PDA

Zobacz pełną wersję : Powiększenie członka



gsd
12-10-22, 14:01
Witam wszystkich na forum. Orientujecie się czy istnieją jakies mozliwości powiekszenia członka ale domowymi sposobami? Operacje i jakiekolwiek ostrzyknięcia nie wchodzą w grę.

stressor
13-10-22, 13:01
Są ćwiczenia ale nie są skuteczne, nie dają efektu jeśli nie wprowadzisz tabletek. W sensie próbowałem wielu rodzajów ćwiczeń, nie jest to niebezpieczne ale niestety nie ma co liczyć na to,ze będzie jakieś sensowne powiększenie małego. Kup sobie penilarge, na pewno podziela. Na operację również bym się nie zdecydował, nie wiem czy nawet jest przeprowadzana w Polsce.

fallenursus
13-10-22, 21:50
Witam wszystkich na forum. Orientujecie się czy istnieją jakies mozliwości powiekszenia członka ale domowymi sposobami? Operacje i jakiekolwiek ostrzyknięcia nie wchodzą w grę.

https://klinikamelitus.pl/urologia/powiekszenie-penisa/
google nie boli.

torek
14-10-22, 13:15
Operacja? Nie ma opcji Pewnie można sie na taki zabieg zapisać gdzieś za granicą ale w POlsce nie ma takiej opcji. Jest możlwosc ostrzyknięcia penisa kwasem hialuronowym ale ostatnio nawet wypowiadał się gostek na tym forum, który się na to zdecydował i nie byl zadowolony. Wacek powiekszył mu się w obwodzie ale nie było różnicy jesli chodzi o długość a na tym mu zależało najbardziej. Jesli chodzi o same penilarge to jak najbardziej. Brałem, efekt był. Tylko trzeba to brać regularnie i przez dluzszy czas.

gsd
18-10-22, 15:07
Czyli przez ile? I ile da się w taki sposób powiększyć członka?

torek
19-10-22, 09:36
Minimum 3 miesiące. Dopiero po tym czasie zobaczysz efekty działania . W zasadzie to już coś widać po miesiącu, ale nie jest to ostateczne powiększenie. Na pewno będą lepsze erekcje, zdecydowanie mocniejsze. Czasami niekontrolowane (ale akurat to niekontrolowanie mija). U mnie członek powiększył się o 3m W obwodzie już mniej bo 2 cm ;) Rzecz jasna nie ma co oczekiwać, że CI się wacek powiększy o 8 cm jak to czasami reklamują. Żaden środek nie ma takiej mocy :P

stressor
20-10-22, 11:41
Jeszcze ponoć niezłe są tabletki penis complete (to nowy suplement) Ale sam wiele o tym nie mogę napisać bo tak jak pisałem brałem penilarge. Ogólnie dodam od siebie,ze nie warto jest kupować pompki do powiększania członka. Drogie cholerstwo jak chcesz sobie kupić porządniejszą, trzeba regularnie stosować a efekty bardzo mierne. Po tabletkach przynajmniej było widać efekt a tutaj normalnie zero.