PDA

Zobacz pełną wersję : Czy jest to dobre zestawienie?



Michal81
09-04-07, 16:09
Witam! Kupiłem:xpand,aminokwasy i cool power, po tym cyklu bede brał glutamine,nitrox oraz aminokwasy.Cwicze juz 3 lata,zle z przerwami.Czego moge sie po tych suplach spodziewac.Dzieki za odp.Pozdrawiam

rafalkomando
09-04-07, 16:40
jesli bedziesz miał diete i odpowiedni trening to przyrosty beda interesujace skok siły napewno i masy cos tez,

wara
09-04-07, 17:21
jedno moge ci doradzic nitrox-a nie kupuj sprawdzilem nic nie daje, co do reszty to sie inni wypowiedza bo osobiscie nie bralem

[ Dodano: 09-04-2007, 17:21 ]
jedno moge ci doradzic nitrox-a nie kupuj sprawdzilem nic nie daje, co do reszty to sie inni wypowiedza bo osobiscie nie bralem

pozdr.

Michal81
09-04-07, 19:08
Wielkie dzieki za szybka odpowiedz!Jeszcze raz dzieki! Co do nitrox-a mam z firmy (aminostar),kazdy ma inny oraganizm (moze na mnie zadziala). Jesli dobrze patrze na forum to grono ludzi pisze zeby brac 2 puszki x-panda (beda lepsze efekty)?

rafalkomando
09-04-07, 19:25
1 wystarczył by ci ale jak bys połaczył z jakims mono lub jabłczanem np CP+XP a jesli chcesz tylko zrobic cykl na XP to 2 puszki pasuje to juz bedzie ciekawie

SkAwwa
09-04-07, 19:26
xpand :> dobry wybór z tego zestawienia to i siły i masy ci przybędzie :)

grzesiek k
09-04-07, 20:20
xpand :> dobry wybór z tego zestawienia to i siły i masy ci przybędzie Ej :!: Chyba to już było napisane po co 2 razy to samo pisać :roll:
pzdr.

nowin
09-04-07, 21:32
xpand :> dobry wybór z tego zestawienia to i siły i masy ci przybędzie Ej :!: Chyba to już było napisane po co 2 razy to samo pisać :roll:
pzdr.

chyba im więcej użytkowników wyrazi swoją opinie tym lepiej i łatwiej się można zdecydować :wink:

Michal81
09-04-07, 21:54
tzn.chce w maju brac: x-pand,aminkokwasy BCCA,cool power w nastepnym miesiacu:x-pand,glutamina,aminokwasy BCCA,nitrox.Czy lepiej zamiast nitroxa cos innego lub wyrzucic z zestawienia glutamine.Najbardziej chodzi mi o siłe.Co byscie doradzili?

Punisher
09-04-07, 22:05
A jechałeś już na monohydracie?