PDA

Zobacz pełną wersję : Klata



iro
10-04-07, 00:08
hej, zauważyłem brak postępów na klatce piersiowej, siła nie drgnęła od ponad miesiąca. postanowiłem coś zmienić w treningu. Dawniej robiłem:

Wyciskanie na ławce poziomej 4X
Wyciskanie na ławce skośnej 4X
Rozpiętki 3X
Przenoszenie hantelki 3X

Dzisiaj ćwiczyłem klatke i postanowiłem zmienić kolejność wyciskania, najpierw zrobiłem na skosie a później na płaskiej. poprzednio miałem na ławce poziomej na ostatnią serie 82kg a dzisiaj dałem 68 i zrobiłem 1 powtórzenie wiecej ;(. Czy jest to dobry pomysł aby zmienić kolejność wyciskania???

m@bi
10-04-07, 09:03
Mozliwe ze wyczerpala sie twoja sila :) Jesli nie brałes zadnego sumpla to wez mono + tauryne. Zmiennosc wyciskania raczej na to nie wplynie choc warto robic czasem pierwsze skoksy aby dac wiecej kg azeby to rowijac inne aktony :)

btw: Mamy podobnego maxa ale robisz serie duzo wiekszym ciezarem :P i ile ruchow robisz w jednej serii?

SkAwwa
10-04-07, 09:17
zmień kolejność ćwiczeń a powinieneś iść do przodu , plan jest normalny :)
mobi co ty mu cenzura mówisz żeby zrobił cykl z mono i tauryną jak mu nie idzie.
Pewnie się nie przykłada do treningów robi ćwiczenia szybko. Bo każdy zrobi postępy nawet bez suple
pzdr

AdRiAn
10-04-07, 09:45
mozliwe przetrenowanie, na klatce najbardziej jest to widoczne, inne partie tez lekko siadaja jezeli chodzi o sile. proponuje zrobic 10 dni regeneracji lub wiecej zalezy jak bardzo jestes przemeczony i pozniej zaczac lzej troche i stopniowo zwiekszac serie. (az do 12 serii na klatke, zacznij od 7-8 samego wyciskania i wywal rozpietki z treningu po regeneracji) pozniej zrob tak jak bylo na poczatku.

iro
10-04-07, 09:55
btw: Mamy podobnego maxa ale robisz serie duzo wiekszym ciezarem :P i ile ruchow robisz w jednej serii?

W ostatniej serii na ławce poziomej 82 kg 5 razy

kociolcyk
11-04-07, 18:55
moze cie juz stangacja dopadła :wink: