PDA

Zobacz pełną wersję : witam,chciałbym dużo,ale to dużo urosnąć,co mi radzicie na s



fliperxd
12-04-07, 22:19
witam,chciałbym dużo,ale to dużo urosnąć,co mi radzicie na szybki,ale bardzo szybki wzrost,mam 163 cm wzrostui 15 lat.sogi będą.

Raskus
13-04-07, 08:02
Unikaj:
- cwiczen obciazajacych kregoslup
- rozciagaj sie, plecy rowniez
- rob zwisy na drazku
- coz wiecej? ;) hormon wzrostu...

CreativePL
13-04-07, 12:29
- coz wiecej? hormon wzrostu...

Odradzam...to juz przegiecie masz dopiero 15lat wzros przyjdzie z wiekiem.

Pij mleko http://img442.imageshack.us/img442/857/kickasskaczacyed5.gif

Raskus
13-04-07, 13:26
Chodzilo mi o naturalne wywolywanie hormonu wzrostu :razz:

tomek.
13-04-07, 13:33
walka z wiatrakami IMO
ale sprobować można :mrgreen:

khenry
13-04-07, 15:22
"Pij mleko a będziesz tryskać daleko. " więc mleko tu nic niepomoże. hehe A tak czy siek urośniejsz o minimum 10 cm, wiedz ze to jest dobry wzrost. POzatym Andrzej.. wystarczy chcieć a będziesz mieć.

rocky_balboa
13-04-07, 15:43
"Pij mleko a będziesz tryskać daleko. " więc mleko tu nic niepomoże. hehe A tak czy siek urośniejsz o minimum 10 cm, wiedz ze to jest dobry wzrost. poza tym Andrzej.. wystarczy chcieć a będziesz mieć.
skad masz te wyliczenia? znasz jego zegar biologiczny od a do z ? to jak urosniesz zalezy jak natura cie stworzyla. jak chcesz urosnac na szerokosc to cwicz nornamlym planem na silowni. zeby urosnac w gore duzo spij moze to cos da ;p

Marcin909
13-04-07, 16:43
Unikaj:
- cwiczen obciazajacych kregoslup
- rozciagaj sie, plecy rowniez
- rob zwisy na drazku
ciwcz ale z umiarem 2 razy z w tygodniu wystarczy
ja np i muj o 3lata młodszy cwiczymy 6miesiecy
ja urosłem 13cm on 20 dogonił mnie he :twisted:
nie pal nie pij i tyle

CreativePL
13-04-07, 21:00
nie pal nie pij i tyle

Od palenia i picia nie ma zadnych powiklan zeby rosnac...to jakis mit

Marcin909
14-04-07, 08:41
CreativePL,
jak niewiesz to nie gadaj głupot!!!!!!!!!!!
picia i palenia hamuje sie wzrost!!!!!!

Ikar
14-04-07, 09:46
CreativePL,
jak niewiesz to nie gadaj głupot!!!!!!!!!!!
picia i palenia hamuje sie wzrost!!!!!!
od picia sie hamuje wzrost ??? <lol2> pierwsze slysze a od palenia tylko spowalnia sie proces wzrostu a nie zupelnie hamuje urosniesz tyle ile masz urosnac tylko troche pozniej

Kakashi
14-04-07, 11:02
własnie na odwrót:P picie hamuje wzrost a palenie nie ma nic do rzeczy:P pozdro:D
(chociaz co do palenia to moze byc tak jak mowisz Ikar, ) ale picie na bank hamuje...nawet nie spowalnie:P

Ikar
14-04-07, 11:10
własnie na odwrót:P picie hamuje wzrost a palenie nie ma nic do rzeczy:P pozdro:D
(chociaz co do palenia to moze byc tak jak mowisz Ikar, ) ale picie na bank hamuje...nawet nie spowalnie:P
co do picie to nie mam pojecia jak to jest bo nigdy o tym nie slyszalem, mozliwe ze tak jest nie bede sie klucil

khenry
14-04-07, 18:07
skad masz te wyliczenia? znasz jego zegar biologiczny od a do z ? to jak urosniesz zalezy jak natura cie stworzyla.(...) zeby urosnac w gore duzo spij moze to cos da ;p

W takim wypadku jakim cudem Ty go możesz znać...
A jak go stworzyła? Narazie jest niski... co tu dużo gadać. Ma 14 lat, napewno urośnie.. chyba że twierdzisz ze mu może ubyć wzrostu?

Robalo
15-04-07, 08:53
W takim wieku na pewno urośnie nie wiem po co ci jakieś specjalne rady każdy rośnie swoim tempem i nie przejmuj się że parę kolegów jest od ciebie wyższych o te parę cm. Pamiętam mojego kolegę z podstawówki w 6 klasie miał jakiś metr 50 może mniej a teraz jak go spotkałem to chłopa nie poznałem 175 nie długo mnie przegoni a był naprawdę malutki :P Wiec się nie przejmuj po prostu rób to co teraz tylko unikaj obciążania kręgosłupa i powinno być dobrze i staraj się wysypiać bo właśnie podczas snu rośniesz. Trzymaj się.

rocky_balboa
15-04-07, 09:00
skad masz te wyliczenia? znasz jego zegar biologiczny od a do z ? to jak urosniesz zalezy jak natura cie stworzyla.(...) zeby urosnac w gore duzo spij moze to cos da ;p

W takim wypadku jakim cudem Ty go możesz znać...
A jak go stworzyła? Narazie jest niski... co tu dużo gadać. Ma 14 lat, na pewno urośnie.. chyba że twierdzisz ze mu może ubyć wzrostu?
ja go nie znam.
skad wiesz ze JUZ nie zakonczyl swojego rosnięcia?
niektorzy w wieku 14 lat przestają rosnac, inni w wieku 16 dopiero zaczynają, różnie bywa. nawet jak jest niski to mogl tylko tyle urosnac, kazdy jest inny.

tomala999
15-04-07, 09:35
Masz 14 lat wiec napewno jeszcze urosniesz ;p A zeby urosnac hmmmm cierpliwosci, w pare dni nie urosniesz tyle, ile bys sobie zapragnal :) Przede wszystkim unikaj cwiczen, ktore obciazaja twoj kregoslup.

lovelas69
17-04-07, 23:48
hmm moim zdaniem poki co pocwicz sobie w domu takie tam pompki brzuski itp. zrob sobie treningi domowe a jak bedziesz miec 17-18 lat to wtedy zacznij juz na powaznie z silka (cwicz na sucho min. przez 1.5 roku) - jest to najlepszy okres do rozpoczecia cwiczen na silce i nawet w tym okresie nie polecalbym Ci cwiczen obciazajaych kregoslup w wieku 20 lat jestes juz praktycznie dojrzala fizycznie osoba i nie rosniesz (chyba ze w szerz :twisted: )takze wtedy katuj sie martwym ciagiem itp. rzeczami

rybek89
18-04-07, 08:41
hormon wzrostu HGH (kuracja wyniesie cie przy dosc niskim stosowaniu 250zl dziennie)

[ Dodano: 18-04-2007, 07:42 ]
PS
Dygresja - rosniesz do 21 roku zycia :D