PDA

Zobacz pełną wersję : Brak ochoty na seks po treningu



gsd
23-12-19, 09:22
Czy też tak macie, że po intensywnym treningu, przez 2-3 kolejne dni nie macie ochoty na seks? Pytam bo nie wiem czy tak powinno być - czy to jest dziwne czy normalne? Efektem są zaburzenia erekcyjne ;/

stressor
16-01-20, 09:51
Czy też tak macie, że po intensywnym treningu, przez 2-3 kolejne dni nie macie ochoty na seks? Pytam bo nie wiem czy tak powinno być - czy to jest dziwne czy normalne? Efektem są zaburzenia erekcyjne ;/

Upewnij się, że nie jesteś przetrenowany albo poprostu, czy Twoja dieta i ilość snu jest dopasowana do tego z jaką intensywnością i objętością trenujesz Czasami warto zastanowić się nad tabletkami z l arginią typu cum on.

torek
17-01-20, 09:21
Też mam podobny problem.... W sensie jestem w wieku 36 wiosen, czyli taki stary nie jestem. A coraz częściej pojawiają się zaburzenia z erekcją. Nie wiem w sumie z czego one wynikają... Niby mam zdrowy tryb życia. Nic mi się nie dzieje.

andm
28-01-20, 14:19
36 lat to nie jesteś taki stary. Wręcz w sile wieku. Byłeś już z tym gdzieś? Brałeś juz jakieś środki?Jeżeli chodzi o te ostatnie, to na sildenafil jeszcze przyjdzie czas. Zważywszy, że może mieć on pewne niekorzystne konsekwencje zdrowotne.Na początku poleciłbym arginina lub l-argininy.Ci co korzystają z suplementacji na pewno o niej słyszeli - zażywa się ją do wspomagania aktywności fizycznej, zarówno w sportach wytrzymałościowych jak i siłowych. Wykorzystuje tlenek azotu który ułatwia transport składników odżywczych, przyczynia się też do polepszenia sprawności w osiąganiu erekcji.

stressor
29-01-20, 09:51
Cóż arginina jest formułą przedtreningową, więc nic dziwnego że powoduje wzrost libido ;) Osobiście stawiałbym na nadmiar stresu+życiowy pośpiech i zmęczenie. W dobie dzisiejszych czasów ciężko jest żyć w pełni zdrowo. Tak naprawdę każdy z nas ma mniejsze bądź większe problemy ze sobą.

gsd
30-01-20, 09:02
No właśnie stres jest ale nic z tym nie poradzę Taką mam pracę i jej nie zmienię ( może wypracuję sobie faktycznie jakieś techniki relaksacyjne).

Z środków z l argininą co polecicie?

andm
30-01-20, 14:57
Cum on oraz penis complete. Trochę trudno jest je znaleźć w standardowych sklepach bo są dostępne jedynie przez internet ale warto zamowić bo składowo jest super w porónaniu do takiego olimpu. No i jeśli chcesz uzyskać dobry efekt to musisz je przyjmować przez dłuższy czas bo jedynie w dłuższej kuracji daja dobre efekty.