PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś zna jakiś dobry suplement ?



Marecki
12-10-17, 20:32
Siema wszystkim, ogólnie to ćwiczę już od dobrych 6 lat i do tej pory widziałem progres. Ale ostatnio się coś osłabiło, waga poszła lekko do góry i ćwiczenia nie dają już takich efektów. Macie jakieś dobre suplementy na redukcje masy no i budowę masy mięśniowej? Za sugestię będę wdzięczny, tylko żadnych sztucznych supli.

Wesoły_Grabarz
13-10-17, 15:52
Macie jakieś dobre suplementy na redukcje masy no i budowę masy mięśniowej?
Albo jedno albo drugie ;)

Krzychu Lis
13-10-17, 20:20
Wydaje mi się, że chodziło ci o wycinkę tkanki tłuszczowej i zbudowanie masy mięśniowej. Z własnego doświadczenia (trenuję już od 9 lat) wiem, że należy stosować suple, które zawierają karnitynę i argininę. Od ponad roku stosuje LargoMass i nie mam do niego zastrzeżeń. Naturalny skład, zero efektów ubocznych, nie obciąża wątroby i do tego trening zyskał na jakości, bo wydolność znacznie wzrosła. Kolejnym plusem jest tribulus, który podnosi poziom testosteronu.

Marecki
14-10-17, 16:27
Dobra sory może się troche źle wyraziłem - mój błąd. Chodziło mi dokładnie o eliminację tłuszczu i rozbudowę masy mięśniowej. Czyli Krzychu trafiłeś w punkt ! A jak gdzieś nawet o tym tribulusie czytałem, że gdzieś tam w Chinach go używają jako afrodyzjaku, jak dla mnie spoko jak ma jeszcze na panie działać. W sumie nie zaszkodzi spróbować, jak mówisz że naturalny skład, bo na żadnych syntetykach nie mam zamiaru jechać, szkoda sobie zdrowie psuć.

Rafał.Graba
14-10-17, 21:56
Jak już schodzimy na temat redukcji tkanki tłuszczowej i suplementów to co powiecie o https://www.trec.pl/clenburexin.html ? Sam jestem początkujący w temacie spalaczy, ale może doświadczeni użytkownicy mogą coś powiedzieć. Wiadomo, że firma znana i mają pozytywne opinie, ale jak to jest naprawdę? Działa czy wydatek kasy w błoto? Sorki za mały offtopic, ale jeżeli będzie wszystko okej to i twórcy tematu to może się przydać.

SIKOR1987
14-10-17, 22:57
Chcesz poprawić stan swojego zdrowia, zwiększyć masę mięśniową, zredukować poziom tkanki tłuszczowej? Może zależy Ci by wejść ze swoją kondycją fizyczną na wyższy poziom? A może po prostu chcesz stać się bardziej fit? Nazywam się Wojciech Piela. Od lat zajmuję się sportami siłowymi, fitness i treningiem personalnym i bez znaczenia co jest Twoim celem razem razem dojdziemy do Twojego wymarzonego rezultatu.

Jako profesjonalny i certyfikowany trener personalny oferuję:
- indywidualnie dopasowany plan treningowy,
- praktyczny i smaczny plan dietetyczny,
- plan suplementacyjny, który wzmocni Twoje efekty
- wspaniałą przygodę ze sportem w towarzystwie mojej absolutnie radosnej i otwartej osoby.
zapraszam do kontaktu przez www,igortreneronline.pl

BodyThatMakeMe
24-11-17, 21:58
Na pewno inwestycja w dietę, wysoko białko, wysoko węgle i nisko tłuszcz (przy high carb). Białko możesz kupić bo też sie nada na redukcji jak i na masie. Witaminy i minerały, adaptogeny tak aby była energia (np. Recovery Adaptoges Scitec - kompleks 3 fajnych ziół), Zma na sen i regenerację. Bcaa też możesz wrzucić.

beniok
07-12-17, 14:04
Było napisać co brałeś. Nie chcesz sztucznych, to te naturalne ziołowe to raczej ci nie pomogą przy takim stażu. Kreatynę też pewnie wiele razy już brałem i kolejny raz na niej nie za dużo zmieni

BodyThatMakeMe
09-12-17, 20:40
Kreta kolejny raz zmienić może wiele. Wszystko zależy od diety i treningu. To trening jest bodźcem do budowania mięśni, a dieta dostarcza budulca. Kreatyna poprzez mobilizację poszczególnych szlaków wspomoże. Moim zdaniem kreatynę pownno się brać cały czas.