PDA

Zobacz pełną wersję : HMB + Bialko + L-Karnityna



Plissken
09-04-07, 23:48
Witam,

jako, ze jest to moj pierwszy post na tym forum, chcialbym wszystkich powitac. Jestem tu nowy, wiec jesli bede w jakis sposob naruszal w przyszlosci zasady tu panujace, prosze mi zwrocic uwage.

A teraz do tematu, prosze o opinie w takiej kwestii. Otoz trenuje z przerwami od 4 lat, ostatnio wrocilem na treningi silowe 3 miesiace temu z zamiarem zrzucenia wagi (na poczatku roku wazylem 105 kg przy wzrosnie 185 cm, 28 lat). To jest dla mnie w tej chwili glowny cel. Sam trening nie jest tu istotny, w miare standardowy na wszystkie partie miesni - 4 razy w tygodniu + aeroby po kazdym treningu - rowerek 45 minut i brzuch. Do tego dieta niskoweglowodanowa, bez alkoholu raczej i podjadania. Na razie trzymam taki rezim przez poltora miesiaca i polecialem 5.5 kg przy wzroscie sily i masy miesniowej. I tu moja prosba o opinie.

Od miesiaca przyjmuje na mleko 0.5% tluszczowe bialko Biogenix Prolongatum (3x miedzy posilkami), a od tygodnia HMB Olimp Labs (Mega Cabs 1250) 4 kapsulki w polaczeniu z L-Karnityna Olimp Labs (500 Forte Plus) 2 kapsulki dziennie. Czy takie polaczenie jest ok? A moze po wybraniu karnityny zastosowac cos innego? Przejrzalem to forum i kilka osob narzeka tu na HMB Olimpu, mowi ze nieskuteczne i kicha. Jesli tak, to jaki zamiennik i czy zmieniac teraz to HMB na inne? Ile powinienem brac HMB, zeby to mialo sens (chodzi mi o optimum dzialania, czyli kiedy organizm juz nie bedzie reagowal)? Uprzejmie prosze o skomentowanie tego polaczenia HMB + Karnityna i rady co moge poprawic.

pozdrawiam,

Plissken

Punisher
10-04-07, 09:55
Jaki jest twój cel?
Po prostu zrzucić na wadze??
Ja Ci powiem tylko tyle, że gdybym miał kupować HMB to bym kupił HMB Revolution (Trec).
A tak się uparłeś na tą L-Karnitynę? Może jakiś Fatburner, troche ostrzejszego coś...
Osobiście to ja nie mam przekonania do L-Karnityny...

Plissken
10-04-07, 10:40
Tak jak napisalem powyzej, moim glownym celem jest zrzucenie tluszczu. Po zbiciu wagi zostaje na treningach i raczej bedzie to trening silowy. Nie uparlem sie przy L-Karnitynie, po prostu tak mi doradzono i na razie biore. Stad moja prosba o opinie.

To HMB HTEC w jakiej jest postaci (plyn, kapsulki)?

pozdrawiam,

Plissken

kociolcyk
10-04-07, 10:54
hmb revolution treca to capsułki i wiesz moze zeby jakiekolwiek efekty po stosowaniu hmb były to trzeba przynajmniej 3 miesiace to brać ja tez bym ci polecił cos mocniejszego tse albo cos w tym stylu a hmb to raczej tylko to treca jest godne polecenia

Punisher
10-04-07, 11:05
To HMB HTEC w jakiej jest postaci (plyn, kapsulki)?
Teraz rzadko spotyka się w płynie. Można kupić proch lub kapsy, popić i płyn się sam zrobi w żołądku :mrgreen:

hmb były to trzeba przynajmniej 3 miesiace
Nie trzeba wcale stosować 3 miesięcy. To jest HMB Revolution-nowa formuła (redukcja+przyrosty). Po miesiącu też będą efekty.


a tez bym ci polecił cos mocniejszego tse
Jak co, to TSE to Thermo Speed Extreme (90kaps-45dni-~42zł) i cieszy się dobrą opinią wśród stosujących ten preparat.

Plissken
12-04-07, 18:06
Dziekuje za wszytkie podpowiedzi. Powiedzcie jeszcze prosze, czy zasadne bedzie dorzucenie do mojego zestawu dieta+bialko+hmb+l-karnityna jeszcze TSE? Nie bedzie to za duzo i czy nie beda sie te suple wykluczaly, ew. napieraly w te same receptory? IMHO moglbym spokojnie zassac TSE, ale moze niech sie fachowcy wypowiedza. Prawde powiedziawszy, 90 kapsulek czeka juz na poleczce :D

pozdrawiam,

Plissken