PDA

Zobacz pełną wersję : mój młodszy brat



hitman
10-04-07, 20:24
Tak jak w temacie jest to mój o 2 lata młodszy brat.Starz marne 6 miesięcy podobnie jak ja........... :mad: Kiedys cwiczył 8 miechów u kumpla w siłowni ale tego nie zaliczam bo niewiele zdziałał.

Wymiary początkowe

Lapa-29 :shock:
Klatka-90 :sad:
Wycisk na klatke 50 kg z kawałkiem :oops:

Teraz
Lapa-37 :razz:
Klatka-110
Wycisk na klatke 94

Obecnie cwiczy na tej samej siłce co japełen profesional :smile:


Sorki za kiepską jakos zdjecie wkrótce wzuce lepsze......

Nie długo ja wzuce swoje fotki.......... :smile:

[ Dodano: 10-04-2007, 20:41 ]
Dlaczego fotki czasem działają a czasiem nie?

rafalkomando
10-04-07, 21:08
troche beznadziejne foty zrób nowe bo nie ma co oceniac ale wymiary spoko z porównaniem co bylo kiedys zebym mi tak przyrosło po roku teraz :grin:

kociolcyk
10-04-07, 21:13
nie wiele widać :twisted:

hitman
10-04-07, 21:17
Wiem ze fotki lipnej jakosci ale powieszcie sobie widac wiecej i lepiej.

Aha zapomniałem o wadze wczesiej 64 kg
teraz 78 kg

[ Dodano: 10-04-2007, 21:18 ]
wiek 16lat

Prezydent_1c
10-04-07, 21:25
Lipa ... Nie ma co oceniać nawet ...

Punisher
10-04-07, 21:31
Czym karmiłeś brata, że tak urósł? Danonki? :razz:

hitman
10-04-07, 21:43
A co mało urusł?

[ Dodano: 10-04-2007, 21:45 ]
Prezydent_1c, Własciwie to wiem ze nie ma co ocenia ,te fotki znalazły sie tu po to aby porównac za rok ,a bedzie ostro. :wink:

duszek244
10-04-07, 21:58
NIE MA CO OCENIAC ??!! powiedz mi że jak miałeś 16 lat to wyciskałeś 94 kg na klate to jesteś boski...nie wydaje mi się żeby to było na czysto ale chyba żywiłeś sie Horse power przez 6 miesięcy to jest to możliwe :D

hitman
10-04-07, 22:08
duszek244, w sumie to masz racje 94 to nie mało ale tesch nie duzo.
W tym tygodniu zaczynamy z bratem cykl oboje mamy juz zakupiony asortyment

Białko whey protein po 2,5kg na głowe
Mass xxl po 4,8kg na głowe
po kreatynce reactor pro 3
dibecozide magnym forte

Mysle za brat spokojnie skończy cykl wyciskając na ławie 100kg i bedzie dobze jeszcze troche i mnie dogoni.... :sad:

FANATOR:)
10-04-07, 22:20
łooooooo ho ho, Pogratulować bratu wyników siłowych! Heh po tym cyklu koniecznie podaj nam fotki Twoje i Twojego brata. Na pewno przekroczy barierę 105kg;p Ja pierdziele..... Ale co do wyglądu to powiem tak, bardzo dobrze jak na ten wiek, nie można się do niczego czepiać!! Chciałbym aby Twojego brata nie łapały zastoje i spadki, to wtedy będzie z niego niezły gigant. Niech po tym cyklu przesteruje się na trening rekreacyjny bez celów zwiększenia masy ani siły bo niedługo się może ten potencjał wyczerpać:/ POZDRO!!
Ps. Czasem jest dobrze zrobic dobrą przerwę;p

hitman
10-04-07, 22:26
FANATOR:), mówisz aby zrobił sobie przerwe?Tesch mu tak móiwłem albo zeby chociaz troszeczke przystopował,jest nie wiele mniejszy odemnie a dzieli nas 2 lata róznicy.......wiesc on ma o wiele lepszą sytuacje.A co do tego aby przezycił sie na trening rekrecanyjny.......... :neutral: za cholere sie mu nieprzegada aby troszeczke przystopował......... :mad: twierdzi ze bedzie cisną ile sie da :???:

FANATOR:)
10-04-07, 22:43
ehehh znam ten zapał;p Jeżeli sam nie przestanie się tak katować to za jakiś czas jesli nie będzie się rzucał na środki nie dozwolone to natura sama go przyhamuje;p tak już czasem jest, jakby co to nadal przystaje przy tym aby Twój brat troszkę za miesiąc, dwa przystopował, aby nie przyzwyczaił za bardzo mięśni do wysiłku bo później będzie ciężko z przyrostami;p Ale za te 94 kg to powinien nobla dostać;D

reman
10-04-07, 23:19
Cos nie chce mi sie wiezyc w tak szybkie osiagi...:)
Wrzuc lepsze fotki moze wtedy bedzie co oceniac:))