PDA

Zobacz pełną wersję : szybik przyrost siły i masy



Wiktor1882
09-04-07, 15:11
jak sądzicie jaki powiedzmy w procentach jest przyrost masy miesniowej zdrowy dla czlowieka np jak ktos miał bicka 30 cm obw. po 4 miechach przyrosło 3 cm to jest zdrowe czy nie jaki jest max przyrostu i siła jak ktos powiedzmy podciągał sie 6 razy max a potem 15 max na serie w ciągu 2 miechów to jest ponad 100 procent jak sądzicie zdrowe czy nie

(...)
09-04-07, 15:14
rośnięcie mięśni samo w sobie szkodliwe nie jest;p, a jak rośnią mieśnię rośnie i siła, po za tym o tym kto ile urośnie w jakim czasie decyduje wiele czynników, a zapomniałem od szybkiego przyrostu mięśni mogą robić się roztępy

Punisher
09-04-07, 15:16
Zeleży jak się tego dokonało.
Jeżeli postępując racjonalnie, to czemu nie?
Na początku zawsze są takie widoczne efekty. Więc na + oceniam.

[ Dodano: 09-04-2007, 15:22 ]

zapomniałem od szybkiego przyrostu mięśni mogą robić się roztępy
Ale jeśli się zaczyna ćwiczyć bez wspomagaczy itp, to się nie ma rozstępów, bo skóra ma "margines" i jest elastyczna, więc na początku nie ma rozstępów (przynajmniej nie spotkałem się)

CreativePL
09-04-07, 16:46
j aosobiscie tez nie spotkalem sie z rozstepami, a co do przyrostu zalezy od organizmu jedni musza pracowac duuuuzo zeby widac bylo jakiekolwiek efekty a drudzy maja to w genach :]

Robalo
09-04-07, 17:21
Chyba dobrze jak są szybkie przyrosty ale tak jak koledzy wyżej pisali przy bardzo szybkich przyrostach pojawiają sie rozstępy chodzi bardziej o stosowanie jakiegoś dopingu.Jak creative napisał mam przykład kumpla który chodził na siłkę 2 lata ale wiem że sie nie opierdalał i przyrosty miał dość słabe a drugi kumpel w tym samym wieku po 2 miechach ma większe przyrosty. Ale tu właśnie ma geny kulturysty ale ja myślę że najbardziej sie liczy wytrwałość.

pey
10-04-07, 12:55
rośnięcie mięśni samo w sobie szkodliwe nie jest;p, a jak rośnią mieśnię rośnie i siła, po za tym o tym kto ile urośnie w jakim czasie decyduje wiele czynników, a zapomniałem od szybkiego przyrostu mięśni mogą robić się roztępy - nie wiem skad u Ciebie tyle sogów bo piszesz tak proste teksty... :???:

Genetyka- to jest podstawa, pozniej wiedza o treningu na koncu dobra dieta wzbogacona odpowiednimi suplementami. A rozstepy zawsze beda gdy jest przyrost i wiadomo to od bardzo dawna i tego procesu sie nie zatrzyma.