele na temat takiego zestawu dobrych opini i nie wiem za bardzo co z tym zrobić ...

PuaPAj
15-04-07, 00:27
Więc co zaszkodzi wypróbować na sobie :razz: Choć wiadomo, różne suple różnie działają na każdego, więc nie można generalizować.