PDA

Zobacz pełną wersję : trening na rzezbe



lucko89
13-04-07, 16:47
czy przy treningu na rzezbe mozna stosowac jakies srodki na spalenie tkanki tluszczowej?? czy one daja efekty? i czy nie zaszkodza(miesnie nie spadna)?? (chodzi mi tu glownie spalenie tluszczu z brzucha i wyrzezbienie miesni brzucha) !!!!

sensowne odp. i pomocne nagradzam sogami !!!

Raskus
13-04-07, 17:38
jakies srodki znaczy jakie?

Miesnie nie spadna, a dieta i trening + aeroby powinny wystarczać.

malin
14-04-07, 02:29
Ja bym Ci proponowal L-karnityna (poprawi transport tluszczy i kondycje co umozliwi Ci intensywniejszy trening areobowy a co za tym idzie bedziesz mial wiekszy spadek masy tluszczowej) i HMB(dzieki niemy,zachowasz mase miesniowa a moze nawet rozbudujesz jednoczenie tracac tkanke tluszczowo)
oczywiscie pasuje pic jakas odzywke bialkowa (izolat bialka serwatki) zaraz po treningu
no i bezwzglednie odpowiednia dieta i aeroby 30-40 min. po treningu
pozdrawiam

lucko89
15-04-07, 16:59
cwicze 4 razy w tygodniu nie mam jakiegos planu tylko tak cwicze wszystkie cwiczenia na wszystko a na rzezbe to jaki trening jest najlepszy jaka dieta i jakie te aeroby wykonywac jak dlugo., i czy jak 3 miesiace pocwicze na rzezbe to spale tluszcz i kiedy beda pierwsze efekty??czy cwiczyc ze srodkami na spalenie tkanki prosze o pomoc

cwicze juz na silce 2 miechy

kociolcyk
15-04-07, 18:10
cwicze juz na silce 2 miechy

a obwodówke jzu robiłes?? :wink: weź se teraz odpuśc spalcze tylko dobry trening na rzeźbe +dieta+aeroby a6w mozesz robić...

malin
15-04-07, 18:57
Lucko napisz cos wiecej..waga,wzrost bo inaczej ciezko bedzie Ci pomoc...2 miesiace to troche malo aby sie rzezbic.Napisz cos wiecej to pomyslimy co i jak..pozdr

lucko89
16-04-07, 09:26
mam 173cm 70kg cwicze 2 miesiace bez rzadnego planu!! chce wyrobic sobie ladna sylwetke chodzi tu glownie o spalenie tlusczu z brzucha czyli wyrobienie miesni brzucha i widocznych bicepsów no i zeby posiadac konkretna sile!ale nie wiem czy oprocz trenningu na rzezbe stosowac jakies srodki na spalenie tkanki tluszczowej jakies koktajle bialkowe po cwiczeniach??czy te srodki cos dadza??

malin
18-04-07, 01:07
Mysle,ze kociolcyk ma racje,cwiczysz za krotko aby sie rzezbic bo aby sie rzezbic to trzeba miec jakas mase miesniowa.Rozumie,ze ida wakacje i chcesz wygladac jako tako,wiec jedyne co Ci pozostalo to porzadny trening na rzezbe (znajdziesz ich mnostwo tutaj wiec ni ema sensu Ci podawac)+ dieta (tutaj musisz sobie ja sam ulozyc. krotko mowiac musisz jesc ok.2.5-2.8g bialka na kg swojej masy,ok3-3.5g weglowodanown i 0,5g tluszczy.Wiem jak na poczatku ciezko,dlatego zapodam Ci jakas przykladowa,ktora znalazlem...
Śniadanie
2x węglo - kubek musli
1x mleko - kubek mleka
1 tluszcze - 1,5 lyzki siemienia lnianego
1x owoce - kubek malin lub truskawek
1xbiałko - jajecznica z 3 jajek (z dwoch wyciagasz żołtka)
SMAŻYSZ tylko na OLIWIE ! Zadnych maseł, margaryn i smalców.

Lunch
2x weglo - 2 kromki chleba razowego
4x białko - 100 - 120 g piersi z indyka/kurczaka w plasterkach - bez panierki (same filety)
2x warzywa - 2 kubki sałaty, 1/2 kubka pomidorow i jeden ogórek
1x tłuszcze - 2 łyżki sosu winegret
1x owoce - pomarancz/brzoskiwnia/nektaryna


Obiad
3x weglowodany - ziemniak pieczony (1szt!)
5x białko - 150 g grillowanego łososia (losos jest drogi wiec mozesz uzyc Pangi albo flądry)
2x warzywa kubek gotowanych brokoł lub kalafiora
2x tluszcze - 1 lyzeczka flora bio activ , 8 oliwek

Przed treningiem :
10 x orzechy ziemne
1x kubek mleka
Woda


Po treningu
30 g białka serwatkowego (najlepiej jakiś izolat z np 90% zawartościa bialka) rozpusc w 200 ml wody lub mleka (do 1 h po treningu w celu unikniecia katabolizmu)
2x lyzeczka miodu
1/2 kubka truskawek
kubek soku - propozuje Hortex jablko, malina, jezyna bez cukru

Od tej pory nic nie jesz !!!! jak ssie zapijaj wodą. Poza tym pij dużo wody ! dodatkowo przeczyscisz organizm.

W nastepnych dniach dodaj urozmaicone potrawy. Szczegoolnie na sniadanie. zamiast jajecznicy jedz raz jogurt naturalny maly z musli a innego dnia 3 jaja na twardo i z 2 wyjmij zoltka. Przezuc sie na pieczywo razowe albo na chleb typu Wasa. Po obiedzie rób ok 1h przerwy na odpoczynek i idź na trening. Staraj się, powtarzam raz jeszcze, pić dużo płynów. Unikaj Izotoników typu Izostar, Izomax. zawierają sód który zatrzymuje wode w ogranizmie co w rezulacie mimo iz bedziesz spalal kg to wizualnie moze nie byc tak to widoczne. Jak zalezy Ci na szybkim odlosnieciu miesni rob trening obwodowy (wszystkie partie miesni na jedym treningu), serie po min 12 powtorzen i 30 sek przerwy miedzy serią a 1,5 min przerwy miedzy Ćwiczeniem. Zaczynaj na maszynach. Kończ trening aerobami. Najlepiej skanka 3 min i Orbitrek jak masz dostęp. Trenuj 3x w tyg. I pamietaj dieta to nie wszystko :) Jak będziesz mial wolne to idz do 10 pietrowego bloku i wbiegnij na sama gore po 2 schody, zrob 30 i bardzo powoli zejdz na dol i odpcznij az do uzyskania tetna spoczynkowego. Powtorz to 3 razy.

Oczywiscie po kazdym treningu musisz robic trening aerobowy,czyli bieganuie,rower,basen.Okolo 30-40 minut>a co do brzucha najlepszy jest trnining a6w,nie probowalem ale ponoc sa po nim rezultaty.Caly ten trening i jego opis znajdziesz w tematach podwieszonych.Nie proponowalbym Ci rzadnych suplementow jak na ten staz treningu,ale jezeli bardzo bys sie uparl to mozesz kupic jakis spalacz tluszczu typu:fat burnera nmp Thermo Speed Extreme albo Activita Thermo Shape.Zycze powodzenia
Pozdr

lucko89
18-04-07, 18:54
dzieki stary!!!

cwicze 4 razy w tygodniu pon,wto,srod,piatek tak po 80-90min i trening robie w kazdy dzien o innej porze przed obiadem czy to dobrze???chyba tak??
czyli robic najpierw obwodowke??przez ile?nie ukladac zadnego treningu na rzezbe??poza tym niemoge znalesc zadnego na rzezbe!!??

białka serwatkowego (najlepiej jakiś izolat z np 90% zawartościa bialka) gdzie to kupic ile to kosztuje i co to daje???

MILAN
19-04-07, 11:52
cwicze 4 razy w tygodniu pon,wto,srod,piatek tak po 80-90min i trening robie w kazdy dzien o innej porze przed obiadem czy to dobrze???

Ćwiczysz dwa razy w tygodniu daną partie ciała? Jak tak to musi być ze dwa dni przerwy a nie 3 dni pod rząd (najlepie pon wt czw pt, lub pt sob pon wt - jeśli Ci w czwartek nie pasuje)
Pora chyba nie ma jakieś znaczącej różnicy, ważne, że przed obiadem.

białko kupujesz gdziekolwiek, chociażby na allegro (ale nie byle jakie) np Ostrovia (300g -8,50zł) lub droższe jak masz kase z np. Olimpa.

PS. Już myślałem, że jakiś trening na rzeźbe, bo tak każdemu piszecie, żeby zajrzeli do innych tematów i wszędzie to samo = nic :P
Apropos dietki to nie ten dział.

Sobian
19-04-07, 15:10
cwicze juz na silce 2 miechy

Po tym zdaniu to mozna napisać tylko tyle: Co ty człowieku chcesz rzeźbić? W 2 miesiące to co najwyżej trochę porozciągałeś ścięgna i rozruszałeś mięśnie! Znam ludzi którzy nieraz 2-3 sezony robią masę (ok 2 lat treningu) a dopiero potem rzeźbią! Skup się narazie na prawidłowej technice, kasy zamiast na suple to na diete przeznacz i ćwicz każdą partię raz w tygodniu. Z treningiem na rzeźbę odezwij się za jakieś 8-9 miechów

pozdro

lucko89
19-04-07, 19:53
no to koles powiedz mi co mam robic ??? na mase??? jak nie to co proponujesz???