PDA

Zobacz pełn± wersję : ożywki



marko225
14-04-07, 12:19
Siema mam 17 lat 60kg wagi i 175cm wzrostu .na siłce trenuje na mase już 8 miesięcy i sa marne wfekty .Dlatego mam pytanie co mogę wĽ±ć i jak żeby jak najszybciej przybrać na masie .prosił bym o co¶ w miare taniego .z góry dzięx.

rybek89
14-04-07, 12:23
MASS XXL, do tego bialko ostrowia :) mysle ze tanio i dobrze

m@bi
14-04-07, 12:26
Taniej chyba wyjdzie jak białko ostrowi i carbo :) Mass xll tez dobry :) zalezy od gustu i kasy w kieszeni pozdro :) Tylko nie kupuj gainer 737 :D !! :twisted:

rybek89
14-04-07, 12:32
nie kupuj niczego nie sprawdzonego! lepiej wziasc ta ostrowie i gainera i spokoj:) carbo, mass xxl zalezy od ciebie

bartek145
14-04-07, 12:47
A ja mysle ze juz masz dosyc duzy staz jak na krete (mono) i taki vitalmax by Ci fajnie na mase z jakims transpotrerem fajnie wszedl.. no i mozesz do tego gainera na uzupelnienie diety se zapodac.. Takie moje zdanie
Pozdro

jonasz7
14-04-07, 13:40
A ja my¶le że ci nie idzie bo diety kolego nie masz!!
A odżywki jak wyżej!!
pzdr.

Ikar
14-04-07, 13:41
moim zdaniem jezeli to twoj pierwszy suplement to kup sobie poprostu gajnera moze byc mass xxl i wystarczy. 2 opcja to bialko moze byc ostrowia ale juz tu nie gajnera tylko carbo

bigsmith18
14-04-07, 17:15
moim zdaniem to wejdz w dzial dieta bo niewierze ze przy uzupelnionej diecie,7 miesiacach silowni masz marne efekty :wink: chyba ze plan do dupy ale to tez nie ten dzial :!: w tym sporcie najwazniejsza jest systematyka i zawziecie,musisz wiedziec co chcesz osiagnac i robic wszystko zeby z kazdym dniem byc jak najblizej celu :!: takze dieta,dieta i jeszcze raz dieta, do tego jakies bialko (ostrowia np) i gainer (mass xxl jest dobry albo same carbo-tanie i dobre) po takim miesiacu pomysl o kreatynie :!: pozdro :!: jezeli pomoglem SOG :razz: :razz:

Punisher
14-04-07, 20:56
To co napisał Jonasz7 i bigsmith18 to również moje zdanie :wink:
Je¶li ich posłuchasz to się ruszysz, bo samo ćwiczenie na siłowni nie wystarczy, aby zbudować muskulaturę.

bartek145
15-04-07, 09:07
Wedlug mnie moze juz zrobic 1 cykl na mono j.w.
Pozdro

Matamasa
15-04-07, 20:10
Tylko nie kupuj gainer 737 :D !! :twisted:

A nie lepiej by było napisać: Nie kupuj nic Megabola bo oni sprzedaj± niedziałaj±ce gówna po których s± znikome efekty, firm produkuj±cych porz±dne odżywki jest sporo z takich bardziej znanych polecam: Universala :mrgreen: no i oczywi¶cie OLIMP i TREC

Pozdro