PDA

Zobacz pełną wersję : kilka pytan



lucko89
10-04-07, 16:58
1.czy przy treningu na rzezbe w ciagu 3 miesiecy mozna wyrobic sobie ladna sylwetke i czy przy tym sila duzo wzrosnie??(na sucho oczywiscie)
2.czy przy treningu na rzezbe w ciagu 3 miechow da sie spalic zwisajacxy brzuch i spalic z brzuch ok. 5cm??
3.czy przy treningu na rzezbe mozna stosowac jakis srodek na spalenie tkanki tlussczowej (jaki jest najlepszy)i czy to cos da oczywiscie tez przez 3 miechy ale zeby miesnie przez to nie spadly(bicepsy,itp.)

prosze odpowiedzcie na poje pytania i nie traccie cierpliwosci !!!

Sobian
10-04-07, 17:21
Sorry za offtop ale nie mogłem się powstrzymać:

Sezonowcy atakują :cool:

(...)
10-04-07, 17:31
a co to znaczy ładna sylwetka? bo według mnie dla każdego inaczej
2 przez trzy miesiące na sucho, początkujący nie wiele osiągnie
3 tak mozna stosować środek na spalenie tkanki tłuszczowej, a jak chcesz schudnąc to jakieś aeroby

grzesiek k
10-04-07, 17:33
lucko89, Najpierw podaj wagę staż itd kurde czemu nie wypełniacie Profili i jak mamy wam pomóc jak nic o was nie wiemy
Środek na spalenie tkanki tłuszczowej najlepszy jest TSE
Ty to wszystko masz robić sam tzn wszystko co napisałeś jest dla Ciebie ?? Jak tak to nie wiem czy to wszystko dasz radę zrobić
pzdr.

kociolcyk
10-04-07, 19:55
3 miesiące heh... miałes racje sezonowcy...
ćwiczyłes cos wogóle ?? za 3 miechy to super efektów nie oczekuj

SkAwwa
11-04-07, 14:36
zawsze odczujesz jakieś efekty :) ale jak się do tego przyłożysz :)
na brzuszek to a6w i narazie nie polecam ci suple na spalanie tkanki , ćwicz na sucho z 5 miechów
pzdr

khenry
11-04-07, 16:26
Gdy ktoś ćwiczy powiedzmy 30 minut przed północą, kończy troche po.. jest to dobra pora? heh

lucko89
11-04-07, 16:57
na siłce cwicze 7 tygodni 4 razy w tygodniu mam 173cm 70kg i chodzi mi o spalenie z brzucha glownie i o wyrobienie ladnej sylwetki najlkepiej w 3-4 miesiace co polecacie?brac cos na spalenie tkanki tluszczowej jaki plan stosowac itd.?????????

prosze o pomoc

Dexter1900
11-04-07, 18:21
Sezonowcy rox xD słoncze wyszlo mysla ze w czerwu albo w lipcu wywalal na plaze z wywalona klate ^^ Jazda :twisted:

khenry
11-04-07, 18:26
Mam zalożyc nowy, bezsensowny temat, czy odpowiecie mi tu..