PDA

Zobacz pełną wersję : Dibencozide Magnum 100k-jest dobry?



fliperxd
13-04-07, 22:21
witam czy ten MEGABOL jak sterydy!Dibencozide Magnum 100k jest dobry,lepszy od kreatyny,jak ktoś go stosował może powiedzieć,aha niezaszkodzi mi na przyszłośc?mam 15 lat,2 lata stażu,bo przecież to nie steryd

Ikar
13-04-07, 22:32
witam czy ten MEGABOL jak sterydy!Dibencozide Magnum 100k jest dobry,lepszy od kreatyny,jak ktoś go stosował może powiedzieć,aha niezaszkodzi mi na przyszłośc?mam 15 lat,2 lata stażu,bo przecież to nie steryd
yyy w ogole albo mi sie cos pomylilo albo to jest poprostu na powiekszenie apetytu

rafalkomando
13-04-07, 22:35
to jest scierwo tyle moge powiedziec,dziekuje za uwage :lol:

Szatan
13-04-07, 22:37
dokładnie scierwo jakich mało !!

Ikar
13-04-07, 22:38
no to mi sie nie wydawalo :P

[ Dodano: 13-04-2007, 22:40 ]
hehe w ogole na nacie fajnie opisane ,,.....jak steryd" pfff nie radze tego kupowac :d zainwestuj w gajnera :d

m@bi
13-04-07, 23:00
kasa w błoto wywalona jak to kupisz ;) nic nie daje :D tyle ze motywacje bo cos bierzesz :P

Ikar
13-04-07, 23:04
tyle ze motywacje bo cos bierzesz :P
jak sobie wmowisz ze jak steryd to tak bedzie dzialac :D Jak bylem maly i sie np. przewrocilem i mnie cos bolalo to moja mama mi dawala witamine C i mowila ,,to jest bardzo silny srodek przeciwbolowy odrazu tobie pomoze" no i tak bylo zszalalem witaminke i jak reka odjol juz nie bolalo... tak slyszalem chodz nie pamietam :P

rafalkomando
14-04-07, 08:24
eheheh dobre. no fakt jak cos bierzesz motywacja jest i to duza

tomala999
14-04-07, 10:08
Ja postaram ci odpowiedziec w jednym zdaniu na wszystkie twoje tematy. W wieku 14 lat odpusc sobie jakiekolwiek odzywki ! Wiadomo, ze fajnie jest miec respect w szkole przed kumplami ale nie warto w tym wieku.. Za rok-dwa mozesz pomyslec o gaineru ale narazie daj sobie spokoj

polo
14-04-07, 11:30
Dibencozide Magnum 100k - miałem to gówno i nic nie daje nawet kg nie przytylem, ogólnie powiem tak wszystko co z megabolu jest chujowe

m@bi
14-04-07, 12:32
tyle ze motywacje bo cos bierzesz :P
jak sobie wmowisz ze jak steryd to tak bedzie dzialac :D Jak bylem maly i sie np. przewrocilem i mnie cos bolalo to moja mama mi dawala witamine C i mowila ,,to jest bardzo silny srodek przeciwbolowy odrazu tobie pomoze" no i tak bylo zszalalem witaminke i jak reka odjol juz nie bolalo... tak slyszalem chodz nie pamietam :P

Taka prawda :) Jak juz cos łykasz wiem po sobie :D ja zrobiłem pierwszy cykl na mono wmawialem sobie bierzesz cos musisz!! i szlo do gry hehe :D Ale z ta witaminka C Ikar powaliłes mnie :razz:

jonasz7
14-04-07, 13:33
fliperxd, Dibencozide to nic innego jak witamina b12 lub jej koenzym.
Moja mama to łyka tylko że naturell.
To tylko zwiększy apetyt i może z gainerem i jakimś białkiem troszkę lepiej zadziała.
Ogólnie można to kupić jako dodatek do cyklu i nic poza tym!!
pzdr.