PDA

Zobacz pełną wersję : Nitrobolon +Creatine Monohydrate



VegetaSSJ3
12-04-07, 18:45
Witam mam pytanie czy mozna polaczyc Nitrobolon z Creatine monohydrate ???

marcin1340
12-04-07, 19:33
mozna ja tak łoncze i biore to tak
rano 5g kreatyny 30min przed treningiem 6kaps nitrobolon 1 i po treningu 5 g kreatyny




Zajebisce pompuje juz w czasie treningu ze mi miesnie pompuje


Polecam takie łonczenie :cool: :cool: :cool: :cool:

VegetaSSJ3
12-04-07, 19:55
no ale ja mysle brac normalnie ta kreatyne i w kapasch czyli na poczatku faze nasycenia zeby byl dobry poacztek czy tak mozna laczyc nic nie bedzie kolizowalo nitro a creatina

tom
12-04-07, 20:23
faze nasycenia zeby byl dobry poacztek
olej faze nasycenia

nie bedzie kolizowalo nitro a creatina
nie bedzie kolizowalo
marcin lonczenie OK!

VegetaSSJ3
12-04-07, 21:54
WAY ???? faza nasycenia jest najlepsza wtedy super sila rosnie

Punisher
12-04-07, 21:59
WAY ?? ?

chyba "WHY", a nie "Way" - droga, trasa

Kakashi
12-04-07, 22:00
faza nasycenia jest najlepsza wtedy super sila rosnie
MIT i nie prawdziwy!! dawno juz to obalili!!

VegetaSSJ3
12-04-07, 22:49
No to jak wy wkoncu bierzecie creatine monohydrate
3. Jak należy przyjmować kreatynę
Najczęściej stosowane sposoby przyjmowania kreatyny:

I. Pierwszy sposób składa się z trzech faz:
A. Faza nasycenia - trwa 5 dni. W tym okresie należy codziennie spożywać kreatynę w podzielonych dawkach po 5kaps każda. 1 i 2 dzień 30kaps -25kaps (6-5x5kaps) 3 dzień 25kaps-20kaps ( 5-4x5kaps.) 4 dzień 20kaps-15kaps (4-3x5kaps) 5 dzień 15kaps -10kaps (3-2x5kaps).
tak powinno sie brac zeby byly najlepsze efekty

Kakashi
12-04-07, 22:55
mono w przyjmowaniu jest mało skomplikowana:D

codziennie obojetnie czy w dzien treningowy czy nietrenigowy bierze sie tak
rano na czczo 4-5g (zalezne od wagi)
po treningu lub o podobnej porze w dni nietreningowe 4-5g (zalezne od wagi)

pozdro:D

bodor
13-04-07, 12:03
gościu chyba zwariowałes!! daj sobie siana, co nie chce ci sie cwiczyc to kombinujesz? nic nie ma tak prosto, albo jedno albo drugie!

Kakashi
13-04-07, 16:16
bodor, co ty dupisz?? wyrazaj sie jasniej:|

VegetaSSJ3
13-04-07, 18:20
hmmm wize ze filozof ja sie tylko pytam grzecznie na forum a tu koles foha strzela no no cwaniak na odleglosc ha ha ha szkoda komentowac a cwiczyc mi sie chce bo cwicze juz ponad 3 lata tylko szukam sobie sposobu na jeszcze wiksza mase i sile

bodor
13-04-07, 19:21
hmmm wize ze filozof ja sie tylko pytam grzecznie na forum a tu koles foha strzela no no cwaniak na odleglosc ha ha ha szkoda komentowac a cwiczyc mi sie chce bo cwicze juz ponad 3 lata tylko szukam sobie sposobu na jeszcze wiksza mase i sile

to weż sie za ćwiczenie a nie szukasz tylko sposobu zeby szybko nabrać masy, dupa jakaś z ciebie

VegetaSSJ3
14-04-07, 13:00
hmmm wize ze filozof ja sie tylko pytam grzecznie na forum a tu koles foha strzela no no cwaniak na odleglosc ha ha ha szkoda komentowac a cwiczyc mi sie chce bo cwicze juz ponad 3 lata tylko szukam sobie sposobu na jeszcze wiksza mase i sile

to weż sie za ćwiczenie a nie szukasz tylko sposobu zeby szybko nabrać masy, dupa jakaś z ciebie
Dupa to ty jestes cwoku jakbym cie huju zlapal to bym ci tak najebal zebys sie niepozbieral szczylu

jonasz7
14-04-07, 13:38
Spokój bo osta dostaniecie!!
VegetaSSJ3, Mono się bierze cyklicznie i bez fazy nasycenia!!
Możesz połączyć nitro z mono.
Proponuje coś takiego:
DT:Mono rano na czczo przed treningiem nitro po mono
DNT:Monon na czczo i mono w czasie dnia.

I do tego glutamine i jazda!!
pzdr.

VegetaSSJ3
14-04-07, 18:19
Myslisz ze beda dobre efekty po tym jak to polacze wszystko ???
A jak twoim zdanie jest branie cyklicznie mono mozesz mi to napisac z gory dziekuje pozdrawiam

bodor
14-04-07, 19:20
hmmm wize ze filozof ja sie tylko pytam grzecznie na forum a tu koles foha strzela no no cwaniak na odleglosc ha ha ha szkoda komentowac a cwiczyc mi sie chce bo cwicze juz ponad 3 lata tylko szukam sobie sposobu na jeszcze wiksza mase i sile

to weż sie za ćwiczenie a nie szukasz tylko sposobu zeby szybko nabrać masy, dupa jakaś z ciebie
Dupa to ty jestes cwoku jakbym cie [cenzura] zlapal to bym ci tak najebal zebys sie niepozbieral szczylu

no prosze jaki cwaniak, prawda w oczy kole?? chcialbym cie zobaczyc i czy rzeczywiscie bys mi dokopał? watpie:D

jonasz7
14-04-07, 21:41
Myslisz ze beda dobre efekty po tym jak to polacze wszystko

Tak!!


A jak twoim zdanie jest branie cyklicznie mono mozesz mi to napisac z gory dziekuje pozdrawiam

O co ci chodzi??

VegetaSSJ3
15-04-07, 09:35
A niewazne koniec teg tematu

jonasz7
15-04-07, 20:03
Więc zamykam!!
pzdr.